bugün

krem peynir.
"dünya benim ülkem, insanlarsa kardeşlerimdir ve dinimi soracak olursanız o da iyilik yapmaktır."
alkolik müslümanla papa düşmanı ortodoks karışımı. arada sinirlenince duvara kafa atmıyorum ama atmaya meğilliyim. yani bir tutamda yahudilik yok değil.
müslüman-alevi.
tinerci.
her geçen gün mucizelerine mucize eklenen uçan spagetti canavarı dinine mensubum.
gelin siz de pastafaryan olun, aydınlanın. bol karbonhidratlı nimetlerden faydalanın.
sözlük yazarlarının mensubu olduğu tek ya da çok tanrılı dinlerdir.

benim için temiz.
elhamdülilah müslümanım. (çok şükür).
an itibariyle ortalama müslüman profili göz önüne alındığında müslüman değilim çok şükür.

kuran'dan başka kaynak, allah'tan başka yaratıcı kabul etmeyen kendi halinde bir monoteist. tek tanrıcı yani.

tanrı demişken;

(bkz: allah de lan gavur)

(bkz: ortalama müslüman profili)

(bkz: tanrı diyen mal)

(bkz: allah diyen mal)

(bkz: yaratıcı diyen andaval)

(bkz: benim lan bu)
kimseleri ilgilendirmeyendir.
yağmur yağarken araba yıkamak kadar anlamsız, gereksiz bir başlık.
din tamamiyle saçma bi olgudur kısacası din halkın afyonudur.
not:deizm.
alenen dinden çıkartıcı ankettir.

öbür tarafta göte girebilir başlıklar katagorisine adaydır.

dur la anlatcam. bizim ergenler şimdi ilginç bi din bulcam diye götünü yırtcak yalan mı hacı?
standart müslüman yazsan "ıyyh amele bu" derler olmaz. o din bu din derken bakcan adam heder olmuş.

sakıncalı. aman dikat. dış mihrakların oyunu olabilir. araştırılmalı.
(bkz: şaman)
patates dini...
''sana ne'' diye cevaplanması gereken meraktır.

(bkz: sübhaneke dinimiz amin)
Tercih meselesidir. Aslında ateizm gibi ya da agnostisizm gibi inanışlar din değildir. Bunlar sadece inanç. Din de bir inanç; ancak bir dine mensup olmak için önce ben diyeyim allah'a; siz deyin tanrıya inancı gerektirir. Ayrıca din halkın afyonu değil, insanın yaşam sebebidir. Bunu bir hristiyanın ya da bir musevinin hak vereceğini düşünüyorum. Eğer dinimi soracak olursanız (sanki çok umrunuzdaydı) kimliğimde islâm yazıyor. Bu dinin gereklerini yerine getirebiliyor muyum? Bana soracak olursanız cevabım hayır.
(bkz: elhamdülillah müslümanız)
maymun dini...
(bkz: pastafaryanizm)
dinim yok. panteist'im * ve bunu her yerde bağıra bağıra söyleyebilirim.
müslümanlığı temsil ettiğini sananların en büyük kul haklarını yediklerini, daha pamukta fasülye filizlenmesi yaşamadan fetva vermeye kalktıklarını görmemden dolayı midemi bulandırdıkları için ahlakizm diyelim.
yok
(bkz: deizm)*
kusura bakmayın ama yarrak dinine mensubum.
spagetti canavarı.