bugün

10 üzerinden 1000 tabi ki. (not found)
fevkaladenin fevkinde.
Beni yakışıklı bulanlar:
1-Annem
2-annem
3-annem.
Shopping Tv de satılan çakma iphone gibiyim. bangır bangır çalan radio ve tv özelliğim, hatta kalemim bile var. fiyatım da uygun ama en nihayetinde çakmayım işte. dışı da içi de beni yakar. hiç bulaşmayın kızlar. gidin garantili ve orjinal ürün alın.
çok güzel bir kadınla evli ve çok mutlu olduğum için 10 üzerinden 10.

bu şafaktan sonra javier bardem olsam ney, olmasam ney.
Sana kaç derece lazım denilesi önerme.
ptt 1.lig vizyonsuz zenci forvet gibi tipim var.
Erkekler gayet yakışıklı ancak bunları kullanabilecekleri sahalar çok zayıf ondan kaynaklanan sorunlar var.
45 derece dar açı!

bu ne lan.
annem bile yakışıklı bulmuyor. çekindiğim tüm fotoğraflara 8 kat efekt uygulayıp blur bi görüntüyle ancak giderim var. gittikçe güzelleşenlerdenim bende.
90.

Dim dik.
Geneli bilmem ama içinde hoş bi iki tane var allah için.
(bkz: o kendini biliyor)
10 üzerinden 7.
godlike.
on üzerinden iki. oda boy için.
karalıkta giderim var.
sevdiğim kadına göre yakışıklıyım, diğerlerine turşu olsam kaç yazar..

t: sözlükte ki erkek yazarların yakışıklılık dereceleridir.
araba olsam vizeden geçemem.
Ortalamanin üzeri.
bir şempanzenin yakışıklılık derecesiyle aynıdır. gerçi oldukça adil bir ölçme değerlendirme işlemine maruz kalırsalar belki şempanzeler bir adım öne çıkabilir. ama farkı açamazlar merak etmeyin sevgili sözlük erkekleri. çünkü 3. dereceden akrabasınız. ahahhaa.
Deveciden ve pileyboy dan sonra kendine gelemeyen derecedir. Yeni nesilden ümitliyim gümbür gümbür geliyorlar.
(bkz: arkadaşlar yakışıklı diyor ama bilmiyorum)
10 üzerinden -5.
yakını uzağı göremediği halde çıkma teklifime
gözlük takıyorsak körde değiliz amk cevabını veren kız herşeyi açıklıyor.
şapka taktığım zaman çok yakışıklı oluyorum, bıyık bırakıncada çok yakışıklı oluyorum, sakal bırakıncada, birde bunların üzerine gözlük takınca daha da yakışıklı oluyorum.

edit: sanırım yüzümü ne kadar çok kapatırsam o kadar çok yakışıklı oluyorum.

şaka bir yana 10 üzerinden verilecekse bende 10 üzerinden vereyim altına inmeyeyim, yani 11.