aksine strese sokan çarkına soktuğumun çarkı.
Virüs gibi çoğalan, saçma icat.
Şu gereksiz şeyi piyasaya süren adam deli para kazanmıştır.
Herkesin elinde dönüyor.
Rulmanlar yardımı ve fiziki tasarım olarak parmak hareketi ile uzun süre dönebilen, çağımızın yeni oyuncağı.

Bir de oyuncağı kullananlara küfür eden gerizekalı yazarlara sesleniyorum;

bunlar o çocukların çağının bir parçası. aynı bizim sanal bebekgibi. Ne bu öfke lan? O çocuk için nostalji olacak bir şey o sana ne 10 lira olsa da 50 lira olsa da sana ne? Sanal bebek kadar tetris kadar o da o çocukların geçmişi olacak. Bu kadar yermeyin her popüler olanı.

Son olarak, çinden bunun pazarına giren şimdi antalya'da sıcak havuzunda rus sevgilisiyle viskisini yudumluyor. Siz hala konuşun.
Gerizekalı turnusolü. Şuna 30 lira vereceğinize 2 fakir doyurun, bakın hangisi daha çok mutlu ediyor.
Virüs gibi yayılan oyuncak.
dönüyor efenim

durduramıyoruz
beni daha çok stresten strese sokan çarktır.
Popüler Kültür'ün Yen'i eseri. Bütün çocuklarda var sebebi çoğunun Popüler Kültüre ayak uydurmak istemesi.
Liselilerin yeni gözdesi. Öğretmenler bilir birkaç ay önce de şişeyi dik tutma muhabbeti vardı bu liselilerde. Yazık lan bu öğretmenlere.
kapitalizmin yeni kar ve sömürü çarkı.
Adını neden stres çarkı koymuşlar anlamak zor. Mal mal fırıldak. Evet.
görsel
Stres çarkı yokken bu vardı. Bu daha güzeldi ayrıca.
Önce stres bileziği vardı.
Eskiler bilir iki ucu manyetikli felan
Sonra stres topu, stres mıknatıslı birbirine çarpan taşlar
Şimdi de stres şeysi çıkmış dönüp duran
La sanki herkes Ülke ve insanlığın geleceğini yönlendiren dahiler
Benim hayattaki en büyük stresim gece sigaramın bitmesi
Stress mitres yok bam bam bam
Bunlar hep kapitalizmin oyunları gençlik !
Stresiniz de yok depresyona girecek sıkıntılarınız da
14/20 arası jenerasyonun elinde gördükçe beni stresse sokan çark.
Herkesin elinde dolanıyor virüs gibi yayılıyor.
Çocukların elinde döndürdükleri oyuncak.
strese sokuyor.
Stres çarkı, stres topları, manyetik toplar gibi aletlerin ortak özelliği kullananadan aldığı stresi çecresindekilere misliyle vermesi galiba. Kullananın rahatladığı kadar seyreden stres oluyor.
30 tl ye gordugum urun.Gelin bi adana yiyelim stres filan kalmaz almayin sacma sapan seyler.
5 6 sene sonra bu çocuklar büyüyüncd internette stres çarkı fotoğrafı paylaşıp 'way mq nelerle oynuomuşuz krdş çıldırıyorumhakslsjjsksks' falan yazcaklar...
Cool olmak için alınan bir velet oyuncağı. Ayrıca stres almak yerine strese boğan bir işsizlik aleti.
Stres atmak yerine insanı daha da strese sokan meret.
ülkeye ilk ithal edenin cebini fazlasıyla doldurmuş yeni nesil oyuncak.
populer kültür değil mi? piyasaya ne surduysen o gider abi. yazık olan bunun farkındalık seviyesinin artmaması. yav bırakın daa şu özentiliği artık. kendiniz bişiler başarın. topaç yapın çevirin. sapan yapın camları kırın. ama siz yapın bok yere ananızın babanızın parasını çöpe atmayın.