bugün

Doğumunu, yaşamını, ölümünü sen seçemezsin.

Figüransın oyununu oynarsın yönetmen perdeyi kapattığında niye kapattın diyemezsin.

O yüzden ömüründe, ölümünde hayırlısını isteyin.

Burda sessiz sedasız ölüm isteyenler onu hakedecek şekilde yaşadılar mı? Bunlar sadece istemeyle olan şeyler değil.
Yaş onemli degilde çocuk sahibi olmadan ve yagmurlu camurlu birgunde olmek istemezdim.
400 mg seroquel den sonra kafama kurşun la .... ölüm .... kefen ....
acısız, huzurlu, bi de sevdiklerimle vedalaşmış olarak bi anda gideyim.
gazoz sisesi ustune oturup ölmek.
bir camii köşesinde temiz bir ortam da abdestimi alıp tabutun içinde son altın vuruşumu yaparken ölmek.
Ölümden çok korkan bir yazar olarak hiçbir ölüm şekli.
babamın ölümü gibi ölmek isterim.. yaşım onun kadar uzun olmasa da..namazını kılıyor uzanıyor, bir hafif hırıltı.. bakıyorlar ölmüş..
peçete varmı, oraya yaziyim.

(bkz: olum ne içiyosunuz lan siz)
bir yaz günü verandada, sallanan sandalyemde sallanırken gelen o tatlı uyku ve yavaşça başlayan göğüs ağrısı...
sıcak yatağımda yaşlı bir adam olaakdlaiaççaöxö durun lan.

ulan ölüyorsunuz hala şekil peşindesiniz.
bi bitmedi marjinalliğiniz peh.
dünyanın herhangi bir yerinde zulüm altındaki bi toplumu savunurken ölmeden önce o insan dışı varlıklardan yüzlercesini öldürüp her yerim kan içinde bir özgürlük savaşı başlatmak için ölmek isterim.

(not: yaşarken bi zike yaramadık ölümümüz anlamlı olsun amuq)
Uyku anında gelecek olan tahminimce en ideal olanıdır.
Uyurken sessiz ölmek.
Ailemin gözünün önünde ölmek istiyorum.

Şimdi ben özgürüm, siz mutlusunuz diyerek.
en güzeli akşam yatağa yatıp sabah ölü bulunmak. dertsiz tasasız kimseye yük olmadan.
hayattaki bütün ideallerimi gerçekleştirdikten sonra ele ayağa düşmeden hala kız tavlayabilecekken yani(o zaman 60+ olur ama ehehehe) bir gece ansızın ve belki anlamsız gelecek ama kalabalık bi cenaze töreni isterdim giderken bile düşmana garezi verelim amk.
Seks yaparken ölmek isterim.
yataktan uyurken sabaha ölü bulunmak en güzel ölümdür.
(bkz: şehadet)
Sevdiklerimın acısını yaşamadan kendi yatağımda kelime i şehadet getirerek ölmek ısterdım.
uykuda ölüm alayım.
mirası bir yere bağışlayıp millete bişey bırakmadan ölmek.
harakiri hocam. olurken bile onursuz olmasin.
burada yazar bir arkadaş var, uzun ve güzel bir hayatın ardından sarılıp uyurken aniden.