bugün

ilgi kaşarı olmaktan kaynaklanır.
görsel
görsel
bugün de böyle olsun xd.
edit: hı hı fotoğrafta ki kadın benim.
renkli çıktısını aldım bile ahah.

halisane meraklardır.
götün de amma büyükmüş be kamyon tekeri gibi.
bende gelirdimde böyle şeylere meraklı değilim atom fiziğine de profesörlüğe de lanet olsun...
Bütün kızlarda var öyle bir özellik.
Çok meraklılar çok.
Tipsizliğinden gizlilik esasını ilke edinmiş habisleri köpürten meraktır. Sözlüğe o kadar katkı sağlamışlar olsun o kadar minicik bir hak. Sözlük izin veriyorsa sen kimsin? Fotoğraf atanları aşağılama hakkı nerden?

Geçen yıl, 'Yazarların sabah kavaltıları' diye bir başlık vardı. Bir yazar arkadaşımız sabah yapmış olduğu böreği tepsisiyle fotoğraflamış ve başlıkla ilgili görsellere atmıştı. Fotoğrafta mütevazi bir evde koca bir tepside harikulâde yapılmış bir börek tepsisiyle görüntüleniyordu, fakat bu görüntüde yazarımızın çıplak ayağının parmakları da görünmekteydi ve çok masum, art niyetsiz bir şekilde fotoğraf görsellerde yerini almıştı.

Hemen sonrasında birileri başlığa olanca fırsatçılığıyla koşmuş vay sen misin o fotoyu koyan bi ton alaya maruz kalmıştı. Tabii bunu gören yazar entryi silmiş, görseli kaldırmıştı. Olayı takip ederken gerçekten üzüldüm ve kalbim kırıldı.

Niçin? Bu davranışları neden güdüyorsunuz lan? Art niyetsiz o yazarı neden bozuyorsunuz bunun size faydası ne? Nedir olm sizin bu rezillikleriniz? Çekyatlarda oturup kaç paralık değerdesiniz?

Yok sinsiymiş de, yok yan bakmış da, yok ön bakmış da, yok bilmem kime benzemiş de. Haydi oradan terbiyesiz soytarılar!
seviyorsunuz bu hayatı.
görsel
Benden yakışıklı fotoğraflardir.
Bunu sözlükte değil instagramda yayınlamaları gerekir.
Yürüme koş demektir.
Sözlük kızlarının kendi attığı kişisel fotoğrafları istatistikle erkeklere yorumlarsak erkeklerin daha fazla çıkıyor o yüzden ortada herhangi bir gösteriş veya merak kalmıyor ama konu erkeklere gelirsek ımmm ordan çıkamayız.
klasik olacak ama; türk erkeğinin abazalığı yüzündendir.

olm bırakın şunları, bi salın bak nasıl gidecekler. çiçek gibi olacak şu ortam.

şişirmeyin egoları.
ilgi hastalığının somutlaşmış halidir. hayır bi de parça parça yayınlamak yerine komple görücüye çıkarın kendinizi herkes bi demlik rahatlasın arkadaş. sol frame'in anasını bellediniz.
kız resimleri var ama acaba o kızların çoğunun burada yayınlandığından haberi var mı (bkz: harunum eğleniyor)
Eminim ki meraklılarına iyi geliyordur.
Ben örneğin (bkz: sözlük erkeklerinin fotoğrafları) ve (bkz: sözlük playboylarının fotoğrafları) başlıklarını sol frame'de görünce tıklamadan geçmem. En kötü ihtimal iyi bir kahkaha attırır. Kime ne zararı var?
Aynen beyin yok fotoğraf altı yazılarını okuyup gülüyorum anca bende beyin bu kadar Naparsın herkese eşit davranmiyor hayat uzun süredir beni güldüren tek olay bu hahA .
bilerek yapilan bi oyuna dusmektir. dayanamayip ben de uydum iki kez. pismanim evet.
napsınlar beyinleri yok. ne anlatıcak, ne söyliyecek. ben et parçasıyım, başka çarem yok diyememenin vücut bulmuş hali bu.
ego besledikten sonra libidoyu uçak gibi havaalanından kaldırır bunlar. peehhh sanki düdüğü altın anasını satayım
Bakara suresi 13. Ayette geçen meraktır.

- şüphesiz ki biz onları ibret olsun diye yarattık..
hoş olmayan bir akım. neye güveniyorsunuz çok merak ediyorum. başlıktan ayrı olarak aynı şeyler erkekler için de geçerli.
sözlükteki gizemli yazar modasını altüst etmiş meraktır.

gizli kalın lan, daha etkili oluyor.
iyi misiniz.. (bkz: zengin koca arıyoruz)