bugün

Yoldan geçen vatandaşa güvenmek.
Beni rencide eden kişinin karşısında sinirlenip ama bir şey yapamayıp gözlerimin dolması.
(bkz: en sevmediğim huyum iyi niyetim insanı)
sırf karşımdakinin kalbi kırılmasın diye hayır diyememek. Karşımdakini kendimden çok düşünüyorum, her zaman için bu böyle. Kim olursa olsun.
Lanet olsun içimdeki insan sevgisine!
almanca sınavına çalışmamak.
matematik fizik sınavları umrumda değil her türlü oluyor ama almanca öyle değil.
her sınav da çalışacam diyorum ama çalışmıyorum.
çok sabırlı olduğum için sıkıntılarım birikir birikir en sonunda olur olmadık bir şeye sinirlenip sevdiklerimi kırmam herhalde.
Duygusal olmak.

Kız arkadaşım terk ettiğimde uzun sire etkisinden çıkamadım, dünya onun etrafımda dönüyordu sanki. Çok seviyordum.
O başk birini bulmuştu bile, hatta ondan ayrıldı başka birini buldu, üzerime tur bindirdi lan resmen. AsdfsSs.

Neyse şu an iyiyim bitti gitti.
ilk defa sözlük ortamında yazıyorum daha önce bir kaç okumuşluğum var ama hepsi o kadar o yüzden sevilmedik davranışlarım olabilir yada bu buraya aykırı dostum diyebileceğiniz, çaylaklığı attıktan sonra düzenlerim burayıda biraz zaman geçirip öğrendikten sonra ortamı.
yazarların vazgeçmek istedikleri, iğrenç huylarıdır.

çok çabuk sinirlenmek.
gereksiz yere kıskanmak.
aşık olduğunu sanmak.
Ağlayamamam. Cidden çok kötü bişey yakınım ölse bile ağlayamıyorum lan olmuyo.
aç kalamamak ve 2 saat bile yemek bulunca ayı gibi yumulmak.
edit:kimseden çekinmeden ayı gibi yemek yemek.
manyaklığım.
Başkasına ayıp olmasın diye kendime ayıp ediyorum.
Kimseye kızamam, bana her türlü kötülüğü yapsa da nefret edemem kin tutamam. Saflık var biraz(!)
iyi niyettir.
bazen kendimi bi bok sanmam.
bazen büyük sözü dinlememem.
Hemen sinirlenirim kol bacak kırasım gelir.Sinirlendiğim kişiyi kaşla gözle uyarırım baktım olmuyor onu bi güzel mikerim oda rezil olur sonra ben konuşmam o gelir özür diler benden.

Yamuk yapan insanı anında silerim mesela bir arkadaşım para vermez elini cebine atmaz hadi 1 olur 2 olur bu ibne giyinir süslenir gezer ama hesap zamanı kaçar tuvalete bunu bulunduğumuz ortamda bozarak ortamı terk ederim.Cok sinirliysem ağlarım haksızlığa ugrarsam ve sesimi çıkaramiyorsam aglarim.
egoist olmam.
Iyi niyetli olmam.
lafı uzatmaya, lafı dolandırmaya, ısrar etmeye, ikinci kez söylemeye-duymaya tahammül edememek.
Hüznüm, depresifliğim. Bu öyle bir ruh hali durumu ki hüzün veren bir şey olduğunda tepkisel hiçbir şey yaşamıyorum çünkü zaten o hüznün içinde oluyorum her daim.
inanılmaz güzel günler yaşasam bile kendi köşeme çekildiğimde yine hüzünlenecek incik concuk buluyorum.
aşırı heyecanlı olmam, panik yapmam, çekingen olmam.
Cok iyi niyetli olmak. Herkesi kendim gibi biliyorum.
insanları aşağılamam, dengesiz olmam, aklımdan geçenleri pat diye söylemem.
çok yüksek bir egom olmasından dolayı kendimden başkasını sevemememdir.