bugün

yobazciklar, kurtcukler, pisuvar.
uyuyamamak en büyük derdim, bi aşsam herşey çözülecek.
Dişim ağrıyor sözlük, hemde dolgu yaptirdigim dişim, hem de tam üç defa dolgu yaptırdım o yere, mecbur çekilecek...
2 yıl içinde tam 4 travma yaşadım.
kolay bir şey de değil benim çapımda, Rabbim yar ve yardımcım olmasa şu an ne hal de olduğumu tahmin edebiliyorum.
(img:#1020024)
Vallahi yıldım bıktım..
Lisans Yerleştirme Sınavı.
Dert değil ama gerizekalı bir insan çok canımı sıktı dinlemek isteyene anlatırım şimdi yazmanın gereği yok.
kahverengj kemerim is yernde kalmis. yarin kemersiz mi cikicam ben amk ya.
Geceleri yemek yeme aliskanligim cikti. Oysaki hic yapmazdim. Kilo verecegim derken alacagim sanirim. Cok uzgunum arkaslar. Az once tursu, biber kozlemesi, zeytin ve peynir yedim. Ekmekle... ustune de cikolata ve kraker.. Hepsi en az bi 700 kalori yapar..
keşke az daha zeki olsaydım. kuantum fiziği anlamak için 2 kere okumak yerine tek seferde anlardım formüllerini.
iş aramaktan anam evde ağlar durumdayız! bundan büyük dertleriniz olmaz inşallah.
hayatım o kadar mükemmel ki artık canım sıkılmaya başladı. ben acı istiyorum aksiyon istiyorum şaşırt beni hayat.
ooooohooohhoo saymaya kalksak diye nitelendirebileceğimdir.
dermanı lazım oda var mıdır bilinmez.
aklım ağırıyor.
çok üşüyorum.
ağır dertlerdir.
pusuya yattım, teselli edilecek kişiler arıyorum.
incir çekirdeğini doldurmayan dertlerdir.
derdimi denize açtım o gece...
derinde bir kaya soldu, titredi...
aşkı anladı...
her insanin derdi kendine agir.
gerisine dil lal, kulak sagır.
Para çalışıyorum çalışıyorum yetmiyo. Formülü bilen mesaj atsin.
takma kafana tuğbacım ya , hayır son zamanlarda eridin gittin kaçtı senin telefonun ya ?
Babanın, daha iyi yaşayabileceğine inanıyorsan evden siktir olup gidebilirsin dediğini duydunuz mu hiç? Ben duydum ve elimden hiçbir şey gelmiyor. Kötü yanın da şu, baba ya hani ağzını açıp tek kelime edemiyorsun. Sadece salak bir yüz ifadesi beliriyor yüzünde.
Gel beni al artık zalimin kızı.
Yeteri kadar ( birkaç milyar dolar ) paramın olmaması.

Çok şükür sağlık durumum gayet iyi ailem de de sıkıntı yok başka derdim de yok.
kahvemin çok sıcak olması.

çok sıcak içemiyorum da...