bugün

Bir ısırıktan fazlasıydı başımıza gelenler.
insanlar beyinleriyle düşünür, kalpleriyle acı çeker.
--spoiler--
keser döner sap döner tavuk döner horoz gömer.

--spoiler--
pislediği b.ku bile dünyanın en güzel eseri sananlar, işte onlar asıl insanlığa pisleyenlerdir.
senin paran olabilir benim yaradanımdan daha değerli olmayan, seni baştan yaratan.

yalapsalapsozlukcu
insanlara asla yaralarını gösterme, sana vurmak istediklerinde ilk oraya vururlar.
insanları yalan söylediklerinde dinlemeyi severim. Çünkü Olmak istedikleri ama olamadıkları insanları anlatırlar.
Sıkılan büzük patlamaya mahkumdur.
bu dünya kimin için dönüyor?
kimin için midem bulanıyor?
hikayemi tekrar yazma imkanım olsa, kendimi yoldan geçen adam yapardım.
hayat bazen sadece futbola benzese bile biz anca patlak topu tekmeleyen çamurlu ayakkabı oluruz.
hayat yerçekimi etkisine dayanamayan elmaları toplamakla, o elmaların kursakta kalması arasında geçiyor.
gecenin karanlığında kelebeğin yanında dönüp durduğu bir ışık lambası gibiydin.*
insan vücudunun 4'te 3'ü su değil, yediği kazıklardan oluşur.
öfkeyi kusanından değil susanından korkacaksın.
'' Vakti geldi yüz tutmuş boşluğu hiçe saymanın, yaksın zihnimi ayak izlerin. ''
''Elleri, ellerimi kırık bir vals gibi ortada bıraktı. Başı önünde, sırtı yarı çıplak bir kadın kolunda. Ben gene sana vurgunum. ''
her şey zamana bırakılmaz ama kısa zamana bırakılır.
herkesin farklılaşmaya çalıştığı bir ortamda sıradan olmak iyidir iyi.
afedersiniz ama bir şeyi anlamak istiyorum; faniler için ne gibi hayalleriniz var ki hep hayal kırıklıkları yaşıyorsunuz?
mutlu olmak dünyada olduğunu unutmaktır.
"yakınlaştırır insanı yeri gelince uzak mesafeler,
söylenemeyen sözler dökülür gözlerinden insanın,
belki bir ömür bile birbirlerini göremeseler,
seven insan hissettirir sevgisini inandırır hakikatın."

yağdı yağmur,
çaktı şimşek,
sende mi şair oldun,
eşşeoğlueşşek.
Bir kez yanında olmayınca mukaddes dostun,
Dost dostluktan vazgeçer, sıradan olursun!
o adımı attın ya !geri dönüşün yok artık hayatta ,inan silinmeyecek hiç bi izi herkes hatırlatacak en çokta sevenlerin sen sen ol kimseyi seni acıtacak kadar sevme...
yüzünü öperek soldurmak istediklerim var, böyle de sadistim.