bugün

hiç olmak lazım bazen...
hiç kalmamak için!

@buzzluk
Seveni silkerler,silkeni severler.
ete değil ruha tapan insanı bulmak önemli olan.
sevdiğini belli et,gizlemek başkalarına fırsat vermektir.
Sen kitap okuduğunu sanırsın, aslında kitap sana seni okutur...
@buzzluk
en güzel kızlar hep yalnız kalır.
Ben yapamıyorum ama siz yapın. Sizi kırıp döken insanların hayatından, bir şey demeden çekip gidin. Düzeltmeye çalışmayın, düzelmeyecekler.
Meseleleri mesele yapmazsanız, mesele kalmaz.
Ağlamamak için sıktığım çenemin acısını kalbimde hissettim, hem de defalarca.
Sadece bu kadar yorgunken ve bıkmışken tesellinin insana ninni gibi geldiğini yeni yeni anlıyorum. Kandırma mı dersiniz? Aldanmak mı yoksa yoksa bocalamak mı?
Hepsi şıkkı hayatımı idame ettiren ana cümle ya da hiç biri. arada kalan şeylerden ziyada netliğe giden her yolda ya HEPSi'dir tercihiniz ya da HiÇ BiRi. "Bazen"ler artık çok sığ..
Elbet bir gün geri döneceksin bana. Toplumsal olaylar,insan hakları,seçimler,savaşlar,sözleşmeler... Sebebi ne olur bilemem ama sevgilim bir gün geri döneceksin bana.
kızgınlık kırgınlığın öfkesidir. gelir geçer...
elde yine kırgınlık kalır...

@buzzluk
Umut sabirla anlam kazanir.
Anlatilmaz bir tadi oldugu icin sen buna duskunsen hangimiz kendini daha cok seviyor.
idam geri gelsin vatan hainleri idam edilsin.
varsın aydınlık günleri görmeyelim, yanan mum ışığında mutluyuz biz.

hadi iyi geceler.
ilk önce insan olunmalıdır ondan sonra sevgili Gandalf.
Belki rastgele sevseydim, rest çekmesini de bilirdim.
Sen eşşek oldukça sana değer katarlar.
Hayat kahkaha değil acı bir tebessümdür.
Zamanım olunca yapacam dediğin şeyleri zamanin varken de yapmıyorsan tembel tenekenin tekisin!!
sen rahat entry gir diye koşuştu zall,
ddosla uyanır sabahları oruçtu zall,
doluştu ibneler entariler havada uçuştu,
yine de pes etmedi göğüs gerdi hepsine zall..
insanı, davranışı çerçevesi içinde değerlendirip, niyetine göre yargılamayan kişiler, bağlı oldukları toplumu bir adım dahi ileri götüremezler.

Birçok konuda mutlak doğru vardır. Sadece, insanları inanışları ve değer yargıları mantık çerçevesine oturduğundan dolayı suçlayamazsın.

Nesneye işlevinden öte, duygusal anlam yüklemek, modern putperestliktir.

Ego, hak edildiği ve abartılmadığı sürece hissedilmesi gereken bir duyumsallıktır.

Sanmayın ki nefretten daha iyi bir motivasyon kaynağı vardır. Kullanmayı bilmek apayrı bir sanat olsa bile öğrenirken muhakkak bir yerinizi kesersiniz.

Bu hayatta en fazla gurur duyulucak şey, iyi yönde istisna olmaktır.

idam cezasına şiddetle karşı çıkan herkes, aydınlığın içine saklanmış egolarının esiridirler.

Din: cahil kalmış toplumları kendi kendine finanse eden ve maliyeti olmayan bir araçtır.

yeter bu kadar. iyileri bana kalsın.
Olmuyor, çünkü bir '' olmazı '' bin '' olsunla '' olduramazsın.
justice is just this.
ecnebicesini becerebildiğim hede