bugün

sabah sabah derse gitmeden önce sözlüklerde dolaşmak. bundan ilginç huy mu olur amk yeni bitti omlet.
koklamak. koklamadan ne tadarım, ne giyerim, ne de içerim.
yumurtayı tek başına yiyememe.
peynirli
salcali
salamli
sucuklu
patatesli
kasar salam sucuk karışık
soğanlı
biberli
sütlü bu kadar .
Biber Dolmasını önce çatal ile ortadan tırtıklayarak açmak sonrada onu kaşıkla yemek. Ne diye kaşıkla dolmayı ikiye ayırma işlemi yapmıyorum bilmiyorum. Sanırım çatalın izlerini seviyorum.
Müzik türüne göre kulaklık kullanmak. 5 tane kulaklığım var.
Surekli kalori hesabi yapiyorum.
Düşünmeye başlayınca sağ elin direk saça yönelmesi. Özellikle sınavlarda oluyor.
her görüntüyü yansıtan cisimde saçların konumuna bakmak.
sözlük te mesajlaşırken, hep cevapları başka birilerine atıyorum lan yanlışlıkla, sonra bilerek mi yaptın diyorlar hayır vallahi elim kaydı yahu. mesela a kişisi ne yanıt vericem, o sıra da c kişisi de atıyor, ben o sıra da mesajı b kişisine atıyorum, sonra b kişisi bu nedir diyor, ben de tam ona yanıt verecekken hopp bir mesaj daha geliyor, bu sefer de g kişisine atıyorum lan. ama bu kimin sikindeki.
yaz kahvaltısında domates olmadan hiçbirşey yiyemem.
evde durup dururken "drogba" diye bağırmak.
ellerimi kitlattiktan sonra yanimda olan kisinin de ellerini kitlatiyorum.
Leyla the band açıp call of duty multiplayer oynamak. " yokluğundaaaağaaa " diye bağırırken etrafı flasbanglemek, alakasız frag grenade atmak.

Bunda ne var diyorsan :

aynı zamanda coice chat tuşuna da basılı tutuyorum. herkes benim böğürmemi dinliyor.

Manyağım ben.
işedikten sonra sifona basmamak, bi daha gelirim ikinci işeme de belki üçüncü işeme de basarım demek ve o eylemi uygulamak, ne yapalım olum hayat zor. bir su faturası 7 lira gelir mi lan, tek yaşayan biri için. çok fazla olum tasarruf ediyorum, saatlerin geri alınmasıyla erken den kalkıp işiyorum.
izlediğim film güzelse kapatıyorum.

daha güzel daha özel bi zamanda izlemek için tabi. ama öyle bi zamanım olmuyor.

o yüzden film güzelse izlemiyorum..
bir şarkıyı güzel bulduğumda ard arda 2 3 gün replay butonunu orospu yaparcasına dinlerim sonra da 2 3 ay dinlemem o parçayı.
bütün sevdigim eşyalarımın isminin olması. yatagım=leyla,bilgisayarım=cemal,kaktüsüm=kazım,gitarım=karacaoglan,ayım=necati bunlara bir örnek. sonrasında sesli düsünmek,kendimi kendi kendine konuşuyorken bulmak gibi ..farkettim de sözlük delimiyim lan ben.bunların hepsi mahzar osmanı işaret ediyor zaar.
Yatmadan önce saati saatine bütün günümün özetini çıkariyorum en ince detayina kadar.

Garip olan bunu ayakta,gözum kapali ve kapkaranlik bir odada yapiyor olmam.

Ayrica kendime haftalik ve aylik 100 üzerinden puan veriyorum yaptiklarim için.
aşırı yorgun olunmayan günlerde ne kadar erken uyanılmış olunursa olunsun gece 1 i görmeden uyuyamamak.
işeme anımın başlamasıyla birlikte uzanıp sifona basıyorum. genelde tam denk geliyo ikisi de aynı anda bitiyo hiç sorun olmuyo ama bazen işeme faslım uzun sürüyor ve tekrar sifonu çekmem gerekiyor. evet suya zulmediyorum.
bir şeyi yiyecek olarak uzun zaman yiyorsam sonra onu yemekten vazgeçiyorum. misal tadelle gofret gibi.
sonra yeni bir tat bulup bir süre onu deniyorum sonra yine vazgeçiyorum.
Gece yatmadan önce en az bir tane fon müziği dinliyorum.

şu aralar " ben de özledim " dizisinin slow ( hani şu dizi içinde, hüzünlü sahnelerde çalan müzik ) fon müziğini arıyorum ama yok ! bulun lan bana onu.
işe gelirken kulaklık takıyorum ama müzik dinlemiyorum. millet ebnim müzik dinlediğimi sanıp konuşmasın benle diye.
Dişlerimi fırçalamadan, kafama silah dayasan uyumam.
Günde iki tane meyveli topkek yemeden yüzüm Gülmez.