bugün

git sanayiye al bi ors rulman onu çevir amk, bu kadar para bayılmaya gerek yok.
On liraya aldım dün gerçekten güzelmiş bugün bir tane daha alıcam kardeşim istiyordu.
Bir ara almayi düşündüğüm ama evdeyken elimden telefon düşürmedigimi düşününce vazgeçtigim alet. Dışarda da velet gibi çevirecek halim yok zaten dışarı çıktığım da yok. Ama ben çocukken çıksa mültelası olurdum akıllı telefon da yoktu.
bunu türkiye'ye ben getirip zengin olacaktım. ama 3 kuruş zarar ederim diye korkup 300 kuruşluk kardan olduğum alettir.

sağlam patlamıştır. havası illaki inecektir. voleyi vuran iyi vurdu.
Nerede geri zekalı görsem elinde bu zamazingodan var..

çoluk çocuk genç herkesde bundan.birde mallar buna para veriyor..
mallıktır. stres taşı varken...
Kuzenimin oğlu istedi diye aldım, daha çok stres sahibi oldum. kıracak diye ödüm kopuyor, 40 lira verdim lan içim acıyor..
yeni nesilde, tesbihin yerinde gözü olan icat.
Nazar boncuklusu olduğuna göre, bismillah yazanı yakında çıkar. Minicik boyda, dönen cevşen modelini yapsınlar, satmazsa sözlüğü bırakırım.

görsel
(img:#1409532)
Gerizekalı bir trend.
Denge bilekliği furyasına göz kırpaandır.
Asıl hayranlık uyandıracak ve zeka içeren icat şu, jiroskop :

https://youtu.be/cquvA_IpEsA

Stres çarkını sev tamam ama jiroskoptan, Foucault Sarkacından da haberin olsun.
görsel
para çarkını iyi döndürdüğü doğrudur.
Para tuzağıdır.
görsel
Biz bu işin imalatını yapıyoruz.
gösteriş çarkıdır.
kadiköyde metrekare basina 35 tane düsmektedir. buna ragmen merak edip de bakmadim nasil bir sey diye. cünkü ihtiyacim yok.
kullanan tayfa ergen zaten cok takilmayalim denge bileklikleri gibi bir süre sonra popülerligini yitirir.
Dolmuş şoförlerinin elinde artık tesbih yerine görülmeye başlanan cihaz.
boş beleş bir icattır. birşeye özenmeyin amk
ay bu nedir ya herkesin elinde 9 yaşındaki kardeşimde "abla ben de istiyorum" diyip yalvarınca kıyamayıp aldım bir adet. 15 lira zaten fazla pahalı değil ama gereksiz bir şey olduğu kesin.
Çocuklar tabletle uğraşacağına reel bir oyuncakla uğraşıyor bence bu kötü bir şey degil. .
görsel
bim de satışı başlamamış hala. hayret.