bugün

(bkz: görev hanımı)
(bkz: görev adamı)
(bkz: az kullanılmış olsun yeter)
bu sözü geçerli kabul eden erkek tarafından yataktaki hüneri farkedildiğinde diğer hünerlerinin pek önemi kalmayacağı bir olaydır...* *
Aslında her dişinin olmaya çalıştığı ve bu tür bir ifadeyle açıkça ifade etmek yerine süslü laflarla ya da gayet bilimsel bir tavırla ifade etmeye çalıştığı ve ne yazık ki toplumumuzda geniş bir kitle tarafından kabul gören sosyolojik kimlik ifadesi...
efendim bunların yanında şunlar da olsa fena olmaz mı?

(bkz: okulda öğretmen)
(bkz: hastanede doktor)
(bkz: denizde balık)
(bkz: havada kuş)
(bkz: multiple personality syndrome)
halihazırda bir orospunun iyi yemek yapıp, sokakta kendini belli etmemesidir. başlığa göre düşünen erkeklerin, kadın konusunda hayli alternatifleri vardır.
"dısarıda hanımefendi evinde anne yatagında orospu" olarak da söylenebilir.
Bunu söyleyen eş, kadınının yatakta orospu olduğunu gördükten sonra aklına kendisinden öncekileri getirecektir*. Hatta, kendisi beyfendi olmadığından eşinin han'fendiliğini kıskanacaktır. Sonuç olarak, mahkemeye başvurup "bu katun üç kişilikli*, kaldıramıyorum*, çok yıprandım*" diyerek boşanmak isteyecektir.
uzaktan kumandalı dişi robot.
ben de açıkçası "orospu" sıfatının biraz ağır kaçtığı düşüncesindeyim çünkü orospu tanımı sadece iyi sevişen anlamı içermemektedir bana kalırsa yani orospu olarak nitelenen insan bir seks işçisidir ve sevişmek onun için sevgi, aşk, sadakat gibi manevi anlamlar içermemekte sadece para kazanmak için bu işi yapmaktadır, dolayısıyla sevgiliyi (resmi olarak eş olsun olmasın) yatakta orospu olarak görmek en azından bana uymamaktadır, abes gelmektedir.
böyle bir kadına sahip erkek aynı kadından çocuk sahibi olursa çocuğunun orospu çocuğu olacağını unutmuş olacaktır.
komik de olsun ama.
her kadının harcı olmayan durum.

ben karıştırırım diye çok tırsıyorum mesela:
ya yanlışlıkla mekanları karıştırıp sokakta orospu olmaya kalkarsam!?
''ben bilmem beyim bilir'' tamam da ya karıştırırsam beey:
çok fena çok!!!
her sevgilim versin karım bakire olsun mantığının paralelidir ama tam aynısı da değil yine biraz daha insaflı.
bu kadına sokakta bir, mutfakta iki, yatakta üç * diyesim gelir, acep nedendir.
halı sahada da kaleci. *
kadınlardan beklentinin maksimum olduğunu gösteren cümle.
kafa karıştıran denklem.
(bkz: bir koyup üç almak)
çok amaçlı mutfak robotuna rakip kadındır. istediğiniz zaman istediğiniz moda girebilen cinsten. şarj edilebilir özelliğiyle de en gerekli anlar da pert olmadan devam edebilir...
kısacası tadından yenmez .
bu kişiler evlenecekleri kızın yatakta sibel kekilli gibi olmasını, mufakta pınar altuğ gibi yemek yapmasını ve sokakta da şey kadar hanımefendi olmasını isterler.(şey dedim çünkü efendi kadın bulamadım lan) aslında gerçekleşmesi biraz zor olan durumdur.kimse kimseyi kandırmasın her erkeğin hayalinde böyle bir kadınla birlikte olmak vardır ama böyle kadınlar huzur ve mutluluk yerine sorun getirir çoğu zaman.

evde ateşli bir sevişmeden sonra, yani resmen karınızın tecavüzüne uğradıktan sonra aklınızdan dünya kadar şey geçer. "lan acaba bu azgın karıyı tatmin edebiliyor muyum, doyuma ulaşmıyorsa ne yapıyor peki, ya yatak-mutfak-sokak triosunu kendinde bir görev olarak görüyorsa, işte o zaman aldatır lan" diyerek içiniz içinizi yer. zaten başlıkta geçen tabir de birebir bunu anlatıyor. yatakta orospu olacakmış, ee o zaman yatakta orospu olursa bu işi bir görevmiş gibi layıkıyla yerine getirmeye çalışacak, kendi zevkinden önce kocasının zevk alması daha önemli olacak, günün 24 saati saxo çekecek mına koyim, ee o zaman karı ne zaman zevk alacak, bu iş ilerde işkenceye dönüşmeyecek mi, onu orgazmın doruklarına çıkaracak bir erkek bulmaz mı lan?

sen sabah kalktıktan sonra "karıya da fena kaydım yav, erkeğim lan, hem de ne biçim erkek, karıyı mahvettim az önce yatakta" diyerekten işine giderken karı kendini mahvettirecek erkeğinin koynunda zevk çığlıkları atıyor olacak, kukusuyla beyni arasında ki koordinasyonu ölesine sağlamış olacak ki, kocasını yatakta memnun eden ama mutluluğu başkalarının genital bölgelerinde arayan bir kadın haline dönüşmüş olacak.

ulan insan evleneceği kadında sadece bunları mı arar diye düşünmeden de edemiyorum. evleneceğin kadının dünya görüşü seni hiç mi ilgilendirmiyor be allah'ın abazası, hayatını paylaşacağın kadının sosyal statüsü senin hiç mi umrunda değil be asalak herif. tabi senin için kadının yatakta iyi olması her şeyden daha önemli, hayatın sırrını kadının yatakta ki performansında aradığın için bunlar hiç önemli değiller.

gözlerini kapatıp delicesine saxo çekerken bir eliyle tarhana çorbasını karıştıran, bir eliyle de dolma saran bir kadın bulmanız dileğiyle...
ağzından çıkan kelimelerin ölçüsünü ve nasıl konuşması gerektiğini biliyorsa bir de, her erkeğin evine postayla gönderilesi hatundur.
her yerde orospu olacağım diye tutturan kadınlardan ziyade kadınlar için kullanılır sanırsam.