bugün

Daha Ergen kızcağız. Beyler sakin olunuz.
mermer görünümlü tahta merdiven mi o oturduğu? az daha küçüğü varsa eve alırım valla.
fotoğraflarda sıkıntı yok. bazı yorumlar işi kopartıyor.
bu aralar seri olarak gelmekte olan fotoğraflardır. paylaşan paylaşır orasında değilim. de şu tırnaklar dikkatimi çekiyor zaman zaman. hatta çoğu zaman. nasıl rahat hareket ediyorsunuz o tırnaklar ile yahu. kazara birinin suratına denk gelse gözü falan çıkar adamın/kadının. her yere takılır bir de iş yaparken, yemek yerken, bir şeyler giyip çıkartırken falan. biraz yüzeysel bir soru oldu ama merak neticede denk gelmişken yabıştırayım dedim.
wolverineden hallice olan sözlük kızlarını göstermiştir.
piliç gibi kız.daha iyisi varsa buyursun gelsin.
görsel
Ilgi o.pusu. Kendimden biliyorum senin yasindayken ozguvensiz asagilik kompleksli her kiz bunu yapiyor.
Belden asagisi bir birim geriye kaydirilmis gibi bu ney.
Geçmiş olsun beli kırık galiba.
Memesi büyük gorunsun diye tersten Z harfine dönmüş kız. Yazık.
yuhh (bkz: dilan dere) bizim sözlüğe geldi sandım..

not:şaka şaka, gece gece güzel bir kız gördü bu gözler..
Kaç kere atıcan daha bu fotoyu? bak bu abazanlara yetmiyo artık rakiplerin çok güçlü yenilerini çek at, hep aynı aynı olmaz ki yahu.
Kız bu memesine pamuk doldurmuş a aaa rezalet valla. Fotoğrafı büyütüp bakın dolguyu göreceksiniz.
bacım o fizik ne öyle aq.
bu yıkık mühendis kabine 20 tane elbiseyle girip teker teker giyip foturaf çekip çıkarıyor mu napıyor olayı ne bu kızın.
Şişmanlıktan değil de bir kez olsun kabinlerden usansan keşke.
ruh okuzu denen yazarin da fake oldugunu ogrendigimiz başlık.
ben bunların yanında biraz hanım hanımcık kalıyorum. o yüzden prim yapamiyorum. atmiciim.
Yıkık mühendis varını yoğunu defakto koton, adil ışık üçlüsüne yatirdin yeter çık o kabinden.
garibimin giysileri almaya parası yok belli ki kabinde giyinip fotolarını buraya atıyor. ulan bak üzüldüm şimdi. hakkaten nicki gibi yazar. tam bir yıkık.
arasında "götüm varmış gibi görünsün" diye belini bükmekten, neredeyse felç kalacak olanların olduğu fotoğraflardır.
Hot chicks fires back..

Prenses fotoğraflaridir.
buneaq. ewed
ya bir insanin tek bacagi belinden nasil kalin olabilir ki? kesin ip var.
Yanlışlıkla Bakü Tiflis Ceyhan boru hattı fotoğrafı atılmış başlığa.

Modlar lütfen kontrol eder misiniz. Sözlüğe iş getiriyorlar.