bugün

Merkezinde rulman ve merkeze göre momenti 0 olacak şekilde eksen üzerinde yerleştirilmiş 2 ağırlıktan oluşan zamazingo.

5 yıl önce sanayide ustaların boş zamanlarında yaptığı aletin herkesin elinde olmasını kim düşünebilirdi.

Sen nelere kadirsin popüler kültür.
amerikan icadı... arkasında kim var ? israil...

hiçbir şey bilmiyorsunuz..

t: çağın dönüp duran oyuncağı.
Kızılay da her köşede 10 tl ye satılan alet. Sinir bozucu.
(bkz: bu bir virüs olabilir mi) Sanırım en uygun bkz bu.
yeğenimde var bir tane. "getir lan neymiş bu bakayım" dedim, aldım elime çevirdim.

sürekli dönüyor mna koduuum, durmuyor ya. "duracak mı, durmayacak mı" derken strese girdim.

eğer, 10-13 yaş arasında değilseniz kullanmayın. bir kaç aya kalmaz saçlarınıza ak düşer stresten. evet.
Herkeste var aq olmayan varsa gelin sarilalim, yürüyüş falan yapalım bu viruse kapılmayalim.
Mal oyuncağı . Kromuyum lan ben tesbih çekeyim diyenlerin daha boktan bir duruma düştüğü hede. Olum acayip komik oluyonuz lan onunla . Hani moda diye biri dötüne patlıcan sokup gezse herkes aynısını yapacak çanına koyim.
15 tl ye gördüğüm stres almaktan çok izledikçe strese sokan alet.
Onun yerine iskender yerim, sıfır sıkıntı.
islam bile bu kadar hızlı yayılmadı. bunu bulan adama saygım var insanların ne istediğini harbiden anlamış. ayrıca 2 tl olan ürünü 30 tl'ye satanlara zaten birşey demiyorum.
geçmişte beybileyt den alınan tadı vermemiştir.
almamak için kendimi zor tuttuğum hede. almamak için mantıklı sebepler önerin.
Benim mal bir öğrencimde almış (üniversite son sınıf) lan ders boyunca fır fır fır . Ayar etti beni . Malak bi de 80 lira vermiş ona . Allah beyin vermemiş ki . Adını vermiş sadece .
Tam tersi beni strese sokar o. Yanımdakinde hele hiç görmemeyi tercih ederim.
Niyeyse zevkli gibi ya.
çok merak ettiğim ama bir o kadar da gereksiz olduğunu düşündüğüm şey.
Ağır abileri önce elektronik sigara ile zayiflattılar daha sonra ellerinden tesbihlerini alıp çarklarla bitirdiler.
ilgimi hiç çekmeyen işsizleri oyalamak için icat edilmiş zamazingo. Bunun dönüşünü izlemek normal çamaşır makinası izleyen çocuk moron. Bırakın hocam bu işleri.
3D printer ile yaptığım saçmalık.

Ellemeyin. Cılkı çıkar.
Her ne kadar herkes laf etsede gördüğünde merak edip eline alir. Döndürür ve hoşuna gider ve hatta daha hızlı döndürmeye çalışır. Tabikide hevesini alana kadar güzeldir.
artık midem bulaniyor görmekten. bana daha da stres veriyor.
gördükçe daha çok strese sokan çarktır.
4 mühendis, 2 tekniker arkadaşımız var ofiste. bir tane gelmiş elden ele dolaşıyor. bugün bildiğin dönme süresini tuttuk, dik döndürdük, masaya koyduk, skf paslanmaz rulman takalım, sıvı gres sürelim gibi fanteziler ürettik ama stresimizi aldı mı hayır. oyalanma şeysi.
bu senede bu çıktı giderek saçma şeyler çıkıyor.
ismi saçma olan döndürgeç. Çocuğun stresle işi ne.

Böyle giderse 8 yaşındaki erkek çocuklarının bıyığı çıkar.
Çark eden azdı başına stres koydunuz amk.