bugün

gecen seneki survivor kadar zevk vermeyen yarisma.
almeda adlı ada perisini merve adlı şirretten kurtarmak gerektiğini düşündüğüm program.
fabregasın barcelonayı bırakıp geldiği program.
yine ünlülerin yemek kazanıp, gönüllülerin artık açlıktan ağladıkları yarışma.

lakin dökülen gözyaşları neticesinde sabahına ağlara takılan 2 adet kocaman balık gönüllülere bayram yaptırdı.
sanırım o balıkları ağlara bırakanlar survivor ekibinin dalgıçlarıydı...

hayim ve kızların gönüllüler takımından bir an evvel gitmesi gerek, ayrıca çakma taner serhat'ta sırf çene, bal yapmayan arı adeta. bu kadar konuşup bu kadar başarısız yarışmalar çıkartan başka survivor yarışmacısı olmuş mudur acaba?
(bkz: hasan)
ilk kez akşam izlediğim bölümde ünlüler takımını ilginç buldum. ben mi televizyon alemine uzak kaldım bilmiyorum ama ünlüler denen kişilerden topaloğlu, doğuş ve jim carrey'e benzeyen zayıf oğlan hariç diğerlerini çıkaramadım. yüz nakli olan elemanı ki ismi nihat sanırım, ünlüler takmına monte edip ıssız aday yollayan acun yine bir televizyonculuk başarısı göstermiş herhalde. ayrıca ünsüzler takımında ünsüz diye lanse edilen iri yarı dansçı kardeşimiz bana göre ünlüler takımındaki o üç kişi hariç hepsinden ünlü normalde. cır cır konuşan bir kız vardı ünlülerde bir de, allah onun manitasına sabırlar versin.
Yeni jenerasyonunda Nihat Doğan , Taner, Tefik , Taçmin gibi efsane isimleri arar olduğumuz izleme zevki kaçmış program.
hepsi ayrı cinste o gülenle serhat ne biçim tipler arkadaş. serhat'ın çenesi düşsün bu kadar boş muhabetti olan iki kelimeyi bir araya getiremeyen bir adam olamaz. boş boş konuşuyor takıma bir faydası yok. gülen desen yüzünden çirkeflik akıyor be arkadaş. adamı konuşarak yıkar. sinsi ben diyim size.
Geçen seneki program tartışmasız daha iyidi.
dün geceki fragmanında kızın kafasını çarptığı ve hafızasını kaybettiği * program. adamın teki "kızım doktor geldi o bile iyisin dedi" diyor; kız da "ne doktoru abi ben doktor görmedim" diye ağlıyor. uf cok heyecanlı lan.
yarışmacıların canı allah'a emanet bu programda. kızcağız retrograd amnezi yaşıyor ama kimse önemsemiyor. acun da önemli değil, beyin sarsıntısı geçirmişsindir diyor. lan insan bir tomografi çeker, müşahede altına alır. kızın sırtını sıvazlayıp yine yarıştırıyorlar. yazık lan.
favorimin alp kırşan olduğu yarışmadır. mustafa topaloğlu ve gülenin tamamen zarar ziyan olduğu yarışmadır.
gönüllülerin feci halde yeteneksiz olduğu program. hatta bazıları kabiliyet düşmanı, yetenek katili. onların değil adada, normal hayatta dahi hayatta kalmaları mucize.
kliplerinde sürekli aksiyon halinde olan doğuş'un tırt çıktığı yarışma. klipte oradan oraya parende at, burada nal topla. yalanmışsın doğuş.
survivor hasan'a ustura, doğuşa da göz kaleminin verildiğini düşünüyorum.
doğuş'un bir ara ben sokaktayken parodisi çektiği fakat şimdilerde bundan vazgeçtiği yarışma.
üç gün üst üste izlemesi insanı aptal ediyor. aynı yarışmayı 1-2 gün arayla 3 kez izliyoruz.
anıl adlı arkadaşın ağır derecede seksi olduğu yarışma.
anıl adlı yarışmacının ağır derecede pısırık ve karizma yoksunu olduğu yarışma.

mustafa topaloğlu yatsın diye yerde yatıyor bu çocuk.

anılcığım, m. topaloğlu senin anan mı baban mı? nedir bu yapmacık saygının sebebi?
ağır derecede sıkıcı bir yarışma. geçen sene nerde, bu nerde. biraz bile keyif almadım. karşısına güçlü bir dizi koysalar pek reyting alamaz bence.
merve ve gülen'in giderse gıcıklık katsayısı bir anda sıfıra yaklaşacak yarışma.
ilk iki hafta en çirkinlerin elenmesi güzelliğin önemini bir kez daha ispatlamıştır.
gönüllülerin en iyisinin begüm olduğu yarışma.
ünlülerin gönüllü gibi gönüllülerinde ünlü gibi davranmaya çalıştığı çok açık belli olan kesim.
yarışmadaki erkeklerin fiziki görünümlerine bakılırsa ünlülerin tellioğulları, gönüllülerin ise seferoğulları gibi durduğu yarışma.