bugün

internet şifresini değiştirmedim. nasıl yapılacağını tam bilmiyorum ama birkaç yt videosu ile çözebilirim sanırım. bir diğer şey de güvenli internet ayarı bunların verdikleri. uludağ sözlük galeriye bile girmiyor. vpn veya tor açıp bakıyorum sözlükteki resimlere.
Modem arızası için arandığında, 48 saat içinde çözümleyeceklerini belirten servis sağlayıcısı.

Netflix’te dizim yarım kaldı bunlar yüzünden, tabii elit bir yalan söyleyip tez hazırlayacağım dedim.
Benim ne işim olur tezle ama bundan onane, ben ginny&georgia’yı izleyecektim.
Pizza siparişi de bira da boşa gitti, hayallerimle oynandı. Sahibi şu an denk gelse, domates fırlatırdım.
7 yıllık birlikteliğin ardından yollarımızı ayırdığımız, ayrıldıktan sonra verdiği hediyeleri isteyen eski sevgili gibi abonelik iptalinden sonra modemini geri isteyen operatör.
ensarcell'in internet sağlayıcısıdır uzak durun derim. Zaten hizmeti de leşin leşi.

görsel
https://www.google.com/ur...Vaw2VyDanTnbUEctTFVTkVw7K
musluğu açık unutan internet servis sağlayıcısı.

25 mbps kullanmama rağmen sabahtan beri yaptığım hız testlerinde beni şaşırtarak 40 mbps lere varan sonuçlar göstermiştir.
irc serverleri arasında en fazla dostlukların kurulduğu bir dönemin en büyük en görkemli server sunucusu.
diğer firmayla taahütüm dolunca aldığım internet sağlayıcısı. sağolsunlar şuana kadar hiç sorun yaşatmadılar ilk 3 ayda ücretsiz kullandım.
harbiden de ışık hızında olduğunu tarafıma gösterip an itibari ile beni mest etmişlerdir. daha dün aradım 24 saat dolmadan gelip kurulumu yapıp bağladılar. valla helal olsun. 2 gb da her ay cebime internet gelecek artık. onun da isme değil koda bağlı olduğunu söylediler. ben kullanmadığımda kodu arkadaşıma falan vericem artık.
Hayatımda hiç müşterisi olmadığım halde dün değerli müşterimiz diye mezaj atıp güvenli internet günümü kutlayan firma.
Taahhüt ettiği hızı vermeyen dolandırıcı firma.
habersiz 52 tllik faturayı 174 tlye çıkarmış bir internet sağlayıcısıdır. hayır kadrdeşim, sözleşme bitişi de değil, sınırsız internet zammıymış. bunları gördüğünüz yerde benim adıma lütfen okşayınız.
yeni sınırsız fiber internet paketlerini açıklamış firma.
*15 Mbps 79,90 tl
*25 Mbps 89,90 tl
*35 Mbps 99,90 tl
*50 Mbps 129,90 tl
*100 mbps 199,90 tl.
fiyatlar 12 ay taahhüt için geçerlidir.
29.11.2019 tarihine kadar hangi akla hizmet taahhüt verdiğimi bilmediğim iss ( internet servis sağlayıcısı ) taahhüdüm bitince daha az s*ken bir operatöre geçiş yapacağım.
2013 yılında 1 gb boyutundaki bir oyunu 12 dakikada indiriyordu. bu istatistik orgazmdan daha fazla haz veriyor bana. sonra beynimi silkeyim bunu iptal ettirip ttnet aldım allah belamı verdi. sen durduk yere ne kaşınıyorsun ki göt.
Fiber ağ yoksa sakın bulaşmayın. Ayın 13ünde kurtuluyorum. Öneriler alınır.
Durduk yere kesilmiştir. Senin sorunun ne dostum. Evet
Vodafone altyapımın iyi olmadığını bana söyleyerek, bugüne özel kampanyası olduğunu söylemiş iss. Turkcell istemiyorum deyip sonlandırdım konuşmayı.
abone sayısı 2.1 milyon olan iss.
Paketleri satın alırken; fiber, über, şahane, ışık hızı, öyle böyle değil hızlı, lan valla çok hızlı, nasa da bunu kullanıyor, harrandaki emine harvardtaki emiliadan daha hızlı kullanıyor falan fişman. Gerçeğe bakarsak da tam bir çöp. Evde benden başka kimse yokken ve akk dolmasının imkanı yokken(200 gb 5 gün oldu daha ki bu süre içinde kimse indirme falan yapmadı) HD kalitede kesinlikle oynatmıyor. Hadi bari 360 piksel izleyim ulan diyorum iki replik üst üste duyamıyorum donuyor. sorun izlediğim site ile mi alakalı diye merak edip yan sekmede hız testine girdim, siteyi açmadı amk.
Allah belanızı versin. Pu amına kodumun yıkıkları.
görsel

almayın bu amınakoduklarımdan internet fiber sundukları hız bu. ne kadar çok kişiye ulaşırsam kardır gidin mis gibi ttnet alın kafanız rahat etsin aq.
16 mbps olanı 1,5 yıldır muhtelif zamanlarda maksimum 1,2,3 mbps olarak kullanmak zorunda kaldığımız internet şeysi.
Telefondan kart ile ödemede banka kartı geçerli mi merak ediyorum. Bilgisi olan yazabilir mi...
Yaklaşık 4 yıldır fiber kullanıyorum, ne bir kopma yaşadım ne bir yavaşlama, ne de başka bir sorun.
En güzeli de ayda bir kapıyı çalıp, "gördüğümüz kadarıyla süperonline kullanıcısısınız bir sorununuz var mı" diye sorup gitmeleridir.
akk dolunca haliyle yavaşlıyor. evet.
an itibari ile hizmet alamamaktayım.

Sizde durum nasıl?