bugün

görsel

köyde bugünler için çekmiştim.
(bkz: sayın erkek yazar beyler napıyorsunuz)

olum manyak mısınz?
sözlükteki kızları kıskandıran ayaklardır.
Kahvaltımı bırakmama neden olan ayaklardır.

(bkz: uludağ sözlük ayak zirvesi)
Sıcak çok değil de nem çok..

görsel

Not: sağdaki cins ayaklar da @seriatin kestigi parmak 'a ait.
Ne cilveli ayaklar onlar öyle.
Oturuş tarzlarına bak, parmak arası terlikler yakıyo.
Birinin ayagi tas gibi yalniz. Boyle estetik kiz ayaginin sunmus hali gibi. (bkz: graziano pelle) bu adamin cirkin olma ihtimali yoktur.
Subhanallah, herif fil hastalığına yakalanmış.
Ayaklarının üstünde tüy taşıyan varlıklarla aynı sözlükte yazıyoruz dedirten iğrenç ayaklardir.
retinalarımı yakan fotoğraflardır. gözlerim dile geldi, hain kostok diye bağırıp 180 derece döndü. kör oldum. mutlu musunuz şimdi, mutlu musunuz?

ayrıca bundan kelli mehmets'in adı benim için gözbreaker'dır.
yıllardır kilo vermeye uğraşıyorum , sonunda aradığım çözümü buldum sanırım amk kusa kusa kilo vericem sayenizde teşekkürler arkadaşlar.
Mehmets in ayağının son halini merak ettiğimiz fotoğraflar. Nasıl durum, indi mi şişler.

işte sen böyle sivri dilli yazarsan arılar da gelir üçer üçer sana sokar karşim.

Geçmiş ossun, vesselam.
En azından kahvaltı sonrası görsek iyi olur dediğimiz fotoğraflardır.
Mobilde oto açılan monitor tepen, kıllı, mantarli garip gureba tovbeestf uzuvlar.
hatunlar bitti sıra erkeklere mi geldi lan dediğim fotoğraf türü.
yeter lan uzuvlarınızı gösterip durmayın.
Kendini metalaştıran, bedenini tabakta et gibi teşhire sunan ilgi orospusu kamillerin başlığı.

Yarın bu ayaklarla gidip çocuklarını okuldan alacaklar karılarına namuslu ayağına yatacaklar.

Oysa ayak fetişleri bu ayaklara bakıp kendini parmaklıyor,

ar namus kalmamış, utanma bitmiş. Toplumu yozlaştırmaya hizmet eden ayaklardır.
ciddi ciddi atmışlar ya valla bunu bekliyolarmış.

(bkz: kahkahahaha)
kilo vermek için bu başlığı kullanıyorum amk , yemek yedikten sonra geliyorum bu başlığa giriyorum ne var ne yok kusuyorum , allah bu başlığı açandan razı olsun.
buraya nasıl geldim niye geldim, bir anlık gafletti yine belli..

ama arkadaşım o ney, palet daha minnak kalır.
allah yaratmış tabii ama

hiç mi haya etmedin buraya atarken dediğim ayak fotoğraflarıdır.
o ne mk. meteor mu?

onu ayak diye bedeninde taşıyan beynine sokayım şuna bak yaa fırıncı küreği hahahh. lan hiç gülesim yoktu
(bkz: allahım sen koru yarabbi)
Allah rızası için bunu bize yapmayın.
görsel
şekilli ve düzgün bacaklarım olduğu söylenir ayaklarım da tabi,övgü aldım bazı bayanlardan.
al sana cinsiyetçi başlıklara karşı bir protesto başlığı al sana eşitlik kavramının ucunun nerelere gidebileceğine dair güzel bir örnek alt mesajlarının verilmek istendiği başlık. yani umarım öyledir. ayrıca:

(bkz: iğrençsiniz ibneler)
Ulan geçen gün sözlük kızlarının kalcasi isimli başlıkta erkek kalcasi çıktı şimdi de kız bacakları.

Neler oluyor lan bu sözlükte.