bugün

içimdeki sis her gün biraz daha ağırlaşıyor.
tek elle alkış tutulmuyor.
insanların hepsi aslında onlara yüklediğim anlamlar kadar.. o anlamları onlardan alırsam yine sıfırlar benim için...
havalanan uçağın ve kibirlenen insanın başı yukarı doğru olur.
Havası alınan insanın ve inişe geçen uçağın başı aşağıya, kıçı yukarıya doğrudur.
insan yüksekten değil, düşmekten korkar.
bitmek için başlıyor her şey.
Boynun diyorum,
boynunu benim kadar kimse değerlendiremez..
mutluluğu satın alamazsın ama bir porsche'nin içinde ağlamak bir bisikletin üzerinde ağlamaktan daha konforlu.
çok merak edilen aforizmalardır, sözlükte yazanların anlatım kabiliyetini ortaya koyar.
Benim sana verebileceğim çok bir şey yok aslında…
Çay var içersen?
Ben var seversen?
Yol var gidersen ?

aforizmamdır. gülücük. gülücük.
eğer kral'a sarıldıysan onu öldürmek zorundasın.
çobanı siken ağa sürüyü kendi güder.
zevk için av yapanı günün birinde geyik siker.
Merhaba adım serhat, 24 yaşımdayım ama 40 yıldır bu anı bekliyorum. 73 kiloyum, boyum 1.77cm den hallice, nasıl elbiseler
giyebilirim. Bence kefen, halı gibi basit kıyafetler bana yakışıyor. Nasıl şarkılar dinlerim. Bence amatör olarak gothic müzikle uğraşıyorum ama yeri geldi mi güllü de dinleyebiliyorum. Bazen de şarkılara sinirlenip " bir dakika beni dinler misiniz?" dediğim de oluyor. Şarkılardan özür diliyorum. çünkü sinirlenince kendimi kaybediyorum. Ara ki bulasın.

4 yaşımda konuşmayı öğrenip 12 yaşımda tekrar unutmuş biriyim. Geceleri salağa yatıyorum. Sabahları alarım kurmuyorum. Onun için evde baraj kuruyorum. Hem de 2 kişilik. Elektrikten tasavvuf.

Annem "o çıplak ayaklarla yerlere basma." dediği gün gidip kendimi salonun ortasındaki ipe asmış biriyim. Bu defa da burnum pek bir havalarda.

Adım serhat, bıçak parası isteyen doktora para vermemek için ameliyata evden getirdiğim bıçakla giren biriyim. Hiç akıl yok bunlarda. o da tasaruf.

Kızların kakası gelir mi ya. onlar pembe, simli ve bonibon parçacıklı sıçarlar. Çok tatlılar ya.

Adım serhat, dogarken kurduğum ilk cümle " doğduğum güne lanet olsun" olmuş. Bu yüzden hayata bakış açım 360 derece. Yani iç acılarımın toplamına eşit.

Düğünleri sevmiyorum o yüzden kendi düğünüme katılmayı da düşünmüyorum. Bu yüzden tam evlenirken beni değiştirin işareti yapabilirim hakeme.

Adım Serhat. Mesleğim, uzay ekmekçisiyim ben. Bir keresinde ayranı açıkken çalkalamıştım. Beni bu hale sokanlara teşekkür ediyorum. Ayrıca neden fabrikada çalkalayıp öyle göndermiyor ki. hiç.

Adım serhat, hakkımda bilmeniz gereken tek şey bu, şimdilik...
Kadın suya benzer, yavaş içmeli, tadını ala ala. birden içersen boğar sonra.
olmayanı oldurmaktan vazgeçip olana saldırın,böylesi daha kolay.
aynı durakta bekleyen, aynı kaderi paylaşıyormuş gibi görünen insanlardan çoğunun servislere binip gittikleri yerde kimsesizlik var, hüzün var.
davul patlamamış ama tok..neyse "kişi düşündüğü kadar özgür, hayal ettiği kadar güzel yaşar "
Kavgaların en güzel yanı; dayanamayıp arada gülmek sanırım.
biraz gazım var.
adalet, zararlıya zararı kadar zarar vermek, yararlıya da yararı kadar hak vermektir.
özlenmeyi ve özlemeyi, alışkanlık edinen kişiler ruhsal ölümlerini gerçekleştirmişlerdir.
bir masalimiz olsun istemistim bizim cocuklarimiza anlatabilecegimiz... kendi cocuklarimiza nasihat olduk...
kimseye guvenme daima ilk tanistigin adami korkut ki ilerde sikinti olmasin...
her bir yanım başka birilerinde. ben de olan tek şey huzursuzluğum.