bugün

osurmak en doğal yöntem. biraz kokutur ama verdiği sıcaklık süper.
yatakla sevişmektir.
yorganın içinde sevdiceğini düşünmek. yatağın soğukluğu sıcak bile gelecektir özlemin seviyesine göre.
(bkz: çadır kurmak) *
evde kedi olması yatağı ısıtmak için yeterlidir.

uyku modundaki kedinizi yatağa bırakıp üstünü de yorganla örtün. beş dakika kadar yatağın ısınmasını bekleyin. ardından isteğe bağlı olarak kediyi yataktan çıkartın veya yataktaki konumunu değiştirip onunla beraber uyuyun. sorun mu var soğuk yatak?
evde içilen içki şişelerini biriktirmenin anlam ve önemini perçinleyen yöntemdir.şöyle ki sıcak suyu ısıttıktan sonra şişelere dolduruyoruz,sıcak su dolu şişeleri yatağın içine gömüyoruz ve 15 dk beklemek suretiyle yatağımız artık içine girilmeye hazır hale geliyor.
uyarı : şişeler yatağın içindeyken uyumaya çalışmayalım lütfen.kazaya sebebiyet verebilir.
(bkz: sessiz çıkacağı düşünülen osuruğun zortlaması)
yatağın içine elektrikli soba koymakla halledilecek durumdur.
tasvip etmediğim yöntemlerdir. soğuk seviyorum ben arkadaş.
fön makinası bu işte super macera aramaya gerek yok.
elektrikli battaniye. (bkz: insanlığı kurtaracak üç buluş)
suyu kaynatırsın,
2 adet 2,5 litrelik kola şişesine doldurursun,
yatağın içine atarsın,
üzerine yorganı kaparsın
ohhh misss.
(bkz: elektrikli battaniye)
(bkz: sürtünme kuvveti)
(bkz: elektrikli battaniye)
(bkz: termofor)
(bkz: saç kurutma makinesi)

--spoiler--
yatağa doğal gaz bağlatmak yok bu ev içindi.
--spoiler--
çaydanlıkta kalan son birkaç bardaklık sıcak suyu pet şişelere koyup yatağa atınız. faydasını göreceksiniz.
benim 2.5 litrelik şişelerim var, geçinip gidiyoruz işte.*
(bkz: kedi)

bir kedi sahibi olun ısınmak kelimesinin gayet eksik olduğunu yatağın içinin bir fırını aratmayacak kadar sıcak olduğunu göreceksiniz.
sobanın üzerinde ısıtılmış mermeri ayak ucuna koymak.
fön makinesini çalıştırıp yatağın içine bırakın, 10 dakika sonra makineyi yataktan çıkartıp vakit kaybetmeden yatağa girin.
yatağa tek değil çift girmek.
yatmadan önce iki tabak kurufasulye yiyin sıcak hava ile ısıtırsınız.
kola şişesine sıcak su doldurup ona sarılmak.
Çalışmakta olan laptopu yatağa koymak daha sonra ısınmış yatakta internet keyfine devam etmek.
soğuk kış geceleri yorganla tüm vücudumu örtüp büzüşüp cenin pozisyonu alarak yatağın ısınmasını beklemek bi ayrı zevk verir bana.
bütün sevgilileri çağırıp yatakta yuvarlanmak.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar