bugün

görsel
kıllı fotolarım,
görsel
görsel
Kılsız fotom
görsel
kendimi neden ifşa edeyim?
görsel
Güncelleme atalım.
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
Mersin yolculuğu başlasın.
görsel

Bilegimin ustunden kamyon gecti. Kimse de kesbis olsun demedi. Puu size.
Farkettiyseniz saçlar biraz kısalmış.
Bir zamanlar...
görsel
selamun aleykum iyi geceler arkadaşlar. nasılsınız? iyisinizdir inşallah. allah hepinize bol sağlık, huzur, mutluluk, rızık versin inşallah.
fotoğrafımı paylaşmak istedim sizlerle. biliyorum bazı arkadaşlar eksileyecekler, ama onlardan ricam annelerinin babalarının sevdiklerinin hayrına bu sefer eksi değil de artı oy versinler. çünkü sizleri seviyorum ve seri eksiciler yüzünden karmam bir hayli düştü. sizleri kendime yakın hissettiğimden dolayı en yakından çekilmiş olan fotoğrafımı cesaret ederek paylaşıyorum.
yaş 28 oldu arkadaşlar hayırlısıyla kısmet arıyorum kendime. inşallah aradığım kişiyi bulurum. seviyoruz sizleri..
artı veren arkadaşların tüm işleri yolunda gitsin inşallah. eksi verenlerin de canı sağ olsun ne yapalım. din, siyaset, insanlık, sözlük üzerinden trollük yapmıyoruz, kalp kırmıyoruz, insanları sinirlendirmiyoruz, kendi halimizde takılıyoruz diye eksi vereceklerse canları sağ olsun. inşallah vermezler. ne diyelim.
hepinize iyi geceler, sevgilerime...

(bkz: dertler derya olmus)

(img:#1945205)
görsel

Can sıkıntısı. Elbette kendimi önemsiyorum.
görsel

Çabuk bakın kaldırıcam.
Yeter artık bu sefer ben de atıyorum. Herkes atmış ne eksiğim var.
görsel
görsel
alem yavuğuklu görsün.
görsel

Şükür namazı 3 rekat arkadaşlar.
görsel
görsel

Not: 24 yaşındayım.
firsatikrizecevirenyazar - aytenertesi

görsel
görsel
görsel
görsel
kendine güvenenlerin atması gereken fotoğraflardır. çekingen olmaya gerçekten gerek yok.