bugün

Eşiniz, sevgiliniz sinirli mi kızlar? Yapacağınız şey basit. Onu bir BEBEK gibi görün ve ağzına hemen MEME verin. Susacak ve sakinleşecektir. Evet.
Bu işleri en iyi ups bilir.
Ağzına meme verilerek.
2 metre uzunluğundaki bir çubukla dürterek. Mazallah ısırır mısırır telef olursunuz.
tum kalkanlarini indirerek.
kızmayın ama oral seks ile.
Tarafından beslenmek isteyerek.
görsel

Şişip gerginleşen testislerindeki erkekliğini ağız yolu ile penis ucundaki delikten içerek.

Tebrikler! Midenin döl ile dolmasına tekabül eden minnoş bir erkek kazandınız.
Biri oral seks demiş, biri ağzına meme verin demiş falan. Ya bu adam sinirli, hiç mi sinirli adam görmediniz? Düşünsene sana bağırıyor çağırıyor, hatta o kadar sinirli ki bağırmıyor bile. sen pantolonunu indirmeye çalışıyorsunsjsjjsd izin verir miydiniz allah için? Bana saçma geldi. Yine de bilemiyciim.
" aman da benim odunum sinirlenmişmiiiiş ! " denir ve yanaktan bir öpülür.
Saksafon sinirleri yatıştırır, erkegi pamuk gibi yapar. Sıklıkla Saksafon çalan bir kadının erkegi, zaten, çoğu zaman sakindir.
0-9 yaş arasındaysa sırtına pış pış yapıp sarılınır. Diğerlerini bilmem. Bilmek de istemem.

Herkes kendi kendine yatışsın ve yetişsin. Çünkü 0-9 yaş aralığında değiliz.
kiminiz sinirliyse ondan uzak durun onunla konuşmaya çalışmayın.
Susmanızı öneririm. Oral seks değil, önünde doggy olsanız anca götünüze tekme atar. Siz sinirli bir erkek görmemişsiniz.

Susunuz. Belli bir süre sonra yatışır.
Gerçekten yanında olduğunuzu hissettirebilirsiniz. Bazen sadece elini tutmak ve gözlerine bakmak bunu hissettirebilir. Sadece şov yapmayın. Geçti geçti gibi telkinde bulunmayın.
konuşmayın, direk uzaklaşın, bir süre yalnız bırakın.
Susarak.
Yemekle tabii ki. Açken ben ben değilim.
oral yapıp boşaltın. bakın bakalım yatışmıyormu.
(bkz: upss boobss)sandım mk.
sevişin. rahatlar ama erken boşalırsa daha çok sinirlenebilir.
sarımsak ekmeye gönderin herifi, bi şeyciği kalmaz.