bugün

adını rüçhan koyduğum yelkenli teknemle akdenize tek başıma açılmak.
uludağ moderatörü olmak. çaylaklar içinse yazar olmaktır.
hayalimdeki insan tipi gibi olmak. ah ne imreniyorum o insan tipine. inş. bigün bende olayım. gençliğim bitmeden yaşayayım.
mutlu ve huzurlu bir evlilik,eşimin benimle birlikte her çılgınlığı yapması,dünya turuna çıkmamız ve birbirimizi çok sevmemiz. ah!
çok mütavazıyımdır . hiçbir hayalim yok.
(bkz: hayelleri)
intikam.
Tek bir hayalim var. "Bir hayalimin olması."
(bkz: sex on the beach)
bir turntable'ım, bir sampler'ım olsun istiyorum.

bir de şunlardan:

görsel

http://p1305.hizliresim.com/19/n/n8k7f.jpg

bir tane daha var ama onu söylemem. * *
anlatmak, sadece anlatmak. her şeyi anlamak istiyorum. yaşamak istiyorum. ölmek, daha da önemlisi öldürmek istiyorum. delirmek, sikişmek hayvanlar gibi masum, aç ve arsız. sevişmek melekler gibi masal, zarif ve sahte, küfretmek istiyorum bunu okurken gülenlere. aslında çok değersizken şimdi değerliyim işte... en derin, en manalı duygularla sevmek sonra nefret etmek, zehirlemek, pislik yığınında boğmak her birini; insafsız. suratına basmak istiyorum her aptal insanın, bağlayıp tecavüz etmek sonra özür dilemek istiyorum. belki demek, keşke demek, yanıldık demek, kendimden nefret etmek istiyorum. yalanları ben söyleyeyim, o inansın istiyorum. onlara aşkımı gösterebilmek istiyorum, bir tanrı olarak bana tapınan kullar istiyorum. sonsuz gücüm, doyumsuz arzularım, yanan benliğim, parıldayan mağruriyetim, ölümden bedenim, devrim fısıldayan kanatlarımla yaratılışın ilk ayetlerini yazmak ve gerçeği, bildiğimi, her zaman taşıdığım sırrı, ağır yükümü; zavallılıklara gözlerimi kapatıp, pis kokularını almamak için nefesimi tutup, kendimi kandırarak, yanlış olanı yapıp bırakmak, özgür bırakmak, salıverebilmek. yarınlara geçmişimden gelen ziyanlarla bakmak, üretimlere yürümek, cennetleri yıkmak ve parçalarından inşa etmek cehennemi... yürümek çıplak ayakla, çocuk bedenlerle, iyiliğin tecavüz edip bıraktığı çocukların ellerinden tutarak, hayal kırıklarının asla temizlenmediği bir zeminde yürümek, camdan keskin anılarla yaralanmak, geçmişin gelecekteki tezahürü olan intikam sayesinde yaralanmış bir zihni ayakta tutmak, kan izlerine bakarak ağlamak, her bir hücre için bir kadeh daha hüzün yudumlayarak... iğrenilenlerin bedenlerine binlerce bıçak yarası açıp her birini sikmek, ağızlarına kürekle pislik doldurmak, onları aşağılayarak bağırmak, elektrikli testere sokmak kurbanlarımın götlerinden içeri ve çalıştırmak daimi... zenginlikler tatmak, doyasıya zevk, doruklarda eğlence yaşamak. krallıklar, imparatorluklar görmek yükselen ve alçalan. felaketler kusmak, fırtınalı düşleri gerçek kılmak. masalları, bilinemez olanı, elde olmayan bütün ihtimalleri, imkansız dilekleri, unutulmuş tanrıları, yok olmuş güzellikleri, kaçırılmış bütün filmleri, piyasada olmayan kitapları, göçüp giden devleri, geçmişteki güzel zamanları yaşamımla bir etmek, yüce... kıskanılmak, düşünülmek, güvenilmek, insanların zayıflıklarını yüzlerine vurmak, acizliklerini çekip çıkarmak güneşe. masmavi ruhumun müziğini kullanabilmek. periler yapmak istiyorum ellerimle, ve onların kırılgan görüntülerinin dokunmak isteyen herkesin ellerini kesmesiyle aldatıcı olduğunu evvelden düşünmek, ona göre tasarlamak... sihir gibi altın sarısı bakmak rüyama, esmeyen bir rüzgar olmak, yitik bir düşünüş. kırık, yarım, eski, kirli bir kalbim var; bin yıl kadar yaşlı, dolunay kadar solgun, sessiz değil belki ama sevemez artık. affetmez, unutmaz, bir sakatlıkla sevebilir yeniden, biraz şans ve yardımla, inanmak istiyorum. alevlerden bir resim yapmak ve aslında kor olan dünyamı anlatmak. evet anlatmak istiyorum, sadece anlatmak.
jameikada rastafanizmin peyganberi olmak isterdim.
(bkz: bob marley)
egede sahil kasabasın öğretmen olarak yazdığım ilk kitabın kapak resmini düşünmek.
okul biter bitmez yani 24 ümde tus'ta istanbul acıbadem üniversite hastanesinde plastik ve estetik cerrahi ya da çocuk cerrahisi bölümlerinden birini kazanıp 30 yaşında uzman hekim olmak. Nişantaşında estetik cerrahi merkezi açmak ya da acıbadem hastanesinde çalışmaya devam etmek, başka özel hastane de olur.

Benim gibi kariyerli, beyefendi, gerekli ahlak sahibi benden 2-4 yaş civarı büyük biriyle 27-28 yaş gibi evlenmek. Allah nasip ederse de bir kız çocuk evlatlık almak (doğurmayı gözüm yemiyor, hem kendim yaparsam erkek denk gelme ihtimali de var)

sonra mısır, italya, fransa, ispanya, yeni zelanda, japonya, kore, tunus, fas, tibet, dubai gibi ülkeleri gezmek.

Koskocaman bir kütüphaneye sahip olmak.

Güzel 3 katlı bir villa ve porsche marka araba da maddi hayallerimden.
okul bittikten sonra istanbulda dolgun bir maaşla işe başlamak ve bununla birlikte hemen para biriktirip ev araba vs. standart ihtiyaçlara sahip olup akademik çalışmalarda bulunmak, bunlarlada tatmin olmayıp fizik nobel ödülü almak.
tecrube kazandıktan sonra kendıme bır hukuk burosu acsam mesela gece dosyaları ıncelerken uyuyakalsam durusmadan durusmaya kostursam turkıyede en bılınen bosanma avukatı olsam benı seven yakısıklı bır adamla evlı olsam sırın bır kızım olsa mutlu bır aılem olsa ne guzel olur ya.
evlendikten sonra bir bağ evi satın almak ve
orda huzurca yaşamak şehirden uzaklaşmak.
bağ evine yakışacak güzel büyük jip almak
istiyorum böyle tekerlekleri toprağa sürtsün
pislensin ben temizliyim felan. birde karavan
almak istiyorum böyle tatlı bir karavanım olsun
istiyorum. ha birde bunları almak için para
istiyorum.
karadenizde bi ev alip memur olup bi basina oylece yaslanmak.
ekşi sözlük de yazar olup her başlığın altına, (bkz: vay anam vay serhat neler dönmüş ya) veya (bkz: diego dur allahını seversen zaten ortalık karışık) yazmak.
böyle küçük, güzel bir karavanım olmasını ve her istediğimde, her ne zaman bir yerden sıkıldığımda hareket etirip çekip gitmek isterdim. benim için gitmelerin bu kadar kolay olacağını bildiğinden dolayı, değer verdiğim insanların seni kırmaktan korkacağı bir hayat dilerdim. sonrasında ben huzuru seven biri olarak, sadece deniz kıyısında ve yeşillik içinde bir yerlerde nefes alabilmek isterdim. her yaşadığım kötülükte, kalıp savaşmak yerine hiç umursamadan ardımı dönüp gitmeyi dilerdim. sonra ölümler olmasın ve her geri döndüğünde sevdiklerimin yerinde kalmasını. sahteliklerden uzak olmayı.. ve daha neler neler isterdim düşündükçe çoğalan. gerçekleştirilmesi zor olan tüm şeyler hayatımızdaki hayallerdirler.
başka bir dünya keşfedip orada yaşamak istiyorum.
onunla birlikte yaşlanmak...
bir çift memeye yaslanıp uyumak.
iyi bir kazancı olan çalışan, iyi bir mutluluk kazandıran eş ve hep sevilen bir baba olmak.
hanımefendi ile evimizi birlikte çizmek, o söylesin ben projeyi yapayım. tamamen bizim elimizden çıksın evimiz.