bugün

türk olmadığından adım gibi emin olduğum,sokaklarda yaşayan ve yerde para bulunca internet kafeye girip sözlükte başlık sıçmaktan başka işi olmayan çingenemsi yazar.
dağılmıs devlettir. sosyalizmin evinde bile hikaye oldugunun resmidir.
başı boş gezen bir troll.
tarihi kendi değer yargılarına göre tekrardan yazan yazar.
dikkat çeker, ilgi çekmez.
ilişkide sınır tanımayan arkadaş. (bkz: yaşı 50 yi geçen yaşlılar itinayla tatmin edilir) başkalarının iyiliği için elinden geleni fazlasıyla yapıyor kanımca.
bu entry hariç yazdığı hiçbir şeye inanmamanız gereken yazar. ironik entryler yazmayı tercih ediyorum, amacım bazı noktalara dikkat çekebilmek. bu nedenle sapık bu, ruh hastası gibi entryler girip, mesajlar atıp bıdı bıdı kafamı şişirmeyin. normal bir insanım çok şükür sapık ve hasta filan da değilim. devam edelim.
(#11113157) sözlük sözlük olayı böyle bir arıza görmemiştir sanırım. adam başlık altında entry ile bana cevap yazıyor. birader burayı inci sözlük mü sandın? gel gelelim ucuzsun lan her türlü.
bakın kankalar burda gırgır maksatlı entryler yazarım yeri gelir tinerci olurum, yeri gelir hırsız olurum entrylerimde. bana küfür yerine geçen mesajlar da geliyor ama olsun. neyse maksadım hayalgücümü konuşturmak olağanlıktan sıyrılmaktır. zamanın birinde 12 yaşındaki kızdan tahrik olmak diye bir başlık açtım. haşa allah korusun gerçekte hiç öyle bir durum yok tabiki. maksadım o entryimi en kötü entry listesinden 1 numaraya sokmak ve ardından listeye girince entrynin içeriğini değiştirip sapık orospu çocuklarına düz giden bir şeyler yazmaktı. (listede 1 numara olmasının avantajıyla çok kişi tarafından okunacak böylece istediğim şey gerçekleşecekti.) ancak tabi ki büyük tepki gördü. ve ben tepkiyi görünce o başlığın altına maksadımı açıklayıcı bir şeyler yazmak istesem de ve yazsam da başlığa tepkiler bitmedi.

tövbe allah korusun gerçekte asla öyle bir durum sözkonusu değildir. vicdanım çok şükür çok rahattır. sadece amaçladığım iş yarım kalmıştır. aksi durumda beni sapık gibi göstermek bir hakka girmedir. ayrıca troll değilim. maksadım monoton sözlük ortamında kendimce birşeyler karalamak işte.