bugün

Eski sevgiliyi kıskandırma çabaları.
Vurduruyordur.
Su içmek gibi, sıçmak gibi sıradan bir eylemdir.
bunca yıllık sözlük hayatımda ilk kez kendi fotoğrafımı koyayım dedim onu da beceremedim zall?
fotoğrafı gönderiyorum onaylıyor sonra gözükmüyor.
Ben yaptım! Pişman değilim.
bu eylemi gerçekleştirenlere laf söyleyenler dicaprio değilsin o foto ne o zaman söyleminde..tek açıklaması kendinle barışık olmak, özgüven oysaki..
(bkz: Banenah sanenah)

Herkeşin hayatına kimse karışamaz ok?
Milyonlarin bacisi koysa anlarım da ezik büzük tipler koyunca komik oluyor.
kimseyi ilgilendirmeyen durumdur.

size ne lan?
seçim afişi için çektirdiğimiz vesikalıktır. o kadar para verdik kullanmayalım mı?
sokakta adını soyadını soranlara nickini mi söylüyorsun? şeklindede de olabilir.
ah bu bakış açılarımız.
sözlüğü facebook sanmak gibi birşey. hesabı da adın soyadınla al bari de tam olsun. artislikten başka bişey değil.
sokakta yüzünüze maske takıp mı geziyorsunuz ? sizin gibi milyarlarca insan varken kendinizi ''profilime fotoğraf koymadım'' diyerek önemli mi sanıyorsunuz ?
ah bu bakış açılarınız...
Tipine güvenip koyamayan ama çok çok çok özenen eziklere dert olur.

Herhangi bir gazetede fotoğrafı olmayan bir tane köşe yazarı var mı? Kısmet bekliyorlar yani size göre.
Beni bu fotoyla beğenen varsa eqlesin.
Sözlüğü evlilik siteleri ile karıştıranların yaptığıdır.
Profil ziyaret edilsin de, aman ben görüneyim taliplerim artsın diye her başlığın altından çıkar bunlar.
Hanımlar beyler, instagram hesabı açmak 2 dakika, şurada ezik olarak hatırlanmanız bir ömür...
Bu insanlardan biriyim. Hiçbir amacım yok, istedim ve koydum. Öptüm.
Kimseden korkusu olmayan, insan eylemidir.
sabeatistliktir. vecibe içinde kalırsınız.
Sebisinloliliktir. "anlamını bende bilmiyorum".
evanjelistliktir.
ne olduğunun göstergesidir. kimse de maymun değildir, ama koymayan da koymuyor işte. *
filipinyakiliktir.
seksiliktir.
embesilliktir.

edit: (bkz: profiline kendi fotoğrafını koymayan saf yazar)