bugün

a*k agızlı, kepce kulaklı, düğme burunludur.
Bunu isteyen şahıs önce bir kendine bakmalı diye düşünmekteyim. Nesin ki ne istiyosun yani , kendini bir tart , öyle iste.
sokakta ataerkil, mutfakta seksist, yatakta pragmatist erkeğin ilk tercihi.
sokakta orospu mutfakta orospu yatakta orospu olması daha makbuldur.
iyidir hoştur, ama bence,
yatakta hanımefendi, sokakta orospu, mutfakta aşçı olursa tadından yenmez.
var mı öylesi?. ben varım diyorsanız msn adresimi veriyorum! şaka bi yana hiç bir zaman olmayacak durumdur.
Bir nevi hayvansı taBir.
bir nevi isviçre çakısı.

(bkz: serbest cagrisim)
-neler yaptın bugün nuriye ?
-sokağa çıktım bey, alışveriş yaptım. koşa koşa eve döndüm yemek yapmak için. gel mutfağa, yiyelim.
-eline sağlık nuriye. değişik bir tadı var bu yemeğin.
-bir büyük baş soğanı ınce ince kıydım bey. etleri de marine ettim. orta ateşte yarım saat pişirdim.
-ben yatak odasına gidiyorum nuriye. uzanayım biraz.
-haydi bre aslanım be, koçççum benim. kocaların en tatlısı. kocccişşkoların kocişkosu. yedin yemeği, aklına başka şeyler geldi di mi ? çaaaaappppkıııınnnn !
sokakta:

+ pardon hanımefendi bakar mısınız? burdan kadıköy'e nasıl çıkarım acaba?
- hanımefendi mi? beni sokakta gördünüz ve hemen aklınıza hanımefendi olduğum geldi öylemi?
+ şey..kadıköy??
- bir dakika bir dakika!! demek mutfakta görseydiniz aşçı diyecektiniz. peki ya yatakta görseydiniz? o zaman orospu olacaktım değil mi? yani siz bana açık açık orospu dediniz şimdi.
+ hanımefendi çok afedersiniz ama sizin kadar çirkin bir kadını yatakta dilim tutulur ve cümle kuramazdım tahminimce.
- ama! ama! önce beni mutfakta görseydiniz. çok güzel yemek yaparım ben..
-ohhhh, selami. gel yanıma hadiiiii.
-saçmalama be kadın. yatakta orospu olacaksın dediysek, bu kadar demedik. hastane yatağındasın be. insaf.
bir hanımefendi bir aşçı ve bir orospu ile evlenilerek daha marjinal bir çözüm getirilebilecek durum. kimseden numara yapması istenmez ki değişik tatların tadılmasını da sağlar icabında . ha şimdi hanımefendi karı iyi yemek yapamaz ve iyi oynaşamazsa pat geçiyorsun diğer ikisine oooh çekip dışarı çıkacağın zaman alıyorsun hanım ı olay bitiyor.

(bkz: mikser başlıkları)
beni kategorize etme, benle oynama
yaftayı yapıştırıp bana isim koyma
karikatürleştirme beni, ilahlaştırma
tabulaştırma sakın, tapulaştırma

ben seni öyle sevdim, öyle sevdim
ben seni öyle sevdim, böyle mi sevdim

matematikleştirme beni, çarpma, bölme
toplama, çıkartma sakın beni hesaplaştırma
mekanikleştirme beni otomatikleştirme
yarıştırma sakın onla bunla karşılaştırma

ben seni öyle sevdim, öyle sevdim
ben seni öyle sevdim, böyle mi sevdim

sıkıştırıp tıkıştırma beni depolaştırma
duygularım yok oldu, yüreğimi nasırlaştırma
beni demoralize etme, depolitize etme
her işten kaçar oldum, illegalize etme!!
(bkz: #2734148)
(bkz: kısasa kısas)
emine s beder'in ilk 2 prensibine uydugu, son prensibine uyup uymadığı ise kocası tarafından onay bekleyen kadın profilidir.
- kadin dedigin sokakta hanimefendi mutfakta asci yatakta orospu olmalidir cevat!
+ haklisin abi. bu zamanda boy..
- sonraciima ortamda kanka, eglencede dansoz, yatakta orospu olmalidir bence!
+ abi son kisim yine ayni ol...
- dur sozumu kesme! mac izlerken fanatik, musluk bozulunca tamirci, yatakta da orospu olmalidir, orospuuu!!
+ abi dur sakin ol nooldu?
- uuhuu uhhuu!! noolcak, yatakta baskasiyla bastim orospuyu!
iyi bi eş tarifi ama, igrenç şekilde tarif.
Böyle bir kadının normal şartlar altında bulunması pek muhtemel olmadığından kendisine kişilik bölünmesi teşhisi konulması gereken kadındır.
(bkz: sokakta beyefendi evde amele yatakta jigolo)
erkeklerin olmasını istediği kadın tipidir.
sokakta hanımefendi mutfakta aşçı yatakta orospu misafir odasında misafirperver çocuk odasında anne tuvalette kadın salonda karım merdivende inici yolda koşucu minübüste binici yeri geldiğinde inici bazen itici bazen çekici. *
desperate housewives dizisinden bir replik.
- sokakta beyefendi,
- mutfakta yardımcı aşçı,
- yatakta, ay ışığında sevişen don juan gibi şehvetli olmak,

bir erkeğin başarabileceği şeyler ise eşinden de;

- sokakta hanımefendi,
- mutfakta aşçı,
- yatakta, arzu dolu ve yılların tecrübesiyle bezeli bir fahişe kıvraklığında

olmasını neden istemesin ki? burada tek sorun, kadının, 'yılların tecrübesiyle bezeli bir fahişe kıvraklığında olma' becerisini nasıl kazanabileceği konusudur ki, bu işler teorik bilgi ve tarifle olmaz, yaşayarak tecrübe gerekir.
(bkz: transformers)
ay sonlarında da muhasebeci olursa tadından yenmeyecek hatundur.