bugün

" şu bisikletine bi tur da ben biniyim" demek gibidir.
aldatmaktan ve aldatılmaktan iyidir.
değiş-tokuşun, günümüze uyarlanmış değiş-çakış olmuş versiyonudur.
cocuk sahibi olmayi dusunmeyen; dini ya da ahlaki endiseleri tasimayanlar icin adim adim marjinallesme sonucunda varilabilecek mukemmel bir sonuc gibi gorunse de, zamanla straight* olanlarda homoseksuel olma ihtimalini guclendiren durum oldugu tespit edilmistir. O da benim gocunabilecegim bir sey degil deniliyorsa; toplumda aleni olarak bunun konu edinilmesini engellemek sartiyla yapilabilecek bir eylemdir.*
1996 yapımı şahane film. Baş karakterimiz Mike (Jon Favreau) ve onun kankası Trent (Vince Vaughn)aktör olmaya çalışan tiplerdir, bunlar los angels'ta bütün gün ateri oynayıp geceleri de bab bar gezerler. Filmin en unutulmaz sahnesi Heather Graham ile Jon Favreau'nun dans sahnesidir kanımca.
bizlere göre gavatlık, kendilerine göre özgürlüktür..*
bence güzel bi aktivite. denenmeli. insanlar birbirlerinin sevgilisini, eşini değiştire değiştire grup yapıyor.
aklı başında, olgun, takındığı tutumların ne tür sonuçlar doğurabileceğinin farkındalığını bilen çiftlerin aldıkları, saygı duyulması gereken bir karar sonucu enkarne olmuş, cinselliğin tabu kıskacından sıyrılmış hallerinden bir diğeridir. tıpkı çek cumhuriyeti, hollanda, avustralya gibi toplumlarda yaşanmasının olağan karşılanması gibi; toplumumuz dahilinde de, yakın vadede bir yaşam biçimi olarak normal karşılanacaktır. karşılanması gerekecektir.
son dönemlerin en baba fantazisi.
bir nevi çiftler arası paylaşım. ülkemizde cezası büyüktür;

http://www.sabah.com.tr/y...hapis-cezasi-istendi?f=sm
ahlaksızlıktır. ama tabi ki bunu yapanların özgürlüğüdür.
Türkçe ve yalın tabiri ile eş değiştirmektir.
x ve y çifti z ve w çiftleri ile ilgili münasebet sonucunda,
x ve/ veya z, x ve/ veya w;
y ve/ veya z, y ve/ veya w şeklinde ikili, ya da x y z ve w dörtlü kombinasyonlarını oluştururlar.
ileri derecede komünisttir:
+ ya ivan abi tamam herşeyimiz ortak. ama senin karıya bak yılan gibi... bizim ki ceset amk! komümizm burda tıkanıyo abi, kusura bakma...
- ayıpsın yoldaş... arıyorum hemen yengeni.
rezalet.
insanlık dışı bir iş.
(bkz: kaptan swinger)
godoşluk.
ileri seviye genişliktir.
bildiğimiz gavatlık olan eylem. çift v ile düpedüz kavvadlıktır.
bu işi yapmaya gönüllü bir partneriniz varsa başka çiftlerle deli gibi zevkli geceler geçirebilirsiniz. evli olmayıp sevgilinizle bu işlere girişiyorsanız işler biraz daha zorlaşabilir, zira evli çiftler genelde beraber olacakları kişilerinde evli olmasını arzuluyorlar, ama vücudlar sağlamsa, ağzınız 2 kelime laf yapabiliyorsa her türlü bu işin oluru var.

çiftler ilk defa birlikte olacaksa genelde otel tercih edilir, otel odasında 2 kadeh atıp kaynaştıktan sonra genelde atraksiyonu hatunlar başlatır, o gece için alınmış delirten cinsten iç çamaşırlar, çoraplar, ayakkabılar sahaya çıkarlar, ufak bir dans gösterisi yapıp erkeklerini azdırdıktan sonra kucak dansı seansı başlar... bir kadını kocasının gözleri önünde becermenin verdiği zevk hiçbir zevkle mukayese edilemez, birde kadın çocukluysa dahada azdırıcı olmakta.

ilk defa yapacaklara tavsiye edilen şudurki, asla ayrı oda ayrı yatak odasına girişmeyin, o şekilde grup seks olmamakta, bu işten alınan zevki arttırmak istiyorsanız siz sevişirken diğerlerinininde sevişmesini izlemek gerekiyor. ansınıza diğer erkek erkek boşalırda 2 hatun ve siz kaldığınızda o iki hatunun sizi mutlu etmek için türlü türlü atraksiyonlar yapmaları adamı delirtir.
ilişki artık kısır bir döngü halini aldığında kişiler arasında karşılıklı tahammül etme durumu başgösterir, verilmiş onca emeğin hatrına bu sıkıcı rutunlik benimsenir ya da öyle sanılır. ilişkileri bu boyuta gelmiş insanlar için ilişkiyi yeniden canlandırıp,fıkır fıkır oynatmanın en masumane ve zevkli yolu swingerlıktır, başka çiftlerle tanışmak,beraber grup seks yapmak, geceyi başka bir partnerle geçirip beraber sabaha uyanmak ilişkiler üzerinde çok olumlu sonuçlara yol açmaktadır. bir nevi psikoterapi olarak ifade edebiliriz. sıkıcı bir ilişkiye sahip olduğunu düşünen güzel ve alımlı çiftler kırın zincilerinizi a.q.... az cesaretle ilişkinizi yeniden canlandırmak ve mutlu olmak elinizde.
eş değişimi yapan ve bir şeyleri aştıklarını düşünüp kendilerini üstün gören mahlukatlar sınıfıdır.
hayır böyle bi sapkınlığın var neden evlenirsin o zaman a... k...!

deyip rahatlamak istediğim sığırlar.
Bazı andaval ahlak kelebeklerine dert olmuş olaydır.
Alan razı, veren razı sana ne oluyor ki? Yapanlar mutluysa, sen ve senin sik kadar beynin ve dogmalarınla oluşturduğun ahlak kavramına kimsenin ihtiyacı yok. Sen git karını döv, onun başını kapat, kendi saçmalıklarınla kendin gibi salakları boğ.

isteyen erkek erkeğe sevişir, isteyen 10 kişi sevişir, isteyen eşlerini değiştirir, isteyen kadın gibi giyinir amk.

Başkalarının hayatlarına saygı duymayı öğrenemeyeceksiniz di mi?
kadının orospuluğuna, erkeğin de gavatlığına taktığı isimdir.

-selam, orospu musunuz?
+hayır ne münasebet? sadece swinger'lığa gönül verdik.
-peki siz beyefendi, gavat mısınız?
=tabi ki hayır efendim, karımla swinger'lıktan zevk alıyoruz. karımı çok seviyorum.
-ya bi siktir git amına kodumun salağı.
en zevk vereni 3 erkek,2 kadınlı versiyonudur...