bugün

Bir yazar. Söyleyeceklerim bu kadar.
kurulumcuyu sabahtan beri bekliyorum 10 da uyandırdım daha gelmedi ,telefonumada bakmıyor başına gelecekleri biliyor şerefsiz .ulan birde dünden haber verdim yatak odası kurulacak diye .ahanda geldi .bana müsade ..
sapıklık ve cinsel içerikli başlıklar.
tehdit edilmek. gözüm kararıyor şerefsizim.
aile bireylerinin anahtarları olduğu halde kullanmayıp evdekileri rahatsız etmesi. çantanda gezdir diye mi yaptırdık o anahtarı yeter da!
Ben hiçbir şeye kızmam . Dünya tatlısıyım.
Sen daha evlenmedin mi diyen akraba.
yanında sevgilisi olunca başım önde yürümeye başlıyorum, o gülmeleri sinirlendiriyor.

bir insanın kusuruyla dalga geçmeleri de sinirlendiriyor.
"Hiç şüphesisz yemeği geviş getirir gibi çiģneyen insandır. gördüğün anda çenelerine bir tane çakacaksın. bak bakalım bir daha yapabiliyorlarmı." diye başlık açan birisini görmek.
kurulumcuyu sabahtan beri bekliyorum 9 da uyandırdım daha gelmedi ,telefonumada bakmıyor başına gelecekleri biliyor şerefsiz .ulan birde dünden haber verdim yatak odası kurulacak diye .ahanda geldi .bana müsade ..
zeka seviyesi ana sınıfında olan yazarların sürekli cinsel içerikli başlıklar açmasıdır.
basin sagolsun kardesim. Allah rahmet eylesin.
değer görmemek ...
kesinlikle herkesin karnıma ellemek istemesidir.
beni gören selam verdikten sonra kanka karnını sık da bir kasına bakayım diyor. ne kadar yeter desem de adamlar ısrar edip bir şekilde karnıma dayanıklılık testi yapıyor.

valla spora başladığım güne lanet olsun moruk. bezdim ya.
Bi daha istediklerinde masa pozisyonunda dur onlar anlar.
Popüler olma merakı.
helen cumhuriyeti'ne yunanistan denilmesi.
kıbrıs cumhuriyeti'ne güney kıbrıs rum yönetimi denilmesi.
Annemin tabletimle oynamama izin vermemesi.
beni hepiniz sinirlendiriyorsunuz. tiksiniyorum sizden.
insanlar. Ben insanlardan nefret ediyorum.
Terörist orçuklarının direniyoruz ayağına prim yapmalarına sinir oluyorum.
geç cevap almak, kalbimin kırılması, beni sevmeyen sen çok sinirlendiriyorsun.
ağzındaki yemek ile sevişircesine ses çıkaranlar.
sanki ağzının içinde duvardan duvara vuruyor.
Çaysızlık.
kara gözlük takıp kafalarını kazıtanlar.