bugün

daha çocuk bu kız. okuyacak böyük adam olacak.
sadece uludağ sözlüğün değil tüm sözlükler tarihinin en güzel kızı olabilir.
ayakları merak edilen yazarlar arasındadır kendisi.
yes, it’s me.
görsel
Ciddi ciddi artik daha iyi entryler giriyor bir amatorden beklemezdim.
manitası var dedikçe yazıyorsunuz nasıl karaktersiz bir şey oldunuz amk. son feci kedi hanım iyisinizdir inşallah bu arada, edepsiz bunlar siz bakmayın.
Gerçekten muhteşem yazıyormuş. Tabii Siz de öyle..
Her nerede yazıyor ve yazılıyorsa yazarı.
bu da sözlüğün en güzel kızı ama manitası var. bana göre herkes sözlüğün en güzel kızı zaten.
evli ve iki çocuklu bir yazar.
ben - benimle evlenir misin?

kedi - miyaww.

ben - hoşt nankör.
Yahu bıktım bıktım bıktımmmm. Her yerdesin lanet olasıca. Bırak peşimi. Evet
görsel
Yüzük mü buldu ne yaptı. sanki gollum gibi git gide değişiyor.
Lanetin etkisinde sanırım.
Allah kurtarsın zor..
oha harbiden benziyorum.
sanki biraz kilo almış bayan ve dişi yazardır. kış olduğu için herhalde. neyse manitası düşünsün.
çok güzel gözleri olan dişi kişilik yazarı. o gözlerle bana bakmadığı için bir önemi yok tabi. git kendini daha çok sevdirmeden.
edit:elçin sangu'dan güzel yazar.
kıskanılan yazar.

bir ben bir de elçin sangu bu kıskançlıklara anlam veremedik. hayır allah bizi özenerek yarattıysa size özenmediyse bizim suçumuz mu? değil. lütfen kıskançlığınızı alın gidin. popomu kaşımaktan tahriş ettim sizin yüzünüzden.
ikidir elçin sangu gibi kusursuz olduğunu belirten yazar.

Napak inanak mı panpa?
işte allah beni yaratırken demiş ki 10 cm koyduk farkı ama bu kızcağız kendini ezik sanmasın buna özgüven yükleyelim. 12.0.1 özgüven güncellemesi geldi geçen gün. ondan bu havalar yani. bu arada gayet elçin sanguya benziyorum özellikle karanlıkta.

12.0.1 özgüvenli yazar.
şu mesafeden bakınca elçin sanguya benzeyen yazar.

ciddiyim

görsel
seninle şöyle olabilirdik.
görsel
şöyle de olabilirdik.
görsel
görsel
çaylak olmuş, kedisever ama manitası olan hanım hanımcık bir yazar. tez zamanda içerden çıkması dileğiyle.