bugün

anne babalarının ilgisizliğinden sözlüğe düşen kız. batakhaneye düşse daha iyi tabii ki. en azından orda belirli bir namı olur. kaldı ki burda bi sürü nam yapmıştır. burada olan kız bekaretini sözlük erkeklerinin yüzünden kaybetme tehlikesiyle karşı karşıyadır.

anne baba şart. yok efendim kızlarını üniversiteye gönderiyorlar, yok sözlüğe girmesine izin veriyorlar falan. allah günah yazma ya rabbim.
bu iki kelime üzerine hikaye anlatanları bi kenara atarsak, sözlük erkeğinden tek farkının her yazıya küfürle karşılık vermemesi olan sözlük yazarıdır.
niye haklarında türlü hikayelerin yazıldığını, niye sürekli sözlük kızı şöyledir böyledir diye yorumlar yapıldığını bir türlü anlamadığım yazar kişilerdir. maalesef sözlüğün asosyal ergenlerinin dilinde sakız olmaktadırlar.
Sözlükte yazıyorsa, bulunuyorsa insandır. Beynini ve ellerini kullanıyordur, vajinasını veya penisini değil.
--spoiler--

Sözlük kızı vardı ya o sözlük kızı
Kısacık entryli, dar fikirli...

--spoiler--

sözüm sözlükten dışarı.
istisnasız her abazan yazar tarafından hoplatıldığı idda edilen kız türü.
şimdi sözlükte az kız olduğu (20-1) da göz önünde bulundurulursa ve her abazanda ısrarla eve atttığını idda etmekteyse kabaca bir hesapla sözlükteki tüm kızlar neredeyse yukarda verdiğim oranla verişmekte.

kısacası ortada büyük bir yolsuzluk var beyler. biliniz ki bir abazan 6-7 kız diyorsa o 1 tane var yada yoktur. hoplattım diyorsada cıvık bir mesaj atmış , şamarı yemiştir karşılığındada.

sözlük kızı ulaşılamayan , abazanlarca kandırılmak için takla atılan bir nevi vaha gibi bir şeydir. ulaşılamayıncada hakkında çıkan söylentiler artar. bu kadar basit.
sözlükte entry kasar,
sanki kendi yazar gibi
yazarkende hayal kurar
dey dahan olacakmış gibi.

(bkz: zall ın sözlük kızlarına çeyiz parası vermesi)*
zorunlu gelen edit: fırt diye her yerden çıkan kızlardır!
tanışmak istediğim ama asla çizgiyi aşmak istemediğim kızlardır gerçi onlar benle tanışsın ben ne onlarla tanışcam be deyeceğimden tanışamayacağım kızlardır.
sozluk kızı olduğuna görüşmeden emin olunmaması gereken bir durumdur.
her şeye gülüyo la bunlar. tamam anadık güzel espri de neyin zorlaması bu ablacım.
(bkz: fındık kadar amıyla 20 cm penis arayan kız)
bütün erkekler peşimde havasında takılan kızlardır.
asıl mesele kız olmak sanırım. ne yaparsan yap bayansın o yüzden böyle deniyor. sözlük kızı, facebook kızı, twitter kızı, msn kızı bunlar sadece eleştirmek için bahane. böyle saçma sapan cümleler kuran insanların bin tane fake facebook, twitter hesabı vardır kesin ama onlar aylak, başıboş, serseri sanal alem erkegi olmazlar. niye? çünkü erkekler ve bu onları dokunulmaz kılıyor. her erkek böyle degil tabi ki bu yalnızca sığ düşünenler için geçerli.
http://www.etsy.com/listi...t-on-an-victorian-vintage
genelde biraz yapışkan olurlar.

ya da bana karşı öyle davranıyorlar bilmiyorum.
sözlükte yazan kızdır. bu kadar. sözlükte yazmasıyla güzellik ya da çirkinlik tahmini yapılmaz.
bu ortamda liseli olması kuvvetle muhtemel kızdır.

edit: kim lan bu bana takan. sürekli eksi veriyor göt.
(bkz: çokbilmiş)
neden bana mesaj atmıyosunuz, hadi ben beyfendi kişiliğimden ödün vermemek için atmıyorum, ama sizde atmıyosunuz. pm atın konuşalım, hemen sevinmeyin sizinle evlenmek istediğim veya buluşmak gibi bir niyetim yok diye, içimi dökmek istediğim kızlardır.
konuşmak isteyenlere pm de atabilen kızlardır.
atarsızına rastlamak zordur.
1.50den baslayip 1.83e kadar uzanan boylara sahip olabilenleri icerip hala cozemedigim kizlardir.
liseli olduğumu hiçbirinden gizlemedim, ayrıca sevgilim var ve kavga ederken aniden dudaklarına yapışabiliyorum.

ama sözlükteki bu ablalarımızın 3 kız bir araya gelince '' penis boyu'' konuşulur gibi entrylerini görünce irkildim. neden? ben romantiğim üstelik çok entellektüelim ( sözlükten öğrendim bazıları entelektüel yazıyor ama sessiz türemesi var doğrusu bu) bu özellikler hiç mi?

entry girerken dikkat etmesi gereken kızlardır.
en asil duyguların kızıdır. ben ötesini görmedim. bila istisna hepsi pırlanta gibi.
Görüşlerini belirtmek isteyen kızdır.