bugün

göz kanatan fotoğraflardır.
görsel
milyonlarin bacisi yoksa neye yarar.
dudaklara bardak çekmeyin, yapmayın bunu.
görsel
sağından solundan kesilen fotoğraflardır. oldu olacak bant çekeydiniz. görebildiğim kadarıyla net gider yalnız.

son olarak tabi ki:

(bkz: saldırın tellioğulları)
görsel
ya aslında bu kadar reel bir resim atmaktan çekiniyorum.
görsel .
Sözlükteki çeşitli yazarların fotograflarıdır. Gereksiz yorumlar bulundurur. Güzellik göreceli bir kavramdır kardeşim. Misal sevgili sözlük yazarı, ben senin fotografına bakınca göz kapakları düşmüş, yaşlanmış ama yaşına rağmen gelip burada x ya da y kız hakkında düşünmeden yorum yapan, küçümseyen birini görüyorum.Şimdi içi ne ki dışı güzel olsun diyesim geliyor amma velakin bu yorum da bana düşmez. Normalde bu entryi de girmezdim ama bir bitmediniz.
Hayata tat katan fotoğraflar.

Ama daha açık olanları şiddetle beklenmektedir.
Feyk abla hoşgeldin.

görsel

Şu başlıkta atılan fotoları sorguluyorum, evet işsizlikten.
Birinin sakalı diğerinin bıyığı var. Zevk meselesidir.
Hohoho...
Çok güldük.
Ya hu maymundan iki dakika önce doğmuş yurdum düdük makarnası dön bir bak kendine saçı sarı yapsak tarık mengüçle akraba çıkacak hala laf sokuyor.
Neyse.
Peki ablam sen niye paylașıyorsun hadi yaptın... Ya o çubuk.

Binlerce yürek... Tek soru...
Neden?
Ne cicisiniz fotoğraflarını paylaşan kadınlar. Hepiniz çok güzelsiniz, bu zırtapozlar size çirkin diyor diye moralinizi bozmayın.
Kendileri boy boy fotoğraflarını atıyorlar çok güzel, siz atınca bir ton tatava. Tebrik ediyorum cesaretinizi de.
Öpüldünüz.
Barbara palvinin ünlü olduğunu sadece kendisinin bildiğini zanneden yazarları ortaya çıkarmıştır.
frapoçino mu al paçino mu o iyi. bi de bu zeusun kızı var da zeusun cocugu olur ancak ufak bişi.
bi numara yok pek bugun.
görsel
Bu fotoğraflardan sonra bende bi özgüven patlaması, bi ego sorma gitsin.
görsel
görsel
(bkz: dudağını gibsinler senin)
görsel
Aslında yüzümü tek elimle kapatıp yukarıdan çekecektim ama komple kafam ve ellerim yok arkadaşlar. Olsun benim için fark etmiyor nasıl olsa dediğinizi duyar gibiyim.

Nefes de almasa olur diyen delikanlılar eqlesin.
görsel
Bi takım fake fotolardır.
görsel
https://tr.m.wikipedia.org/wiki/Instagram
Yalancıyı silkseler kucaktan inmeyeceklerin fotoları.