bugün

en küçük kalabalık, yalnızın dışındaki kalabalıktır!
Kimse üstün değil benden. Kimse yok bu yarışta önümde. Aslında ikincisi olmayan bir şampiyonluk benimkisi. Bir ben varım yani benim için. Gözüm hep yükseklerde benim. Ayakkabılarımı bile bağlamıyorum, eğilmemek için.. **
ayı tok ta olsa kapı gıcırtısına oynamaz!
''mutfak temizliği yapılanda bulaşık yıkama işi aksar.''
''elimden geldiğince otuzbir çekerim!''
'''şeytan' kulağına kurşun'u kendisi doldurmaz!''
''hamamlı trene binen terlemekten korkmaz!''
kaybedeceği birşeyi olmadığını düşünen insan "kaybedeceği birşeyi olmayan" şeklindeki betimlemesini kaybetmekten öylesine korkar-ki bu korku onu kaybedeceği birşeyi olmayan insan sınıfından çıkarır.. asıl kaybedeceği birşeyi olmayan insan ise sahip olması durumunda kaybetmekten korkacağı şeylerin rüyasına o kadar derin dalar ki, kaybedeceği birşeyi olmadığının farkına varmaz.
"daha çok kod yazarak, daha az kod yazmayı öğrenirsin".
''Aşk olsun sadece bi bisküvi çeşidi mi?''
e siz yazarsanız; o halde yazarsınız.
öyle sarhoş olsam ki, bir an seni unutsam....
en kötü alışkanlıktır bir şeye alışmak.
''Arama boşuna yeni tükenmez kalemler. Kalemin kırılmış artık. Üstüne kalın bir şeyler alayım serseri kurşun hatıralarından korunmak için...''
kolay kazandığın insanı, kolay kaybedersin.
hani oyun oynarken hile yaparsın da herşey senin olur ya. elde edebileceğin pek birşey kalmaz. zevk alamazsın oyundan. işte böyle bir bağ var hayatla aramda...
kendi kapağı olmasına rağmen tam oturmayıp zırt pırt yerinden çıkan bi kalemin kılıçtan keskin olması düşünülemez. *
takıntılarına takıldığı zaman
hayata takılmamaya başlar insan... by buzz
"Hayat, bekler en ummadığın anı ve anlarsın ki hayat en ummadığın andır."
''Sevdiklerimizin ağzında çiğnenen tatlı sakız olmuşuz güzel güzel kokuyoruz...''
özlem; akla egemen yürek tortusu…
daha önce tatmadığım şeyler tatmak, seçilen değil seçen taraf olmak istiyorum.
iç dünyaları küçük olan insanların sırları da küçük olur.
Tanrıya inanmıyorum ama rayda enerji var!
Üçübiarada ayrı mı yazılır bitişik mi?*