bugün

senaristin suçu yok. Sonunda esas kızın kaşar olacağı bilinmesine rağmen izleniyor niye kafa yorup farklı bir şeyler yapsın ki. Ama kızı şarkı söylerken kim seslendiriyorsa şarkıyı çok güzel yorumlamış. Şu an onu dinliyorum.
muhafazakar bir hatunun, modern bir gence aşık olması ama ailesinin bunu kabullenememesi ile alakalıdır.
Iğrenç bir dizi.

Bi sürü saçmalıklarla dolu. Bunu beğenerek izleyenleri anlamıyorum. Çok banal...
bu dizide başroldeki kızın konuşma tarzını beğenmediğimden izlemeyeceğim dizi.
sanat yönetmeninin daha ilk bölümden sıçtığı dizi. izlediğim 10 dakikalık kısımda çocuk ve kız denize giderler. denize gitmeye karar verdiklerinde çocuğun altında uzun bir pantolon vardır. kayalıklardan aşağı inerlerken bir an da pantolon şorta dönüşmüştür.
bir sahnesinde o ağacın altını bilmem hatırlar mısın adlı musiki eserini akıllara getirmiş dizidir. resmen fatmagül'ün tecavüze uğradı yerdi yahu.
klasik bir yaz dizisi sıkıntıdan patladığın zamanda izleyebileceğin bi dizi.
star tv'nin kavak yelleri familyasına mensup gibi görünen yeni yazlık dizisi. senaryo iğrenç, oyunculuklar iğrenç, müzikler iğrenç. gerçekten harika bir istikrar yakalanmış, tebrik etmek lazım.

burcu altın hariç, gerisi işe yaramaz.
burak sağyaşar gibi taş bir insanın o saçma sapalak dizi de ne isi var hadi onu da gectim yerden bitme kızlarda ne buluyor bu yapımcılar anlamadım ekonomik boy hepsi ondan mı acaba, biraz güzel kız koyun da göz zevkimiz bozulmasın hiç değilse.
Bildiğin yaz dizisi deniz yıldızı gibi. Ve eminim bunun sonu da deniz yıldızı gibi olacaktır saçmalık yani.
hiç şaşırtmayan, klasik zengin çocuk-fakir kız ,despot baba, istanbulda üniversite okuma aşkı, istanbulun karmaşasından kaçma durumları vb konuları içeren tahminimce beş bölüm sonra yayından kaldırılacak olan dizidir.
kendine güzel müzikler seçmiş dizi.
"bokum gibi olmuş." denilen dizilerden. o çocuğa o kız olmuş mu hiç? çıldırdım yemin ediyorum. daha ilk bölümlerden, oğlanla kız beraber yüzüyorlar, sıcak sahneler yaşıyorlar falan. sıçıyim sizin filminize ya.
hele o kızın, anne baba kuzusu olmasına ne demeli? la havle vela kuvvete lan!
bir de olaya bakın, kız kardeşi, ablasının lys tercihlerini değiştiryor, ablasına istanbul'da bir üni. çıksın, ben de peşinden gideyim. yok böyle bir şey. rezalet lan, koymayın böyle mal mal diziler... olmamış hiç.
yeni bir saçmalıklar dizisi.tam bir sazan avi.
anlatya nere lan, diye sorulası hede.. malatya? antalya? biraz malatya biraz antalya?
klişelerle dolu, her şeyi abartıya kaçıran bir senaryoya sahip dizi. özellikle kızın ölecekmiş gibi ağlaması, esas oğlanın esas kız kendisinden ümidini kessin diye "ben seni hiç sevmedim." ayakları ve sonra pişman olması, vs... bugüne kadar biz izlemekten bıktık ama bunlar çekmekten bıkmadılar. kaç türk dizisinde, hep aynı olaylar. eğer dizi yapmak istiyorsanız farklı bir şeyler yapın. ne bileyim, esas kız dört dörtlük olmasın bir sefer de. ya da bu oğlan terk ettiği zaman 10 yıllık sevgilisinden ayrılmış gibi ağlamasın. biraz daha gerçekçi ve yaratıcı olalım!
bu kadar kötü yorumlar geldiğine göre dizi tutar arkadaş. adamlar düşük bütçe klasik hikaye ile amaçlarına ulaşmışlar.
en klasik senaryo ve en klasik gelişmelere ve yaş ortalaması küçük izleyicelere sahip olacak dizi, adam sadece bir bölümde aşık oluyor, diğer bölümde başlıyor ağlamaya, kız ilk bölümde tercih yapıyor ikinci bölümde üniversitede bu ne hız.
çok güldürüklü dizi lan. orucumu açarken denk geldim bi tane eleman model'in değmesin ellerimiz şarkısına halleniyordu. gapa la şunu diye. bilgisayarı falan gırdı. model'e ayar verdiyse izlerim arkadaş ben bunu. evet.
güzelim türkünün içine ediliyor şu an.
yaz dizisi olarak gayet güzel seçim. ancak bu performansını eylül sonrasına taşıması şu an için zor görünüyor. klasik senaryo ile bir yere kadar.
adı güzel kendi fos dizi.
kelime oyunlu drama dizisi. ayrıca yeni başlayacaklar varsa söyleyim; adını feriha koydum vol2. fakir kız zengin oğlan yani. bi bitmediniz amk.
severek izlenen dizilerden diye düşünüyordum. sıkılmaya başladım açıkçası. sırf ezgi eyüboğlu için bile seyredilir mi, o da tartışma konusu.
boktan bir yaz dizisi. umarım bu ayın sonunu göremeden yayından kaldırılır da yerine rambo yayınlanır.