bugün

Derslerim kotu calismadim aksattim ve dersler zor ve toparlamakta. Ayrica bana kulustur bir araba verdi bizimkiler satmam lazim falan ama iyi paraya gitmiyor babamda izin vermiyor. Ne yapcam bunu ustume kaldi.
LoL' de takımıma gelen feeder nooblar.
Can sıkıcı sessizlik ve bununla beraber saran yalnızlık.
iki kişi dışında başka müşteri olmamasına rağmen,kapatıp gidememek.
cahil yobaz insanlar.
Başım ağrıyor ve içerinin ısısı vücudumdaki tüm suyu sömürdü.
gaziantepspor - fenerbahçe maçı...
akşam halı saha macindaydim. biri tırnağıma bastı, yetmezmiş gibi bi de ayağım burkuldu. şuanda post pestil yatıyorum.
Dizüstü bilgisayarimin yaklasik on saniye kadar kablosuz baglanti kurabilmesi.

Yarinki planin keyfime gore olmamasi.

Pasaportun suresinin 170 dolara uzatilacagi gercegi.

Şaka şaka. Hiçbiri değil. Tek sıkıntı (bkz: #30332536)
Yarın okul olması.
Sevgisizlik, yalnızlık blablabla.
insanlar... Günümüzdeki insandan hallice olan mahluklar,bazı şeyleri herc-ü merc eylemek(haksızlık, açlık, menfaat,genel bakış açısı,inayetsizlik...)
amk (bkz: tsigalko okoronkwo)sunu bi türlü bulamamam.
tüm hafta sonunu evde geçirmiş olmak ve sevgilim.
Dişimin sızlaması.
http://www.diken.com.tr/e...alik-oldu-400u-de-sirada/
kaybettiğim paralar canımı sıkıyor.
etrafımda ki insanlar. genelleme oldu, biliyorum ama hepsi, ayrı ayrı canımı çok fena sıkıyor.
An itibariyle çok soğuk donuyoruz. Tek bir ısıtıcı ile boncuk gibi etrafına dizilip oturmak.
Yeni gelen garsonun çalışma sistemimi bozması.
Yarın fizik sınavımın olduğunu düşünmek. Adam 2 haftadır sınavı erteliyor yinede 1 gr çalışmadım. inşallah haftaya yapar.
Ölüm düşüncesi. Ölmek istemiyorum. Unutulmak istemiyorum. Yaşlanmak, cennete veya cehenneme gitmek istemiyorum. Çünkü cennet nedense sıkıcı olacak gibi. Her şey istediğimiz gibi olacak cehhenemde ise sürekli yanacağız. Keşke öldüğümüzde reenkarnasyon yaşayıp bambaşka bir evrende tekrar yaşasak. Fakat başka biri olarak.
4 - 5 yıldır tanıdığım bir arkadaşım var ve bir sebepten dolayı konuşmuyorum sözlük. Oysa tek bir mesajıma bakıyor " kalk lan dingil şuraya gidelim " desem hemen kalkar gelir. Kalbim ne kadar bu küslüğe Son vermek istese de mantığım beni durduruyor. Bakalım hayırlısı tavsiyelere açığım.
evin sürekli çok kalabalık olması. normalde severim ama şu an ağlamak istiyorum ve resmen ağlayacak yer bulamadım her odadan üçer beşer insan çıkıyo banyoya kilitliycem kendimi galiba
Boğazdan geçerken istanbul'a füze hareketi çeken rusya köpekleridir.