bugün

Ülkemin içinde olduğu durum. Yeni türkiye coşkusunu kaybettim eski türkiyeyi, siyah beyaz tek kanal günlerini, süleyman demirel, bülent ecevit, erbakan, türkeş’i özledim. Hoşgörüyü komşuluğu, dayanışmayı , gırgır dergisini özledim. Bu günkü kutuplaşma, gerginlik, yağma, kıtlık, komşu devletlerle sorunlar beni mutsuz ediyor.
Yarın işe gidecek olmam..:(((
Akşamdan kalmalık.
Çok uykum var ve bitirmem gereken önemli Kitaplar var... mutsuz etmiyor da vicdan azabı duyuyorum erken uyuyunca. (Erken dediğim de bu saatler, 8 gibi ayaktayım zaten)
Google takvim uygulamasının senkron şekilde 27 Nisan'la ilgili yaptığı hatırlatma...bir anda bütün duygularımı alt üst etti...
şey olsaydı 3 5 bi şey yazardım ama şeyler olduğu için genel şeyler denilebilir. mutluluğuma engel olan her şeyin de aq.
Migren.
birden fazla şey var da, en fazla edeni kaldığım dersi muhtemelen bu sene de öğrenci numaramın tek olmasından ötürü maaşından kesiliyormuşçasına not veren hocadan almak zorunda kalacak olmam. sevmediğin ot burnunun dibinde biter hesabı..
ilk defa öğrenci no" su çift olanlar başka hocadan alacakken hem de..

edit : bu beni mutsuz ediyor, eksiyi onlar atıyor. ne saçma sapan insanlarla doldu burası..
kendimi ifade edememek.
Yarın yeni iş sezonu başlıyor.tatiller bitti ,bayramlar bitti.yorucu sezona merhaba ama daha ben hazır değildim ki...
soğuktur aq.
düşüncelerim ve yapımın tutarsızlığı.
Karnım aç ve kilo problemim var.
Herkesin saçma ve bencil olması.
parasızlık + ameliyat için 4 ay beklemek zorunda olmak.
sevdiğim kadına karşı olan güvensizliğim. evet maalesef..
Hayatımın tamamı kendinden hatalarımdan nefret ediyorum bu yüzden mutsuzum işte.
(bkz: hayat)
Yalnızlık.
aksine bugün mutluyum. teyzem doğum yaptı ve sonunda nur topu gibi bir evladı oldu. Allahım ikisine de uzun ömürler ihsan eylesin, Rabbim analı babalı büyütsün huzurlu, sağlıklı, mutlu, bol paralı bir ömürleri olsun inşallah.
dolar koptu gidiyor 7.5

burada hikaye hep aynı

a*

g*t

m*me

tamam ergen yatağı da

bu kadarı da fazla amonyum.
https://galeri.uludagsozl...eden-%C5%9Feyler-2074584/
mutlu eden şeylerin olmaması bile mutsuz eden şeylerden biri. ölümü görüp kansere ne kadar razı olacağız?
Korona. Her bok yasak.
Bana 'iliski istemiyorum. Bir kaç aya istanbul'dan ayrılacağım' diyen bir senelik flörtümün geçen hafta itibariyle sevgili yapıp Instagram'da paylaşması. Fena bir şekilde yetersizlik hissini tetikliyor. Neyim eksik be sözlük...