bugün

Mama vermeyince baldız.

görsel
görsel
(img:#981629)
Haşin bakar.
su kaplumbağam vardı bir aralar.o zamanlar tabata beşiktaş'a transfer olmuştu.çocuk aklı ya ben de etkilenip ismini tabata koymuştum.balkondaki masanın üstündeki içi su dolu dondurma kabında duruyordu.içine de dinlensin diye taş koymuştum.yemini verdikten sonra içeri geçtim.geri döndüğümde ise yerinde yoktu.çocukluk hali ağlamıştım. tamı tamına 1.5 yıl dondurma kabından atlayıp balkondan düştü sanmıştım. 1.5 yıl sonra annem arka balkonda temizlik yaparken kendisini sandığın altında ölü bir şekilde bulmuştu.rahmetli meğersem dondurma kabından çıkıp arka balkona kadar gitmiş.mesefa nerden baksan 40 metre.isminin bu kadar hakkını veren bir hayvan görmedim.sonuçta ismini aldığı kişi gibi o da kahpelik yaptı kendini sevenlere.
Yoktur.

Tüm evcil hayvanlardan ve saplerinden nefret ederim.

Bir hayvanin evcillestitilmesi kadar hayvanin tabiati icon onur kirici hicbir sey olamaz. Vahsi hayatta acliktan olen hayvanlara saygi duyuyorum. Ve hayatta kalmayi basaran daha iyi katillere hayranim. Onlar dogal secilimin ispati olan en guclu turler.
Canım t-rex.
görsel
görsel
Yavrum benim.
kardeşim harici bir adet hamster, ismi zero. ben gibi sarı bi şey.
Hep bir golden köpeğim olsun istedim. Ama yok. ilerde alıcam kendime.Köpekleri çok seviyorum. Şu an hiç hayvanım yok. 100 küsür balık vardı bir vatos yüzünden hepsi öldü.
Naabıyonuz olum!
görsel
görsel
balıklarım vardı özellikle köpek balığım vardı, attigim yemlerin hepsini o yerdi diğerleri yemezdi, ya da öyle sezmiş olacağım ki bir gün bolca yem attım, ertesi gün bir baktım hepsi öldü ağladım masumca.

en sevdigim balığı da peceteye sardım barajın kenarına gömdum...
biraz sinirliyiz evet.

görsel
Kendim ailemin en büyük evcil hayvanıyım. Benim kendi hayvanım yok.
kardeşim.. şaka saka

4 kedim var.
görsel
Faresiyle mutlu kızım.
Yok. Evet. Yüzüme vurma. Şimdi dön ve git.
Edit: karınca ve sinek var
görsel
Köpek setter.
ankaradayken ortak beslediğim köpeğim vardı
köpek eve giren melek girmez dendiği için, hiç bir zaman eve sokmadım, sokmayı da düşünmüyorum.
ama dışarı da 6 tane yolumu bekleyen kedilerim var sever,okşarım kucağımda uyurlar bir süre.
görsel
görsel
görsel
kendisini sahibim sanan yakışıklının bilgisayarın başından kalkmasını bekliyorum, bol bol entry gireceğim anasını satayım, onun girdiklerini de eksileyeceğim.
evcil hayvanı olanları bir miktar kıskandım.
görsel