bugün

birden fazla suskunu ifade eden kelime.
Sanirsiniz ki ahmet kaya sirf bu dizi icin yapmistir nereden bileceksiniz sarkisini.

Populer kulturun herseye bu denli hunharca saldirmasindan nefret ediyorum.

Tanim: hakkinda cok iyi soylentiler olan dizi.
hafif ezel tadı aldığımız tartışılmaz bir gerçek bir kadını yine iki adam seviyor.
amacından sapmış dizidir. artık güç mücadelesine dönmüştür, ilk üç bölümdeki heyecanı kalmamıştır.

ilk üç bölüm derken kafama takıldı, bu ecevit ölmeden önce zekinin avukatıydı dimi, bu zeki kimdi, çulsuzun tekiydi, ecevit kim, kodaman adamları hapisten kurtaran adam, benim bildiğim böyle suçlulara barodan stajını yeni bitirmiş çaylak avukatlar bulunur, ecevite sormazlar mı bu çulsuzu niye savunuyosun ne iş diye..
bugün ki ana konusu "bu hayatta" kelimesi üzerine olan dizi
izliyordum fakat nedense koptum. Sanırım konu kısırlığı var . Zevk almıyorum . Dışarı çıkıp gezmek daha cazip. Hah buldum bu havada evde durmak kasıyor .

Tanım : heycan vermeyen dizi.
bu sarının aşkına insan nasıl hayran kalmasın ya.
insan evladının evladı , takoz irfan'ın en bomba sözlerinden biri bu arada.
kurtlar vadisi ve ezelin birleşimini gözler önüne seren bi dizidir. konusu felanda akıcı değildir. kısacası bi uçurum değildir.
sürekli ters köşeye yatıran süper dizi.
--spoiler--

belalı nayim'in mesajı çok fenaydı.

--spoiler--
geçen hafta izleyemedim, internetten izlerim dedim ama fırsat olmadı bir türlü.o yüzden bugün de izlemedim. farkettim ki garip bir rahatlık var üstümde, yarın ikisini birden izlerim belki ama dizinin konusu ilk 6 bölümde tükendi sanki, yani ne bileyim siz 5 ay sonrasını düşünebiliyor musunuz? acaba izlemesem o ilk 6 bölüm kalsa aklımda, ciddi ciddi düşünüyorum bunu. bilemedim şimdi.
sarı'nın fena halde şapa oturduğu dizidir. şimdi irfan ecevit'e, ecevit'de sarı'ya patlayacak. sarı; "naim halletti" de diyemez çünkü sevgilisine "ben yaptım ben hallettim" demişti. ezik durumuna düşer.

belalı naim ibnesin.
bazı sahneleri yürek yakan dizi. *
'nereden bileceksiniz' parçasının geçen bölümde içimizi parçaladığı, arada bir tekrar kullanılmasını istediğim son yılların başyapıt dizilerinden biri olmaya aday muhteşem dizi insanın duygu merkezine çat çat tokat atan dizi.
takoz irfan'ın bana çok sempatik geldiği dizi. konu kısırlığına rağmen temposunu düşürmemiştir. son olarak murat yıldırım ne pis uzatmış lan saçını liseyi yeni bitirmiş gibi.
"yazık oldu sarı son pişmanlığın fayda etmeyeceğini bilmen lazımdı" sözleriyle bu geceye de damgasını vuran dizidir.
deli etti amk dizisi beni. he tam böyle oldu dediğimde ters köşeye yatırıyor. bu arada (bkz: belalı nayimin selamı var)
saçma sapan bir dizi yahu bizim eve daha zor girersin o mafya bablarının evinden.
kurgu hatalarıyla dolu dizidir. arşiv kayıtlarına ilaçlama işçisi bu kadar çabuk sızabiliyorsa vay memleketin haline. çarçabuk bulması da o kayıtları ayrı bir konu.

bu irfan dallaması ecevite her defasında nasıl inanıyor hayret etmemek mümkün değil, otobüs şöförü vardı geçen bölüm, noldu ona, hiç hesap soran yok.
8.bölümde irfanla yardırmış dizidir.

--spoiler--

Ben ne mafya babaları gördüm boy 1.50 , daşşak yedi buçuk Kilo.

--spoiler--
umur turagay ın yönetmenliğini bırakmasından itibaren tipik bir türk dizisi kıvamına getirlmiş dizidir...
çocuk hapishanesi kısımları çok güzel etkileyici olmuş fırsat buldukça izlemeye gayret ediyoruz.
sözlük yazarlarını tatmin etmesi zor olsa da, genel olarak türk seyircisinin sevdiği dizidir... prison break benzeri bir yapısı olması güzel... ancak kurgu ve işleyişte yabancı dizilerdeki gibi bir yere gelmesi zaman alacaktır elbet...
bu dizide geçen kişi, kurum ve kuruluşların gerçekle ilgisi olmayıp tamamen hayal ürünüdür.

tabi yerseniz.