bugün

ucuz iş gücü için göçe zorlanan insanlar.
Bazıları gerçekten sığınmacıdır.Yardım etmek müslümanlık vazifesi dışı insanlık görevidir.Fakat bazıları yağmacı,kapkaçcı su katılmamış .....
Kapılar açıldığında masumlar yanında elbette hırlısı hırsızıda türkiye ye geldi.
Cirkin ve pis kokuludurlar.
ciddi ciddi 7 haziran'da akp'nin tek başına iktidar olamamasının en büyük nedeni olacaklar.

din kardeşiyiz, müslümanız ayağına milyonlarca insanı sınırdan içeri alıp, ülke genelinde istedikleri gibi at koşturmalarına göz yumarsan, dilenmelerine, vergisiz, kayıtsız, dükkan açmalarına izin verirsen, o çok güvendiğin seçmen iki lira zarara uğradı diye işte seni böyle satar.
Geldikleri gibi gitmeyecekleri kesin ülkenin başına bela oldular gerek ekonomik gerek sosyolojik bi çok soruna yol açtılar ve açacaklar.
şu an ülkemizde koalisyon hesapları yapılırken, akın akın suriyeliler ülkemize girmeye devam etmektedir.
yardım nedir vefadan anlamayan siginmacilardir.
bölgede sivil katli yaygınken siktirsin gitsinler diyebilen ırkçılar da vardır. bizim gibi duyarlı insanlar oldukça hiçbiryere gitmeyeceksiniz.
Zulümden kaçmış insan evlatlarıdır. insan evladı olanlar tarafından hor görülmemesi gereklidir.
Lakin ki 81 ile dağıtılması ile yanlış yapıldığı kanaatine sahibim. Belli illerde kurulan kamplarda misafir edilebilirlerdi. Aralarında art niyetli olanların da yaygın olmasından dolayı ciddi sıkıntılar oluşmakta ve tepki kurunun yanındaki yaşa da yansımakta.
Hepsinin amına koyulması acilen gerekli olan sümüklü , omurgasız insan yığını.

Ne görgü ne edep adap bilirler ne temizlik bilirler ne de iman ama sırf arap olmaları hesebiyle akepe li arap götçüleri tarafından ülkemizde birinci sınıf vatandaş olarak ağırlanmaktadırlar.
Kendimize bakamıyorken birde onlara mi bakacağız dedirten kişiler.
sanki biz onların ülkesine sığınmışız gibi bakan tipler.
sığınmacıdan ziyade hepsi birer virüs konumunda.

Her yeri ele geçirmiş bu arkadaşlar , hem çalışmazlar hemde devletten her ay 750 tl maaş alırlar , üzerine dilenirler.
ne desem bilemedim.

Yarın bir gün bu ülkede de savaş olsa burayıda bırakıp kaçacaklar.
En kötü devlet bile devletsizlikten iyidir sözünü kanıtlıyo mültecilerim durumu Rabbim yar ve yardımcıları olsun.
Nankör insan topluluğu.
türkiye'nin yeni dertlerinden biridir... yakında kürtler gibi bunlarda ayaklanır... çok enayi bir ülkemiz var lan bizim !
Dun bir kiz cocugu bana bakiyor.. Gulumsuyor birseyler soyluyor.. Anlayamayiyorum.. Gulumsedim.. Anne ve ablasi var yaninda.. Anne suriye savas kactik biz.. Bu cumle dizini ile bir kat daha sarsildim.. Hosgeldiniz biliyorum savas korkunc dedim.. Gozlerinde ki korku hala gozlerimde... Yanagini optum kucuk kizin.. Allah yar ve yardimcimiz olsun dedim.. Yollari acik olsun..
Keşke bir iktidar gelse de şunları siktir etse..
Fransız projesi bir devletin dilenci insanlarına din kardeşim diyen zihniyeti "g.... zikmek lazım" türk devletinden aldıkları aylık bin tl lik nakitle ve sınırsız sosyal, sağlık hizmetiyle türkiyenin öz evlatlarından da ha ayrıcalıklı konuma gelmişlerdir.
Saygıdeğer hükümetimiz tarafından ülkenin dört bir yanına yaydırılmış mültecilerdir. Arkadaşım mevzu insanlıksa bunları kamplara yerleştirirsin. iş imkanı sağlarsın, aşısını yaparsın, suriyeli okulları açarsın(okul dediysem çadır.) hadi en fazla sosyal aktivite imkanı sağlarsın, sporuydu zartıydı zurtuydu. Savaş bitince ülkesine güzelce teslim edersin. insanlık budur. Din kardeşimiz mottosuyla hareket ederek bi yere varamazsın. Anca toplumun huzurunu kaçırırsın, suç oranlarını artırırsın. Hümanist orospu çocukları da bık bık öter. Aklı başında bir hükümetin yapacağı budur.
Hadi bi s*ktirin gidin abicim. Misafirliğin kısası makbuldür, hadi kardeşim zorluk çıkarmayın. Yeter anasını satayım, türk ülkesinde yabancının işi ne türk insanının zaten derdi başından aşkın.
ateşlerde yakılmaya en uygun insan modelidir.
Gebersin hepsi, bi bitmediler arkadaş ya.
görsel
Yunanistana kaçmak için can atan insanlar. Hatta o kadar gözleri kararmış ki botla kaçmaya çalışıyorlar. biz de mi kaçsak diye düşündürmüşlerdir.

edit: Beni Yunanistan kesmez yalnız. Buradan Amerikaya botla kaç günde gidilir?