bugün

ergenlerin örnek aldığı boş insan.
burnu çok garip lan.
hakkında söylenecek o kadar çok şey var ki sözlük. Bu kadın halkın kafasındaki "güzel kadın" imajına yapılan bir darbedir. Önce Selena karakteriyle "süper güçlere sahip hatun" şekliyle kafaları kurcalamış, şimdilerdeyse önce zeki ulaşılmaz, sonra hem salak hem şuursuz bir karakteri canlandırmış, canlandırdığı karakterle gözlerden düşmüş hatun kişidir.
parmakları ile alnını ovuşturması yok mu adamı öldürür sinirden.
acilen oyunculuğu bırakması gerek, acilen. öyle böyle değil yani; o ablak surat, ağlayamaması, saçma sapan mimikleri. aman allahım diyorum başka bir şey diyemiyorum bile üstüne.
bıraksın oyunculuğu, arda turan ın sosyetik sevgilisi olsun. hayatımızda böyle yer edinsin, en sağlıklısı bu bence. lise defteri yıllarını mumla arar olduk.
yengedir.
Paraya para demeyen, bir de önceden arkadaşız dediği adama sırılsıklam aşık olan hatundur. Dizlerde pek kabiliye olmasa da Arda sayesinde yoluna devam etmektedir.
dizide çetin ile, gerçek hayatta arda turan ile birlikte olan; yani kısacası attan inip eşeğe binen oyuncumsu.
çirkin olup da güzel diye atfedilen oyuncumsu bişey.
sevgilisi arda turan kendisine "diziden aldığın paranın 3 katını vereyim de bırak şu diziyi" demiş. hani evlenen çiftlerin kocaları "ben sana maaşını vereyim sen evde otur" der ya. aynı hesap gibi geliyor bana.

kendisine daha önce öpüşme sahnelerinden kaçınması yönünde tavsiyelerin verildiği de rivayettir. merak ediyorum acaba kendisi de arda'ya deplasmanları yasak etmiş midir? misal frikikten gol atma derse garip kaçar mı? ne de olsa biri futbolculuğun gereği diğeri oyunculuğun.
hiçbir oyunculuk yeteneği olmayan, güzel fiziği olan, ağzı bozuk (ağza bak ağza) tip.
(bkz: sinem kobalt)
abi çok çirkin ya. Ağzı kafasından bağımsız hareket ediyor.
hakkında birçok entry girilmiş korkunç bakışlı kabiliyetsiz oyuncu.
yüzünde, hep kusacak gibi bir ifade olan, oyunculuğu da sıfır bir kızımız.
babamın "tip yok, yetenek yok yine de iyi meşhur oldu" dediği oyuncu *
sinem kobal bir şarkı ile anlatılmak istense şu olurdu.

(bkz: gözleri ömre bedel)
Eskiden çok begenirdim..güzel hatundu..Son zamanlarda gözüme itici gelmeye başladı..gözümden düşme nedeni mustafa sirmenle çıkarken..sirmenin en yakın arkadaşı kankisi Arda ile birlikte olması..yakıştımı bu hareket..Ardanın kesinlikle kankalarıyla tanıştımaması gereken hatun..bellimi olur iki gün sonra Arda'nın başında aynı olay gelebilir.
dizi'de rol gereğide olsa öpüşürken gördüğümde, içimden arda '' aldan-mal-arda '' 3'lüsü çektirdiğim, idare eder güzellikteki bağyan'dır...
güzel bir oyunculuğa sahiptir. daha önce selena dizisinde selena karakterini canlandırıyordu şuan ise küçük sırlar dizisinde su adlı karakteri canlandıran kişi.
oyuncu *
bu kızın göz yapısında bariz bir bozukluk var çözemiyorum makyajdan.gözünün birisi diğerinden mi büyük ya da ikisi aynı yöne mi bakmıyor anlayamadım gitti.
dişleri yüzünden çok kötü bir görüntüye sahip olan oyuncumsu.anlamadığım bir şey var lan o kadar para kazanıyorsun bari şu dişlerini git yaptır dimi ama.
-and the oscar goes to sinem kobal...şaka kız şaka, şişştt sineeeemmm...anaaa bayıldı kız...
(bkz: oyuncu değil oduncu)
sinem kobal 1987 yılında oyunculuğa tepki olarak doğdu.