bugün

insanların sosyal medya kullanmasına ,teknolojiden yararlanmasına asla karşı değilim. Karşı olduğum şeylerden biri insanların bunları bir araç dEğil amaç olarak kullanması. Mesela interneti bilgi edinmek için kullanıp araç etmek yerine , takipçi sayının artması amacıyla neden kendini murdar edersin ki ? Snapchat dediğimiz uygulama da kullanmasını bilenlere şüphesiz güzeldir, ben pek sevemedim, ama diğerleri için dışarıdan bakıldığında telefona doğru anlamsızca dil çıkaran insanlar görüyorsak bunun nedeni de olabilir.
Yeni güncellemesini pek beğenemediğim uygulama. Evet daha eğlenceli olmuş, sohbet ekranı güzel fakat hikayeler kısmı çok göz yoruyor ve karışık. Alışmak zaman alacak.
Sacmasapan güncellenmiş uygulama.
Tanımadığım insanların sırf ünlü diye hikayeleri çıkıyor.
Banane onlardan.
Tanıdıklarımı bulamıyorum aralarından.
whatsapp ve instagram'ın story özelliği getirerek bitirdiği uygulama.

kullanan kişi sayısı oldukça azaldı ve artık eski popülaritesinden eser yok.
an itibariyle telefonumdan sildiğim uygulama, gereksiz varlığı umarım temelli biter.
bedreddin48

takibe takip ;)
facebook krizini bir şekilde fırsata çevirmeyi başarırsa paçayı kurtaracak olan yeni medya platformu. yoksa kısa zamanda unutulup gidecek.
ölmüş bitmiş uygulama.

instagram'ın hamlesine yenik düşeceğini bilmeliydi. içine kapanık bir uygulama ve boğucu.
tarla faresi gibi gösteren bir uygulama.
(img:#1769167)
Reserved

Reklam alınır.Kelime başı 5 Tl
sözlüğümüzün sıkılan kadınları ile oradan yazışmaya devam edebileceğimiz platform.
ergen uygulaması.
Ulu kasıyor snap var mı diyenleri beklediğim uygulama.
Bozuk galiba mesajlar gitmiyor. Snap kasıyor sözlüğe gelin. Evet.
yaklasik 8-9 ay once sildigim ergen uygulamasi.
insta da hikaye çıktı snapchat ofsayta gitti. üzdü.
efektlerini bilgisayarının webcam'inde kullanmak isteyenler, bunun için snap camera adlı programı indirebilirler.
https://snapcamera.snapchat.com/
Nudes gönderme programı.
görsel

Bencil bir insan olduğum doğrudur.
hala aktif kullananların olduğunu duyduğum sosyal medya mecrası.
Logosu gittikçe cem yılmaza benziyor

görsel
T: hayatım boyunca hiç kullanmadığım, kullanmayı da düşünmediğim, kullananın da neden kullandığını anlamadığım aplikasyon.
Fuhuş ve sapkınlık yuvası.

Evet.
görsel
görsel