bugün

şampiyonluk gidiyor..
el ayak titremesi
mide sancısı
soğuk soğuk terleme
algıda bozukluk
iç ürpermesi
kalp yanması.
derdim vardı yazacaktım ama pourquoi yazarın dertlerini okuyunca vazgeçtim. arkadaş rahatsızlık hissediyorsan sağlık merkezi yakın mı? yoksa doktor göndereyim mi?
bir derdim var bin dermana değişmem.
Sürekli boyundan büyük işlere kalkışmak ve mantığıyla hareket eden bir insan olmamak.daraldım.
(bkz: #32400622)...
Günahlarım çok dert.
dusmanimin cok olmasi. hepsine karsi tek basimayim her zamanki gibi. yine onlar kaybedecek.
(bkz: Aşk)
CezA hukuku finaline iki gün var ve ben üç gündür çok hastayım. Henüz içtimayla yaptırım teorisine çalışmadım. Iştirak ile teşebbüsü De tekrar etmem lazım fakat hastalığın sirayeti artıyor, yarına çok daha hasta ve halsiz olacağım. Sırf kurtarmakla uğraşmayayım diye vizeden yüksek almıştım halbuki. şu an sözlükte gezinerek iyileşmeye çalışıyorum, teşekkürler sözlük.
3 yıl oldu bıktım bu lanet bilecik'ten.

Bursa'ya tayin için gün değil saat sayar oldum.
param yok dersler kötü sevgilim yok. daha ne olsun amk.
yazılışı çok basit tek kelime (bkz: amnezi) anlatması ise imkansız gibi..
Dertler derya olmuş.
Günahlarım en büyük dert bu .
Babamın ölmesi, annemin hasta olması, tek öz kardeş olmam, üvey abilerimin iplememesi ve yarın bu hayatla çalıştığım lysde normal hayatı olan herkesle eşit tutularak sınava girmek! Adalet yok ya valla bak. Dertsiz yazar olur mu? Ayıp.
şu an beni gizli olarak seri oylayan yazar şahıs kimdir?

şu an bunu düşünmekteyim. derde bak hey yavrum allah başka dert vermesin.
dertler derya olmuş bende bir kayık hatta sal canına yanim.
atam sen gittin gideli,
türkiye oldu türk düşmanlarının dertleri.
oysa bilmiyor o kara cahiller,
çok ağır olacak yaptıklarının bedeli.....
Çıkıp alışveriş yapmam gerekiyor ama üstümü giyip dışarı çıkamaya üşeniyorum her zamanki gibi.
Kulağım ağrıyor ve sanırım yalnız öleceğim.
Defterleri diye okudum. Ben yatıyorum sözlük.
Hastayım , hala uyuyamadım ve uyuyacak gibi de değilim.
Bu sıcakta hasta olmak hiç iyi değil,kafam terlerken ayaklarım donuyor.
Duvarda bi böcek gördum ama artık orada degil. Ya ben uyurken burnumdan kulagimdan girerse. Cok korkuyorum ..s.s
sigaram bitti.