bugün

Gençlere ilham olacak tavsiyelerdüe. Benim tavsiyem mi? Sevin. Her şey sevince güzel.
"Düştükçe kalkmasını bilin ki, yürüdüğünüz yolda anlatacağınız hikayeniz olsun..."

Chekimcenter
Yanınızda kalitesiz insanları barındırmayın , kendi benliğinizden vazgeçmeyin yalnız kalın daha iyi.
insanlardan beklentilerinizi fazla yüksek tutmayın.
Çünki birgün gelecek, düşeceğiniz o yükseklik çok büyük bir önem arZ edecek.
annen bile seni kazıklayabilir, şeklinde bi tavsiyem olacaktır. sonraki dönemlerde sen onun oğlu olmaktan çok bu dünyada yaşayan normal bir birey halini alıyorsun çünkü, ve yeri geldiğinde o da kendi götünü kurtarmak adına seni kazıklamaktan çekinmiyor.
(bkz: Tamam)
(bkz: Tamam)
Sözlükte Özel pm.leştiğiniz Kıza güvenmeyin.
Neler gördüm bu sözlükte. Wp.dan görüşüp sıcak temas kuran hatunlar olur. Size kredi kartıyla N11 den falan isteğini aldırır. Sonra sizi engeller.
(bkz: düşük cümleli başlık)
abi sen tavsiye verme .
çok fazla aşk işi ile uğraşmayın , ilk önce kendinizi sevin , hayatınızın merkezinde ilk siz olun , sonra sıralamayı yapmayı unutmayın , kitap okuyun , bilinç altınızı güçlendirin , onsuz yapamıyorum demeyin onsuz yapılabiliyor , sonradan gülüyorsunuz yaptıklarınıza ne kadar acizmişim diyorsunuz , spor yapın ,yıkılmayın ayakta kalın.
başlığı google translate ile mi türkçeye çevirdiler acaba...
gençliğe ilk tavsiye, türkçe konuş, türkçe yaz, bunu iyi yap.
ilk hedefiniz kadın olmasın.
Yaş 35 olunca kadın denen varlığın gözünüzde cinsel anlamda pek bir değeri kalmıyor bu nedenle erken yaşta evlenin ailenizi yuvanızı kurun bu yaşlara gelip evlenirseniz pek bir şey beklemeyin.