bugün

hayal ettiklerimi elde edemediğimin acısını yaşadığım zamanlar kıskançlığın saldırganlığıyla çok sevdiğim birinin üstüne oynayabiliyorum ve bunu bilinçsiz yapıyorum,taa ki onunla bu konuda ciddi konuşmalar yapana kadar.
babamla ya da abimle konuşsam ne kadar rahatlarım kim bilir.şu hafta geçsin abim yanıma gelsin istiyorum sözlük, eskiden olduğu gibi, geçmişten konuşalım hiç geçmemiş gibi.ablam da gelsin sonra.ben kıskanayım dışladınız ama beni diye atarlanayım.sonra abim saçlarımı karıştırsın yürü lan kalk su getir, yok öyle bir şey ufaklık desin.ablam yaptığı cevizli çikolatalı kek pişmeden ''bak bakalım olmuş mu bu, tadı yerinde mi, şekeri eksik mi?'' diye çiğ yumurtalı o şeyi tüm itirazlarıma rağmen bana yedirsin.sonra hep beraber oturalım, onlar anlatsınlar ben dinleyeyim huzur içinde, ben 'evet ya ne zormuş cidden.' dediğimde her zamanki gibi kaile almasınlar küçük çocuk muamelesi yapsınlar.''aman aman büyümüş de zor mu gelmiş hayat, daha dün altını değiştirdiğimiz ufaklığa da bak hele büyümüş de fikir sahibi olmuş.' diye gülüşsünler, bozulayım içten içe sonra ''ya of kaç yıl geçti üstünden büyüdük herhalde be siz de hea!'' diye cemkireyim onlara abim uzanıp saçımı karıştırsın yine, doğduğunda keldin sen ha, şimdi benim saçlar dökülüyor bak açıldı yanlardan dediğinde içim burkulsun, ama duygusala bağlamayalım diye ''ilk maaşımla sana saç ektiricem lan.'' diye dalga geçeyim.''bak bak sen okulunu bitir atan önce bir ahahahaha.'' desin bana.sonra ben ''gıcıklık yapma be, atanıcam tabi olum, saç ektirdiğimde dua edersin artık .'' diye cemkireyim.abim yine tüm gıcıklığılya saçımı dağıtsın.babam gelsin içerden ''çocuk musunuz artık, sen evlendin koca adam oldun hala kardeşinle uğraşıyorsun, peki sen kızım öğretmen olacaksın bir yıl sonra.''ama baba o başlattı, saçımı çekiyor hep diyeyim abim o arada babamın görüş alanından çıkmanın rahatlığıyla yine saçımı çeksin.ben uzanıp kolunu ısırayım.babam baksın olacak gibi değil, ne haliniz varsa görün kaç yaşına geldiniz desin.abimle birbirimize bakalım gülmemek için zor tutalım kendimizi.sonra ablam ikimizle de dalga geçsin.derken abim gitar çalsın bize ablam da eşlik etsin ona.ben de sabote etmek için höykürürcesine eşlik edeyim onlara, kızarak ama gülen gözlerle baksınlar gözlerimin içine.
bu anda olmak istiyorum sözlük.zaman geç çabuk, çok özledim!
doğru insan değilmişim be sözlük çok üzüldüm buna ne yapsam ki şimdi.
bazen ben bile kendime katlanamıyorum. bana katlanabilen bütün kızları takdir ediyorum.
şimdi şimdi farkediyorum ki ben 16-17 yaşındayken arkadaşlarımdan çok daha çocukmuşum. keşke o zamanlar biraz daha bilinçli olsaymışım. keşke.
sevip sevilmemek canımı acıtıyor. gururumu da zedeliyor. unutmam lazım sözlük.
sözlükteki bir kız tel no'sunu verdi istemeden. ne oluyor lan ?
akıl ver sözlük.

dün bir kız arkadaşımla yattım.bu sabah farkettimki kız duygusal olarakda birşeyler hissediyor benden.ama bilmiyorki benden o duyguları çaldılar yozlaştırdılar beni.kızda tabi kendini kötü hissediyor ne yapmalıyım bilmiyorum ...
o beni terk ettiğinden beri jelibon ve buz parmak yemeyi bıraktım.
sözlükte günlerce kız sanarak mesajlaştığım kişi erkek çıktı ve bunu kendim tespit ettim entrylerden. allah bilir o da beni kız sanmıştı, kendi kendime triplere girdim şimdi. benim için farketmez ama onun için farkeder gibime geliyor. yani ben mesaj atarken erkek kız ayırmam zaten de ne biliyim sözlük ben kötü hissettim. çay koyup gelem bari.
uzun zaman hapşurmayınca karabiber koklayıp hapşuruyorum. Bu çok hoşuma gidiyor.
komşumuzun kızı aşure getirdi, çok mutluyum lan.
en çok neyi özledim biliyor musun sözlük? üniversite yurt kantinlerindeki tostları. cidden bak. dandik mandik deme. o mahur tuvalet kokusu. tadı başka onun.

-nevin abla bir tost çevirsene
-dur bi tuvalete girip çıkıyım hemen yapıyorum.
herkes facebook ta olsun, twitter de olsun, sözlükte olsun birilerinin aşure getirdiğinden bahsediyor.

daha 1 kişi bile aşure getirmedi lan. nasıl içerledim anlatamam.
onu çok özlüyorum sözlük.
şaşkınım, bir adamın etkisinde kalmanın beni bu kadar derinden etkileyeceğini düşünemezdim.
konuştukça beni arındırır gibiydi.
kurduğum bütün hayallerin yanlışını gösterdi. önyargılarım yüzünden , hırsıma yenik düşme gafletimden dolayı beni utandırdı ama tek amacı olgunlaşmamı sağlamaktı.
uzun bir süre sonra en huzurlu uykuydu.
karşısındayken roller o kadar değişken ki, bazen çocuk oluyorum bazen hoca bazen de komik. ama cidden komik.
sözcüklerin iletişimi karşılamadığına inandığı için gözlerle iletişime inanan bir adamın mimikleri yok denebilirdi ve kahkaha atamıyordu seslice.
ama kahkaha atmıştı işte, içtenlikle sadece gözlerime bakarak teşekkür etmişti.

+: Hızla giden spor bir arabada böyle bir müzik dinleneceğini düşünmezdim.
-: (gülümsedi) Müzik güzel mi?
+: Evet, çok...
-: Hayır, çok güzel olan artık birbirimizi aramayacak olmamız.

fazla anlaşılmaz.
çok etkileyici.
d.c.k.
Cok sıkıldım oyle boyle degil patlicam simdi of.
Çok ayran gönüllüyüm sözlük. etrafımdaki herkes bunu söylüyor bana. kabul ettim en sonunda ben de. bişey değil ''ben aşık oldum'' dediğimde kimse inanmıyor. ''saçmalama kızım, yarına geçer senin aşkın'' diyorlar. çok içerliyorum bu duruma.
canım çok sıkkın sözlük, şöyle güzel bir dayak yemek istiyorum, hayır fazlasıyla dayak atarım ama ne bileyim, canım yansın başka bişey düşünmek istemiyorum, hem rapor falan alır işe de gitmem, trafikte çok kastım ama hep kibarlara denk geldim sanırım, makas atmalar, yeşil yanınca geç hareket etmeler bunlar ile arkadaki kişinin tepkisini bekledim ama herkesmi zemzem içti lan, öndeki araça sellektör yapma, kırmızı ışıkta "de geçsene lan ibne" diye bağırıp elimi kolumu camdan salladım, adamlar gene siklemedi. hay aq hepinizmi ittifak halindesiniz lan. Şöyle bir su birikintisi ve yanında yürüyen adamlar aradım ama ikisi bir arada denk gelemedim. yok aga yok, canımın sıkılması için herşey müsait, ama bugün itibariyle dayak yemem için herşey geri plana atılmış durumda, öyle iri yarı cüsseli biri de değilim ki diyeyim tırsıyorlar, hay aq ya. bunların birinin bile yarısı kadar bana yapılsa allah yarattı mı derdim ben. yok yok nerede o eski delikanlılar, Velhasılı kelam canım sıkkın sözlük, senelerdir ağzıma alkol almadım, bıraktım, ama sanırım tam zamanı diyeceğim ama yok, büyük bir yemin buna müsade etmiyor. HAY BEN BU CANIMI SiKEYiM DiYORUM saatlerdir, canımın sıkılmasına sebep bir değilki halledeyim, nereyi dönsem sık canını sikerüün diyen bir gaip efendi sesi, Sanırım yaşlanıyorum kabul, zaten kulak üzerlerindeki sayısı hızla ilerleyen ve bir türlü çoğalmalarını önleyecek metod bulamamamdan kelli aynalara da düşmanım, hafta içi kravat işi olmasa emin olun hiç bakmam, ama asansörde bile "bak saçların ekmek fırınında sabahlamış hamur işçileri gibi bembeyazlaşmaya yakındır dostum" diyor. sanki sordum ayna ayna benden daha az saçı beyaz olan var mı diye. yok saça takmışlığım yok ama canımın sıkkınlığından şu geldiğim duruma bak. Murattim de olmasa beni soluyan içine çeken yok. Bu böyle gitmez arkadaş diyipo bişey yapayım dyorum kalabalık içinde sik gibi kalıyorum afedersin. 1 AYDIR BÖYLE, evet tabiki de bunun en temel sebeplerinden belkide birisi mevcut çalışma şeklimin biraz değiştirimlesi, eskiden daha iyiymiş de değerini bilememişim, neyse sözlük ben herşeyi yazsam sözlüğün dibini bulurum bu sözlüğün altyapısı beni kaldırmaz, derinlerde de bir su borusu bulur patlatırım, bu ara değil çölde kutup ayısı tecavüzüne uğrayan deve, beni tanımlayacak söz olsa olsa körebe oynayan fareye tecavüze yeltenen fil olurdu sanırım. canım sıkkın bitti.
benimle yine uzun uzun konuşması için dört göz ile bekliyorum.
Ders calisamiyorum, calismak istemiyorum, dersaneye gitmek istemiyorum, sevgilim olsun istemiyorum. Icmek istiyorum ne olursa icmek. Sigara, bira hatta icetea. Öpüsmek öpmek istemiyorum, sevmek sevilmek istemiyorum. Nefret etmek istiyorum nefret ediyorum. Ölsün istiyorum ölmek istiyorum. Gitsin istiyorum gitmek istiyorum. Gelsin diyorum sevsin diyorum. Kendimle mi celisiyorum? Sussun istiyorum susayim istiyorum. Susadim diyorum, lan ben ne diyorum? Gidiyorum....
bana aşure getiren komşu abla, ciddi duygulandım lan. fena oldum. birde ne iyi geldi biliyor musun? geri kalan hayatında iyilik yapmasan da olur hani.
merhaba ben ülker çikolata gofreti aşıığı bir insanım.
bugün 120 entry girdim amk. felaket yardırışlardayım sözlük.
iki yaz yurtdışında kaldım work and travel programı ile ingilizce dersinde kopya çekiyorum sözlük.