bugün

Kendi nicklerimi hatirlayamayip kendisini hatırladığım değerli dostum. Ben geldim kanka. Yaşlıydı belki de ölmüştür. Yaşıyorsan yaz bana.
görsel
görsel
Bunlarla uğraşmak baş ağrıtır öyle ki birini öldürmek için koskoca f-16 kaldırmak zorunda kalabilirsin. Cindereste yaptığımız gibi, ırak da musulda aynısını yapmıştı.
Çeşitli çaplarda mermi atabilen silahlarla kısa orya ve uzun menzillerden nokta atışı yapabilen personeldir. Simo hayha (onaylanmış 705 ölü), vasily zaitsev ( 242 onaylanmış ölü), ludmila pavlicenko (309 onaylanmış ölü), rob furlong (en uzun atis- 2430 metre) en ünlüleridir.
alman keskin nişancısı tarafından öldürülen Amerikan askeri:

görsel
Keskin nişancı anlamına gelir. Sharpshooter a bazen bu anlamda kullanılır. Düşmanların korkulu rüyasıdır. Takımına yüksek bir yerden destek sağlar. Genellikle tek atışta öldürür. Ama bazen sadece o adamı yaralar. Onu götürmek içim gelen askerleri teker teker indirir. Bilinenin aksine işleri kolay değildir. Destekleyici oldukları için kaybettikleri her asker onların sorumluluğundadır. En iyi keskin nişancıları s.a.s. (ingiltere) yetiştirir. Zaten süikastleriyle ön plana çıkan bir tim.
Bir keskin nişancı ile ressamın ortak noktası nedir?? Detaylar, orada olmaması gereken bir gölge, orada olmaması gereken bir hareket... (Glaz-Rainbow Six® siege)
Silahtan ziyade klasman ismidir.
bir silah ismidir.
görsel
görsel
Pancar burnu, gözlükleri, tipi itibariyle kendisi kahvehanedekileri dedeleri aratmaz.

Bir zamanlar yeni başladığınızda bot'lara karşı oynadığınızda kendisinin şapkasını hediye ederlerdi.
Şarapnel skillini atarken " wuhuu , haha " diye bağıran dota 2 herosudur.
Takım kavgasında bozguna uğrayıp çareyi kaçmakta bulanları, tam ölmedim diye sevinirlerken assassinate ulti'si ile avlayan hero.

Zaten malum ulti'si bence oyundaki en karakteristik sese sahip olan ulti zira 2000 range mesafesi var ve çoğu yerden duyabiliyorsunuz atış mekaniğini ve mermi sesini. O esnada nerede olursanız olun yarı komik yarı korkutucu bir durum.

Kırılgan, çabuk ölen bir hero olsa da vasat üstü oynayan birinin ellerinde takımının da desteğiyle gayet iyi iş görür.
silah falan değildir.

Keskin nişancı anlamına gelir.

Ayrıca ultisinin çok güzel olduğu bir dota herosudur.
değişik bir gelenek. bazen bunun varlığına inanmayan salaklar oluyor. onları aşağı almak benim görevim.

(tosbik bazen sınaypırcılık oynar böyle)
ing. eyeliner çeken kız.
battlefield da kendisinden cok cöz ettiren silah ceşitidir. - ne oldu? vurulmuşum ya!! yine mi snper ...
multipleyer oyunlarda döktürdüğüm mod, keskin nişancı görevinde headshotlarımla ünlüyümdür.
dota 2 de bir herodur.
günümüzde suriyede bulunanları iyice ustalaşmış durumda olan keskin nişancı.

http://www.liveleak.com/view?i=2d4_1365979120

http://www.liveleak.com/view?i=c97_1365180028
görsel
(bkz: castingooo)
incide bir tane var ki..
(bkz: bosna savaşı)