bugün

sözlük yazarları artık aşk itirafları yapsın istemiyorum sözlük. hayatın yalnızca aşk üzerine kurulu olmadığını da anlamalarını istiyorum.
eski erkek arkadaşımın sürekli bana itfahen acıklı ayrılık şarkıları paylaşmasından, mesajlar atıp "sen başkaydın vs." demesinden ve unatamayıp acı çekmesinden inanılmaz mutluluk duyuyorum sözlük.

şimdi çok zalim eski sevgili olduğumu düşünüyorsunuz biliyorum ama öyle değil, çünkü bütün bu acıları çekmeyi hak etti.

oh be, evet çok mutluyum sözlük çok! bu sözü de ilk defa başka biri için söylüyorum: "beter olsun."
-tsk da görev yapıyorum ve her kademesinden her personelinden nefret ediyorum.
şu günlerde inek gibi ders çalışmam gerekirken ben sözlükte fink atıyorum sözlük.
sil baştan başlamak gerek bazen.
banyoya çişimi yapıyordum eskiden..
itiraf ediyorum arkadaşlara lig tv den izlediğim Trabzonspor maçlarına gittiğimi söylüyorum.
alkol bağımlısı oldum galiba. dışarı çıkıp birşeyler alıp demlenmemek için kendimi zor tutuyorum.
henüz geçen gün, trt'nin barış manço öldükten sonra onun adına yaptığı bir belgeselin finalinde bir konser esnasında söylediği ve binlerce insana söylettiği unutamadım parçasını duyunca ağlamaya başladım. akabinde istemsizce belgesel biter bitmez bu şarkıyı açtım ve hem benim unutamadığıma, üstünden yıllar geçirdiğime, hem de barış abime ağladım. ağladım da ağladım, uzun zaman sonra gerçekten iyi geldi.
uzun çizmelerimi ayağımdan çıkarmam uzunca bi vakit alıyor... dolayısıyla kapıyı açıp kendi kendime söylenerek salonun ortasında oturarak ayağımdan çıkardığım düşünülürse, kapının açık, yandaki komşununda ne yapıyor bu edasıyla baktığını görmemle kapıyı lök diye ışık hızıyla kapatmam bir oldu. eminim halime baya bir gülmüştür hele kendi kendime söylenirkenki halim düşünülürse,rezil oldum anlayacağın sözlük baya baya rezil oldum.acaba kaç dakikadır oradaydı? ne kadarını duydu? sormaktan kendimi alamadım lan.*
oooh ya ne facebook ne twitter ne de diğerleri..ne güzel şey şu hayat bu aptal siteler olmayınca...
(bkz: yazar birazdan çok fena yakınacak)
ne zaman birinden hoşlansam onu kaybediyorum sözlük.
birinden hoşlanan insan hoşlandığı kişiye güzel görünmeye çalışır ya, ben alıyorum elime en güzel parfümümü ya beğenmezse diye geri bırakıyorum. makyaj yapıyorum, ya makyajdan hoşlanmıyorsa diye siliyorum. Fikrimi soruyor, ya hoşlanmadığı birşey söylersem diye susuyorum. Sıkılmasından korkup aklımdan çıkmadığı halde nasılsın diye bile soramıyorum bir mesajla. Hatta bazen mesajına bile mantıklı cevap bulamadığım için cevap vermiyorum.
şimdi adam benden hoşlanır mı sözlük? odun gibi sabit durmam bir yana yaydığım negatif enerji de karşımdaki insanı itiyor. Sonuçta hoşlanacağı varsa bile hoşlanmıyor. Çok dertliyim sözlük.
*kafam çok güzel sözlük
*daralttı artık bu hayat beni sözlük
*nerden tutunsam orası elimde kalıyo be
*hayat hiç adil değil mk.

itiraflarda yeniyim yakında devamı gelecek.
depremden çok korkuyorum.
saçmasapan bir kullanıcı adıyla itiraf.com üyeliğim vardı. Bir tarafımdan uydurduğum itiraflar da bir bir yayınlandı. şimdi üyeliğime ne oldu bilmiyorum ama o zamanlar bununla çok eğlenip kendimi özel hissediyordum. * *
*insanlarla zaman geçirmektense bir film izlemek daha çekici gelmiştir her zaman.

*telefon veya kapı çaldığında çoğunlukla umursamıyorum bazen kim arıyor diye bile bakmıyorum.

*telefonda müzik dinleyeceğim vakit simi iptal ediyorum şarkıyı piç etmesinler diye.

*otobüse binip müzik dinlemeyi çok seviyorum bunun için çoğunlukla gittiğim yere en dolanan otobüsü seçiyorum.

*insanlardan çabuk sıkılıyorum sevgili veya arkadaş fark etmez çok kısa birliktelikler yaşıyorum.

*yalnız ölmek çoğu insanın korkusuymuş, oysa ben öldüğümde kimse bilmesin istiyorum hatta ben bile bilmeyeyim uykumda huzurluca öleyim.

*reenkarnasyona ve bu evrenin dört bir tarafında hayat olduğuna inanıyorum. ölüm çok çekici geliyor. erken yaşta ölmek istiyorum. allahın tüm sanatını yaşamak istiyorum için için.

*insan işkencesi canımı hiç yakmıyor üzülemiyorum kötü bir şey olduğunu biliyorum ama bir şey hissedemiyorum. hatta bazen hoşuma bile gidiyor. fakat hayvan işkencesi böyle değil. belgesel bile izleyemiyorum birbirlerini yiyecekler diye.

*seri katillere karşı özel bir ilgim var. evet belki kötü şeyler yapmışlar fakat seviyorum onlar hakkında bir şeyler okumayı bir şeyler izlemeyi.

*ahmet altan'ın bir sözü vardır. çok kolay insan öldürebilirim ama sonrasında polisleri falan düşününce hevesim kaçıyor. bu sözü nedense çok seviyorum.

*insanlar bazen dinimi yargılıyor. evet biraz tuhaf bir inancım var ama onlar gibi allah'tan korkmaktan iyidir. benim inandığım allah insanları, yarattıklarını seviyor. bende onu seviyorum. gerçekten bunu söyleyebiliyorum.

*karantinalar, akıl hastaneleri, nükleer bazı olaylar çok ilgimi çekiyor bilmem neden.

*çok yetenekli olduğum söylenemez ama bir korku filmi içine düşsem hayatta kalabilirdim.

*hitler'i askeri deha, marquis de sade'ı iyi bir yazar, charles manson'ı iyi bir lider olarak görüyorum. kötü şeyler yapmaları bu gerçeği değiştirmez.

*parayı ihtiyaç dışında gereksiz bir şey olarak görüyorum. ömrünü para peşinde harcayanlarda var fakirliğin özü.

*kendimi fazlaca friends deki phoebe buffay'e benzetiyorum.

*çocukları sevemiyorum hatta bazılarını fazlaca itici buluyorum.

*evden çıkmayı pek sevmiyorum.

*arada bir sevgili falan istiyorum ama sonra düşünüyorumda kim uğraşacak şimdi onla.

*belli bir düzenim var. neredeyse hergün aynı şeyleri zevkle yapıyorum. düzenim bozulunca başım bile ağrıyor bende çözemedim.

*insanlara alışverişdi tüketimdi nutuklar atmayı biliyorum ama ilk topuklu ayakkabımı aldığım günden beri ayakkabıya karşı bir zaafım var.

*erkeklerde ayak ve kıl fetişi olabilirim. çirkin büyük ayakları seviyorum biliyorum iğrencim.

*hayatım boyunca hiç kızlara ilgi duymamıştım geçen omeglede karşıma rus bir kız çıktı. rus olunurda bu kadar mı olunur. are u lesb? deyince bilmiyorum neden yesss diye atladım galiba meraktı. kız çoğu erkekten daha zevk verdi artık pek fark etmiyor galiba.

*hayattan sıkılınca bir şeylere bağlanıyorum bundandır alkol ve sıgara çok korkutuyor.

*x-men, örümcek adam gibi çizgi filmler karşıma çıkınca hala izliyorum.

*kitap okumaktansa almak daha eğlenceli buluyorum. bundandır hızlı kitap okumaya çalışıyorum galiba.

*bu entry'i niye girdim pek bilmiyorum aslında galiba tek bir nedeni var. yazınca bu tip insanlarla sohbet etme imkanı buluyoruz yalnızım sözlük ben.
sözlük çok canım sıkılıyor şu an lan. sözlükten birilerine mi sataşsam napsam diye düşünmüyor değilim hani.
bugün ki başlıklar ve entryler çok kötüydü sözlük.bugün sözlüğün hımua goydular haberin ola.

edit: bugün dediğim 09.10.2011 oluyor.
yaklaşık 1 aydır giriş yapmadan sözlüğe takılıyorum o derece bıktım hayattan küskünüm herşeye.
bilgi sahibi olmadan, fikir sahibi olan insanlardan nefret ediyorum.
halk olarak birlikte yaşayabileceğimiz günlere olan inancım gitgide azalıyor.
işi inada bindirdim amk.
hayat anlasilmasi guc olaylarla dolu hele ki bazen yorum katip anlam yuklemeye calisinca daha da anlasilmaz hale geliyor.
başkalarının yanında arapça müzik dinlemeye çekiniyorum(modern olmasına rağmen).itici görünüyor mu acaba diye korkumdan.
Sözlük, bende abiler evinde kalıyorum. Napak lan, ucuzdan kalıyoruz ışte en uygunu bu. Hea, ayrıca verdikleri çeteleleri öylesine dolduruyorum. Risale falan okuduğum yok yani.

dedit; beyler neden eksiliyonuz ki,feyzimle döverim sizi.