bugün

bu aralar mutsuzum sözlük. Önce müdürümün tayini çıktı gitti. Sonra ev arkadaşım gitti. Zaten ailemden uzakta yaşadığım şehirde yapayalnız ve bir başıma kaldım. Yeni müdür nasıl olur, uzun süredir unuttuğum yalnızlığa tekrar alışmak nasıl olur bekleyip göreceğiz. Zannedersem vücuttan biraz fazla amortisman ayırıp bu işin de üstesinden geliriz. Hayırlısı olsun.
iki kızım var, evliyim.
(#16129568) galatasaray için girdiğim entry çok eksilendi hatta en anlaşılmamış entryim olmuş. olsun karmam feda olsun sana galatasaray. eksileyin ezikler gerçeklerden kaçamazsınız.
ceplerime sakız şeker doldurup arkadaşlarıma filan durduk yere uzatmayı çok severim - muhtemelen yaşlandığımda şekerci amca diyecek mahallenin çocukları benim için.

bugün bildiğiniz mahalle bakkalından bildiğiniz tekli sakızlardan almak niyetiyle cebimdeki bozuklukları çıkarıp saydım. 60 kuruş. bakkala uzattım dedim 6 tane alıyorum; dedi 5 tane alabilirsin. ne kadar ki fiyatı dedim, 15 kuruş ama siz 5 tane alın sorun değil dedi. dedim 15 kuruşsa 15 kuruştur ve param 4 taneye yetiyordur. aldım 4 tane ciklet çıktım.

- kıl oldum. tekli sakıza 15 kuruş. dünyanın çivisi çıktı. yemin ediyorum dünyanın çivisi çıktı.
lanetlendiğime dair büyük bir inancım var.
Basima ne geliyorsa ozel, gizli bir seyleri bir yerlerde acik unutmaktan geliyor. Bu benim talihsizligim midir nedir ya?!
o kadar sıkılıyorum, bunalıyorum ki değişiklik olsun, hayatıma renk gelsin diye şehrin merkezinde beni ziken yok muuu diye bağırasım var. batsın bu dünya amk bu ne bee.
bazen annemin olayi abartip yolculuk yaparken servis yapan gorevliye "o bisey yemez amcasi/teyzesi" demesinden korkuyorum.
çivi çiviyi söker hesabı yaparak bir aşkın acısını hafifletmeye çalışan insanları gördüğüm an nefret duygularım kabarıyor. aşkına sokayım senin emi. aşkmış! ne aşkı lan bu? aşkın güzelliklerini yaşarken iyi, acısına gelince, olayı yavşaklığa vur. hissiyatsız p...venk seni. itiraf mı? makinemin yıkamasından memnunum.
hayat çok boktan. aslında hayat güzel de benimkisi böyle sanırım. milletin hayatına bok atmayalım şimdi durduk yere. *
babama bazen dışarı çıkacağım diye yalan söyleyip yüklü miktar para alıp istifliyorum. Bazen gerçekten çıkıp yine aynı parayı alıyorum. Bütün bunlar Ayvalık'ta yapacağım tatil için. üzgünüm babacım.
artık kimse zerre kadar ilgilendirmiyor beni.
kimsenin mutlu olması için çabalamıyorum. bu bencilliği benden önce fark edenler tepki oluşturmakta geç kalmadılar.

ulan, kendimi önemsemeyip sizin düşüncelerinize/duygularınıza yönelirken iyiydi, sesimin cıvıltısı niye koydu durup dururken?
her an "ne olur öleyim" diye dua ediyorum.
ne zaman bir kaç dakika boş vaktim olsa ölüm geliyor aklıma. korkmuyorum lakin erken gitmekten ürperiyorum.
insanlar çok değişiyor sözlük çook.
bugünü yaşamak ne kadar zor.
itirafım şudur ki bu hayatta hakikaten hiç kimseyi sevmedim. hiç.
yalnızlığım;
şimdiye kadarki itiraflarımın çoğunda senden şikayet ettim ama bakma sen bana,
severim aslında ben seni çok..
sözlükteki trolller sayesinde kahin oldum. başlığı görür görmez kimin açtığını rahatlıkla biliyorum. özellikle merhaba ben pembe tolga ve yenilikci dervisin başlıklarını.
Bir şeyleri,birini özlüyorum sözlük.kimi,neyi özlediğimi bilmiyorum ama öyle işte içimde bir boşluk var...
Bazen hayat bizi öyle yerlere götürüyor ki umut etmek,yürümeye karar verdiğin yolda yürümek zor geliyor insana. Önünde açılan kapının aniden kapanması gibi bu. Umudu öldürüyor, öyle ki korkuyorsun bir kez daha bir şeye yada birine, belki bir umuda tutunmaya.çünkü tekrar kapanırsa kapı yüzüne, artık dayanamayacağını,katlanacak gücünün kalmadığını biliyorsun.işte korkunun sebebi bu ve ben, çok korkuyorum.
http://www.youtube.com/watch?v=9Rm3wZRB84I
bu klip tvde gösterildiği ilk zamanlarda korkuyordum. sonraları alıştım. hatta bir ara murat kekillinin kendini yerden yere attığı bölümlerde ben de taklidini yapıyordum. **
işte bazen öyle yoğun oluyorumki bazen pusula şaşıyor, dengeyi sağlamakta güçlük yaşıyorum. işe yeni başlayan arkadaşa bir şey gösterirken, diğer yanda susmayan telefon, servisler, o bu derken, kızcağızın "bu böyle miydi? yapamıyorum galiba" deyişine telefondakini hatta bekleterek, "yapamıyorum yok! yapacaksın!" diye çıkıştım. bunu yaptığım pozisyonu sağlam bi elemandıda. sesim oldukça gür çıkmıştı ki sonradan fark ettim.tabi bişe diyemedi ama o kadar üzüldümki telafi etmeye çalıştım. hatta gülümseye gülümseye anlatarak gün boyu bu şekilde davranarak geçirdim. akılımca günah çıkarttım belki ama içim rahat etmediki benim. kendimden hırsımı alamadan lavaboya gidip duvarı tekmelediğim doğrudur.iş bazen bana hükmediyor,mekaniğe bağlamayı abartıyorum galiba bu ara sözlük.
sözlük yarın çok büyük bir atara hazırlıyorum kendimi.
bir kez daha "van minute" diyeceğim!
Bu akrabağlar gerçekten çok şerefsiz artık yeter kin kusma zamanı geldi!
Bu kadar yanlışın arasında tek doğru olmak beni üzüyor!
Ama ben bir gladyatörüm ve sonuna kadar savaşıcam çok doluyum sözlük hem de çoookk!!!
Ama ben Gannicus isem sonuna kadar gidicem!
ojelerimi çok seviyorum. her gün olmasa da iki yada üç günde bir çıkarıp hepsine bakıyorum, yatağa diziyorum sonra tekrar topluyorum. evet mutlu oluyorum.