bugün

görsel
Dili kadar memesi olmayanları gösteren başlık.

Yazık la kimin kızıysa.
görsel
görsel
Sıfır meme ile özgüven kasan, point kasan şımarık tiplere gereken cevabın verildiği başlık. Sıfır bile değildir "-" dir..
Bu sefer nah yok hadı yine iyisiniz.
görsel
Gözlerim kanıyor.
adamların sözlük kızlarını görmek için altına toplandığı, görebildiğini de beğenmeyip laf yaptığı ya da eksi oyladığı başlıktır.

sürekli gündeme gelen bir konu olduğu için artık kendimi tutmakta zorlanıyorum. anlayamadığınız bir şey var ki her insan güzel olacak diye bir zorunluluk yok. aynı şekilde güzel olmadığı için de sizin kalkıp o kızın kalbini kırmaya hakkınız yok. güzelse güzel, çirkinse çirkin sana ne?
her erkek güzel kız istiyor, birtakım sahip olanlara yetmiyor gözü daha güzellerine gidiyor. önce bir kendinize sorun ben o kızı veya bu kızı hak edecek ne yaptım diye. karşınızdaki için yeterli olup olmadığınızı da gözden geçirin. çünkü kızlar bir erkeğin tipinden önce erkeğin kişiliğine, ilgi ve anlayışına bakar. hepsinden önce ise kendi yeterliliğine bakar, tip olarak ancak kendine uygun veya kendinden birkaç tık alttaki erkeklerin yanında kendi öz güvenini yüksek hissedebilir. tercihi de bu yönde olur. bu yüzdendir ki tipsiz erkeklerin yanında güzel kızlar görürsünüz. yakışıklı ve orta halli erkekleri elde tutmanın da zor olduğunu bilirler. ince düşünülmüş ayrıntılardır bunlar. siz erkekler ise hala güzel kız hayali kurun. beğenmediğinize de çirkin olduğunu dillendirmeye devam edin. peki bir kıza çirkin demenizin sadece birkaç saniyenizi alacağını ama o kızın bunun için ömür boyu aynalara hapsolacağını biliyor musunuz? bilemezsiniz.
baştan okuyup kontrol edeyim dedim de, pardon adam demişim. tip düzeltilebilecek bir şey. şimdi siz kendi kişiliğinizi ve o kızların psikolojisini nasıl düzelteceğinizi düşünün.
görsel
Olgun beyler ariyorum mucuk canim.
hepsi fakedir. internette kız yoktur, kız taklidi yapan erkekler vardır.
görsel
yapmayın kızlar!
görsel
Bu gece de tapulayayım mı fotoğraflarıdır.
(bkz: oha meme mi lan o)

Maaşallah akıyor bu akşam.
görsel

uyku akıyor uyku akmakta... bitsin bu misafir tantanası.
Memelerin sergilendiği bir takım fotoğraflardır.
O kadar guzel olup, o kadar guzel gozlere ve fızıge sahıpsınızzzz, demek isterdim ama dıyemıyorum, kusura bakmayın...
görsel
Şöyle bir bayan arıyorum, benzeyen varsa özele geçebiliriz.
soldaki meme benim.
görsel
hanımefendi'ye erkek gönderelim.
görsel
Tamam memen çok güzel tamam baktık ağzımız sulandı hadi şimdi siktr git.

Malını gösterme meraklısı kızların fotolarıdır.
Kol kıllarınızla barışık olmanız üzdü kızlar.
görsel
Çok istediniz bunu buyrun!