bugün

(bkz: Rasim Ozan Kütahyalı)'yı başımıza saran kişidir. Rok ilk onun ekibinde metin yazarlığı yaparak sektöre adım atmıştır.
vasat troll.

türkiye nin adı Osmanlı olsun diyerek ortamı trollemiş. bir hafta gündemi meşgul eder artık bu zırvalama.
modaya uymuştur.

(bkz: bunu bunu alın dışarıya)
sürekli kendisini ön plana çıkarmaya çalışan garip insan.

olum yönetmen dediğinin oturur kameranın arkasında filimi yönetir kamera karşısına geçmez. iyi yönetmense de adı duyulur, adı ünlü olur yüzünü gene kimse bilmez. soruyorum sizlere kaçınız dünyaca ünlü yönetmenleri festivaller haricinde bir yerde gördü? yok, göremezsiniz. ama bu adam sanki oyuncu olcakmış da konservatuarda hocası sen şu sandalyeye bi otur bakim demiş gibi davranıyor. hele birde komiser şekspir filmindeki halk kahramanı olma çabası artık yok devenin hörgücü dedirtmiştir. bi superman olmadığın kalmıştı mk.
tess, raphael, orfeo adlarında çocukları olan şahsiyet. birinin adını osman koysaydın bari?
kendisini en son barış mançonun müziği eşliğinde bir program yaparken hatırlıyorum.
sene başında hocamın bana , eğer burdan mezun olduğunda sinan çetinin filmlerini begeniyorsan, bilki hiçbirşey öğrenememişsin dediği zat.
bunun kadar para meraklısı bir herif olamaz. lan ne bitmez açlıkmış yaa, bu kadar mı fakirlik gördün be adam!
oğlu rüzgar çetin başiktaş'ta bir polis aracına çarparak 1 polisin şehit olmasına neden olmuştur.

http://www.internethaber....s-sehit-oldu-1561214h.htm
Oğlu birkaç gün önce de bir kavgaya karışmış. sinan çetin hemen faşistler diye eleştirirdi ülkeyi.
Bugün ağlamaklı Fetullah Güleni yağlama videosunu izledim, acaba şu anda o videoyu izleyince ne hissediyor.

(bkz: ulan hepiniz ordaydınız be)
atatürk'e burun kıvırıp demode bulup feto gibi meczubun peşinden giden sözde entelektüel tip.

aaah ah.. neyse ki hayat bazen haklıyı haksızı gösteriyor. düşünün atatürk gibi bir dehayı bırakıp kimlerin peşinden yıkamaya yağlama çabasına girmişler. hey gidi..
Ülkenin gençleri kariyerinin bittiğini falan savunmuş.
Sebep?
Oğlunu içerden çıkardı diye! Yani bir polis öldürmüş oğlunu...
Kardeş gençsiniz bilmezsiniz. Bu ülkede trafik kazası yapıp insan öldürenlerin babalarının kariyeri Yeni başlıyor demektir.
Cumhurbaşkanlığına kadar yolu var bu adamın, az araştırın ne demek istediğimi anlarsınız.

(bkz: Ahmet Burak Erdoğan)
(bkz: sevim tanürek)
bunlar ailecek karaktersizdir efendim.
Nasıl bi duygu içindesin lan?

Bize de anlatsana biraz..
Tarihe hiç de iyi geçmeyecek bir isim oldu sinan çetin. Kamu vicdanı yaralandı artık.
o hapisten oğlunu çıkarmakla koca bir hapisaneye soktu oğlunu farkında mı bilmiyorum.
ömür boyu kınanacaklar. bu ülke dar gelir onlara. davayı geri çekenlere de.
sorun 1.5m lira kan parası verip oğlunu hapisten çıkarması değil. sorun ne yaparsa yapsın parasını verip kurtulacağını bilen empati yoksunu bir oğul yetiştirmesi. ve diğer zenginlere böyle örnek olması.
züppe oğlunu şımartan bizzat kendisidir.
Baktın oğlan rahat durmuyorhabire ehliyete ceza yiyiyor başına bi iş getireceği bi halt edeceği belli al altından arabayı iett ile gitsin gelsin ama yok ödüllendirir gibi bi de porşe al kusura bakma sinan bey o çocuk kadar dahlin var bu cinayette. .
soyu sopu kurusun..
http://halkinvekilleri.co...da-unutmayalim-not-alalim
görsel
Rüzgar çetin ' in babası.
9 ekim 2016 şemdinli karakol saldırısı nedense oğlu rüzgar çetin'i aklıma getirdi.
bundan ve katil oğlundan öyle tiksiniyorum ki, sırf bu sebeple çok sevdiğim burhan altıntop videolarını youtube'da açıp izleyemiyorum.

malum dizinin yapımcısı bu şahıs olduğu için, para bunun cebine gidiyor haliyle.

benim sayemde 0,000001 tl bile kazanamasınlar, o derece yani!