bugün

edebiyatı ezberleyemiyorum sözlük. Sanırım salağım dicem ancak matematiğim çok iyi.
O eserler ezberlenmiyor arkadaş! Sanırım kendime hipnoz falan yaptırmalıyım.
onun göt olduğu gerçeğini erken kavramış olmanın mutluluğunu yaşıyorum sözlük. hayatımdan bir göt daha eksildi.
tanrım beni baştan yaratmış kadar oldun. yücesin. sağol!
hani ben şirin babaydım, hani tatlı tatlı şirinliyodum sözlükte. bir eksi oylamayla hemen çevresinde sevilen sayılan mı oluverdim. vay be.. evet, lafım size sevgili sözlük yazarları. uslu birer yazar olup artı oy verirseniz belki siz de şirin babayı görebilirsiniz.
kendimi süpersonik derecede salak hissediyorum sözlük. neden? üç gecedir saat 3'e kadar matematik sınavı için çalış 50 al gel. tamam kabul toplamda 9 saatte 2 yada 3 saat tam anlamıyla çalışmışımdır ama yinede koyuyor be sözlük. boşu boşuna giden puanlar. şaka maka uludağ sözlük de tam liseli mekanı oldu beyler.
bugün maçta kendimi kaybettim, bastım küfürü,erkek alışkanlığı. çok da derin değildi aslında. hemen tellerin yanında bayanlar varmış. yerin dibine girdim resmen.çok utandım çook.
kusura bakmayın bacılar.

valla bilsem yapmazdım.
Abi geçen olanın biri geldi dedi ki;

-sana biraz kanım ısınmıştı ama artık hiç sevmiyom, dedi.

-farketmez, dedim bende.

Ama çok koydu abi bu kadar mı geçimsiz bi kızım neden beni sevmezler anneeeee, annneeee...
eskiden yatagimdayken oyuncak ayima sarilirdim ve her sey gecerdi. Yaklasik 15 yildir ayni oyuncak ama artik fazla gelmeye basladi. Bana hep masumiyetimi hatirlatiyo ama artik hic bisey eskisi gibi degil. Donusumumu tamamliyorum sanirim onu istemedigime gore. Sarilmasamda yanimda dursun. Butun hayatim onla gecmis nerdeyse. Atmicam.
şu an şu dakika ege de kumsalda dans etmek istiyorum , dostlarla muhabbet ,ılık rügar.. biraz bira ve yine dans. bir dakika eridim.
geceler güzeldi. her şey güzeldi. sonra yıldızlar düşmeye başladı üzerimize. biz 8 arkadaştık. 10 yılı aşkındır hep yanyanaydık geceleri. ailelerimiz tanışıktı. uzakta kalan akrabalarımızdan daha samimiydik. aramızda 2 kişi arnavuttu. 2 kişi karadenizli 1 kişi bursalı ve ben istanbulluydum. aslında hepimiz istanbul'da aynı yılın farklı aylarında doğmuştuk. ama onlar kendi memleketlerine sürekli gittikleri için oradan bağımsız hissetmiyorlardı kendilerini. ben hiç memleketime gitmedim çünkü annem istanbul'u daha çok sevmiş bir daha o köye gitmem demişti babama. geceler. bana bugün 10 yılı aşan sürelerce geçen yaz akşamlarını hatırlatan bu gece, yaz geceleri. dimağımda öyle güzel bir tat kaldı ki ömrümün sonuna kadar silinmesi zor olacak bu nostaljinin esintisi... ailelerin arkadaşları tanıması bilmesi her zaman işe yarar türk aile yapısında, özgürlük türk insanı için samimi olmakta. biz 8 arkadaş her gece kendimizce eğlendik. bazen çok yorulup çimlerin üzerine yatıp göğü izleyerek uyuduk, güvenlik görevlileri alışkındı, biz delikanlı çağlarımızı yaşıyorduk, ne önemi vardı ertesi gün okul sonraki yıllar iş! zaman geçtikçe büyüdük. büyümek alışkanlıkları değiştiriyor, değiştik. arkamızda maceraları bırakırken düşünmeden hep ileriyi istedik. biz çok mutlu bir gruptuk. ama büyüdük. biz ben oldu, ayrılık benlerimizin içinde bizi uzaklaştırırken anılara hürmetsizlik ettiğimizi fark edemedik. yıldızlar tek tek düştü en sona 3 kaldık.

ama artık büyümüştük. hızlı büyüme hızlı olgunluğu da beraberinde getiriyor. olgunluk delikanlı çağlarından daha lezzetliymiş onu anladık. hep birlikte yine aynı denizin karşısında, aynı çimenlerin üzerinde sonsuza dek "biz" antlaşması imzaladık. biz 8 kişiydik şu anda 13 kişiyiz. yeni üyelerimiz var 5 minik serçe. biz artık büyüdük...
beğendiğim bir entry yi oyladığımda yazarının sevindiğini düşünüyorum. eğer üzücü bir şey ile ilgiliyse son yazdığı entry lere bakıp beğendiklerimi de oyluyorum. çok mu hassasım anlamadım.
çok mutsuzum lan. valla.
bu kış biraz daha uzun sürerse sırf geceleri donmamak için evlenmeyi düşünüyorum.

not : aday adayı olmak isteyenler mesaj kutusuna tıklayabilir.
yaran inci sözlük ayarları isimli başlıktaki ayar kelimesinin ayar vermek değilde "bir aleti ayarlamak" ta olduğu gibi bir anlamda kullanıldığını zannediyordum.
çok garip duygular içersindeyim sözlük. kız arkadaşımdan ayrıldım. bitti bir şekilde. ağladım da bolca. erkek adam da ağlar tabi. üniversitedeki hocama mesaj attım hocam kız arkadaşımdan ayrıldım diye. hocam beni aradı nerdesin gelip seni alayım arabayla diye. hocamın yanına gidemedim tabi daha bok püsür ağlamayayım 22 yaşında adamız rezil olmayalım diye. ne bok yicem ben sözlük.
yakında albümü çıkacak olan flörtüm yarınki konserinden önce beni arayıp telefonda bana güzel güzel şarkılar söyledi. ama bir bok hissetmedim.
birine çok aşığım. at kafalı herif. yok lan at kafalı değil. yerim. yok ya da allah belasını versin. ah kıyamadım.
Hazır pizzayı pişirmekte üstüme yoktur. Hazır pizza demişken de şimdi bitane yapayım bari.
itiraf ediyorum , sigarayı bırakmaya çalışıyorum diyerek hep otlanıyorum , halbuki böyle bi niyetim hiç olmadı.
bu saatte yemek yedim. pişmanım.
görsel
Oğluma aldığım kedi ölünce oğlumdan daha fazla depresyona girdim. Oğlum biraz ağladı sonra bisiklet sürmeye gitti. Kedinin yasını ben tuttum amk...
200 lira paramı galatasaray'a yatırdım çok pişmanım lan.
toplam tutar 17 TL, kargo ücreti 45 TL...3 katı lannn. küfrü bastım, cimriliğim tuttu, almıyorum kimseye hediye filan. kırk yılda bir içimden gelmiş.
tezimin sonuç kısmına "adamın götü bok yemiş" yazmak istiyorum, kendimi zor tutuyorum.

edit: hocam merhaba, bunlar hep komiklik şakalar tabi, saygılar.
bugün; yine yeniden ayrılığı yaşadım sözlük. tamam sevmiyordum ama değer veriyordum lan onun beni sevdiğine inanıyordum ve buna hürmet ediyordum. son günlerde gereksiz tirip atmaya başlamıştı hiç lafı uzatmadan, gereksiz açıklama yapmadan sordum; adam akıllı delikanlı gibi söyle ayrılmak mı istiyorsun dedim evet ayrılmak istiyorum çünkü kem küm kem küm... yolunu sikeyim acık olmasın yolun hoşça da kalma amk. bu nasıl bir kader lan sözlük nerede hata yaptığımı bir türlü bulamadım kimi sevdiysem ne denediysem olmadı ya siktirip gitti yada gitti siktirdi.

her neyse yapacak bir şey yok. bu şarkı tüm kaderdaşlarıma gelsin.

http://www.youtube.com/watch?v=LuuJhcgpkeo