bugün

görsel
Düşünüyormuş gibi yapan kızların da fotoğraflarıdır.

görsel

Not: o çıkartmalar kendinden var. Ekleme falan değil.
ilk etapta yürüyüş bandında spor yaptığını zannettim lan.

Bir takım güneş gözlüklü fotoğraflardır.
destekli galiba.

güzel kızmış yalnız.

masadaki tuvalet kağıdı daha ilgi çekici gerçi.
Oooo yeni sermayeler gelmis bayagidir bakmiyordum buraya.
Şu doğa fotoğrafı diye vurgu yapıp popo dışarda poz veren kızdı. Hatırladım. Düşünüyormuş gibi yapabiliyormuş sevindirici güzel bi haber.
https://scontent.fist2-2....f534c4c97&oe=5BD282E1
Kanka fake olmasan fuckbuddy lik teklif edicem ama işte .
Bu kadar güzel olsam gider ingstramdan bir erkek bulurum. Orada sayfalarda var yakışıklı erkekler ve güzel kızlar fotoğraflar atıyorlar birbirini beğenen sevgili yada yatak arkadaşı oluyor. Buraya fotoğraf yüklemenin anlamanı hala çözemedim.
Burada öyle ultra yakışıklı ultra zengin adamlar yok öyle adamlar ingstram da filan var. Yani kızlar yanlış adrestesiniz.
Yalnız bizim tipsiz ergen yazarlar bu fake kızı zirve olarak görüyorlar . Ne eziksiniz aq.
ben beğendim güzel kız ama telefonu kılıfsız. dağda taşta elinden düşürse alimallah kırılır. ekran camı değiştirmek çok masraflı iş. şimdi olimposta telefoncu bulamazsın. hadi bulsan servisi değilim alamam der. kalırsın irtibatsız. sevgilin ulaşamaz merak eder endişelenir.
akşam akşam ağrısız o güzel başını ağrıtma değerli güzel bacım saygıdeğer kızkardeşim.
hassas nihat abiye hayranlığımdan onun gibi yazdım. o 62 yaşında olduğu için erken uyuyor. sözlükte yokluğunda onun çömezi olarak hiç yoktan iyidir diye bir iki satır yazıverdim.
hadi allah rahatlık versin güzel kız.
Ben yükseklerde pek yükseklerde bir insan mıyım?

Yoksa siz mi alçaklardasınız.
aynı pozdan benim de var.

deminki foto net değildi. Düzgününü buldum.

selam, bu arada.

görsel
yine fikrim aynı.
bir kelime dahi değiştirmeyeceğim.
yer yer değiştirebilirim.
ben beğendim güzel kız ama telefonu kılıfsız. dağda taşta asansörde elinden düşürse alimallah kırılır. ekran camı değiştirmek çok masraflı iş. şimdi olimposta ve yahut sitede telefoncu bulamazsın. hadi bulsan servisi değilim alamam der. kalırsın irtibatsız. sevgilin ulaşamaz merak eder endişelenir.
akşam akşam ağrısız o güzel başını ağrıtma değerli güzel bacım saygıdeğer kızkardeşim.
hassas nihat abiye hayranlığımdan onun gibi yazdım. o 62 yaşında olduğu için erken uyuyor. sözlükte yokluğunda onun çömezi olarak hiç yoktan iyidir diye bir iki satır yazıverdim.
hadi allah rahatlık versin güzel kız.

prenses senin için de fikrim aynı. sen içi güzellerdensin ve hala daha
henri de toulouse lautrec'e benziyorsun.
sürekli donuk suratlı kızları görüyoruz. bacım sen neden hep öyle alık alık bakıyosun. manken mi olacaksın hayırdır?
Fake make. O kısmını bilmiyorum.
Benim anlamadığım, buraya fotoğraf atınca ne oluyor? Yani neden bir insan sözlüğe fotoğrafını yükleme Gayesi güdüyor?

Eğer hakikaten fake ise başkasının fotoğrafları ile bunu yapmak fena bir suç. Ayrıca tek kelime ile şerefsizlik.
Fake değil de normal biriyse, neden kendini böylesine bir duruma düşürdüğü daha da garip.

Bilemedim ki.
Zaten insan evladından bir halt anlamadım hiçbir zaman.
fotograf fake yada degil farketmez sonucta cirkin bir insana ait. yalniz o foto giysi kabininde cekilmis gibi. sanki bir kiyafet begenmis parasi yetmeyince de kabinde bari bir hatıra fotografi cektireyim havasi var. son derece varos yani. mahalle kuaforunde ki ciraga kestirdigin ve adi boya kullanmaktan iflah olmaz sekilde yanmis saçlarından bahsetmiyorum bile. hadi hayirli forumlar. kips ;)
Alıcı değil bakıcıyım kardeş.
bukalemun gibi renk değiştiriyor galiba. gece sarıydı.
Milyonların bacısını özledim ben ya. Erik gibiydi abla.
saatler ileri mi alındı la. 20.58 görüküyor bende. 3 saat 2 dakika erken daha.
Bu kızın Halet-i ruhiyesi iyi değil.
Ben size diyeyim.

Edit: zor durumdaysan, esir tutuluyorsan falan bir yerlere help, yardım vesaire yaz. Aile bakanlığına ulaştıralım.
sözlüğe resim koyan kız neden kötüleniyor anlamıyorum. aşın şu durumları.

sözlükteki çirkin kızlar eksiliyor. ben bu oyunu bozacam merak etmeyin.

siz istiyorsunuzki güzel kızlar resim koymasın.

savaşacam bu çirkin kızlar örgütü ile.
kızımız galiba soğuk bir ülkede yaşıyor ya da attığı fotoğraf anlık değil.
Yılın Merici ödülünü true ya veriyoruz.