bugün

görsel
Çakma justin.
Bir yıl daha bitti. Ama sinan akçıl'a laf atanlar bitmedi. Nasıl eziksiniz belli değil.
Yeni yılın sinan akçıl'a sağlık huzur mutluluk ve beni getirmesini dilerken Sinan akçıl'ı sevmeyenlere de akıl getirmesini diliyorum. ihtiyaçları var çünkü hehehe.
Bir yılı daha devirdik ama bu ebru şallı hala devrilemedi boyu devrilesice. Şeytan karı. Umarım artık gerçekleri görürsün sinan umarım....

Bir sanatçı. Yaşam kaynağı...
Çocuk şarkıları yaparak para kazanan şarkıcı. Oysa iyi işler yapma potansiyeli de var; bi de öyle şeyler yapsa da dinlesek.
Benim sesim şu adamınkinden kat kat güzel yemin ediyorum.
türkiyenin en mal en gereksiz adamlarından biridir.onu sevenlerin beynini aldırdığını düşünüyorum.
Her şeyiyle olay.
Ah sinan nasıl muhteşemsin ki adın bile bu aciz insanları delirtmeye yetiyo. O kadar acıyorum ki bunlara hehe. Bir tanesin. Tek tanesin. Can tanesin...

Bir sanatçı. Aşkın tanımı.
zihinsel engelli popçudur. maksimum 16 yaşındaki insan aklına sahiptir. sonsuza kadar da öyle kalacaktır.
pop müzik sanatına yakışmayan kendisinin başka yollarla para kazanması gerektiğini düşündüğüm bir abimiz.
über vücutlu atletik gaydir kendisi.
Çapsız bir muzisyenimtrak canli.
17 18 yaşındakileri örnek alır. justin bieberi takip ettiğini ve özendiğini kendi ağzıyla söylemiştir. zaten itici olmasa kızlar buna hayran olurdu, ama farkettiyseniz hayranı yok. çünkü başkalarını taklit ediyor bu abimiz.
Adam değildir.
Muzik yapmamasi gereken sahsiyet.
Evlat olsa cebine uyuşturucu konur polise ihbar edilir , eldiven ile sevilerek.

O derece sevimli bir şarkıcı desem deil , sanatçı desem deil , ne diyem.
(bkz: Mahmut diyem)
sol'da görünce öldü sandım.
yumurta gibi oğlan.
Herkesin iyiliği için ülkeyi terketmesi gereken şarkıcı tanesi. Burada mide bulantısı yapıyor. Amerika'ya falan gitsin.
12. Nesil vasat trolldür.
adını sol frame de görünce justin biber le evlendi sandım. neyse ki hortlamış.
türkiye'de ünlü olması insana hayatı sorgulatır.
sürekli gülümseyen neden gülümsediğini anlamadığım kişidir. *
Hadise'nin başlığına bile sinan'dan daha çok entry girilmiş be daha ne diyim ben.
işte ülkenin son hali. iite sizin acizliğiniz...
Üzülme sinan ben varım üzülme.

Şu ülkede hakettiği değeri göremeyen bitanecik sanatçı.
Ahmet kaya ile versus edilmemesi gereken şarkıcı. Tabi ki sinan alır.
Ahmet kaya ile versus bile Edilemez , şu kaçırmayın bir yerlere .

Tanim : söz yazarı ..şarkıcı deil hele sanatçı hiç deil.